Originally Posted by
JigSaw
Pobro ako imalo pratis Bethesdu onda oces kao i svi ostali ocekivati skyrim najkasnije do kraja sledece godine. Bethesda kad naglasi neku igricu izbacuje je brzo posle toga, zbog toga i volimo svi taj studio. Dacu ti primjer: Za Skyrim se samo spekulisalo, trailer je izbacen u februaru 2011. godine a do tada se nista nije znalo o igrici, bum u novembru iste godine eto je igrica. Isto se desilo sa Fallout 4-orkom, trailer u junu 2015. izbacena 10. novembra. A to sto su rekli da je TES VI tek u predprodukciji, do prije pola godine su govorili da nece da rade na TES VI u narednih 2-3 god :D