art (:
http://media-cache-ec6.pinterest.com...dwWTXcXz_c.jpg
Printable View
Kad se naspavam ko zmaj. Bas dojajno, jer tada radim 300 na sat.
kad vidim da jos mogu ladno da dignem dvije vrece cimenta
Zena moja! :) :* Za nju. :)
Moja zena, uh :)
moje priganice :*
https://www.facebook.com/Boo?fref=ts
Pogledajte! Samo pogledajte! Ja umirem od slatkoće
Kao gremlin poslije plastične operacije.
a ne lupaj zar nije dražestaaaaan <3
ali ne, ozbiljno sad, sto ljudi vide u ovim zivotinjama? Nicemu ne sluzi, ne smijes se poigrati sa njim da ne pocne da cvili jer kako god da ga taknes imas osecaj da ces ga slomiti. Ako oces psa, uzmi psa a ne plisanu igracku. :p
Pusti ih, samo su ljubomorni. ;)
To su srećice slatke. :D
Bura, led, snijeg...
I'm Iceman.
Prijatelji pa cak i oni sa kojima ne pricam godinama. Nikad zaboravljeni. Oni koji brinu. Oni koji imaju otvorena vrata. Uvek.
Što još uvek postoji ovakva omladina daje mi veru u ljudski rod ---> http://www.mondo.rs/s269243/Info/Hro...ref_map=%5B%5D
Onaj osjećaj kad skratiš jaaako duge nokte pa ti se odjednom vrati osjećaj u jagodicama, priceless. :mrgreen:
Ono kad se djevojka uzjoguni u kasne sate u ove ledne dane pod dekicu pa pocne da grije ka parna masina uhh nista milije:onthego: zivi oganj
barem sam krativna, ako ne što drugo, a i slažu mi se sa spavaćom sobom
http://www.dodaj.rs/t/2W/Ui/1vnyLI2V/photo0340.jpg
ovaj bradonja i njegov glas(a i sexy mi je namrtvo :))
http://www.youtube.com/watch?v=fzWQV5OiQQQ
zaljubih se...xD
Jesu li to palacinke, Krkna? O.o
pokušaj, da se ne lažemo...
khm... je li ovo slučajno ili namjerno?
jesu li to palacinke sa ukusom blue frog zabice koktelcica?
Zmije. Zmija Zmiji grize rep.
Izuzetno plemenite životinje.
Pogotovo kad im daju ime - Vesna.
Maja.
Swiss LionAss.