Na stadionu Sutjeske uveliko radovi...
Radi se novinarska i vip loža, sistem za navodnjavanje, svlačionice.
A 'oće li ti reflektori više biti postavljeni?
Printable View
Na stadionu Sutjeske uveliko radovi...
Radi se novinarska i vip loža, sistem za navodnjavanje, svlačionice.
A 'oće li ti reflektori više biti postavljeni?
mogli bi u Nikšić postavit i dvije montažne tribine iza golova, po 500-600 sjedišta, kad su već počeli nešto da rade da stadion liči na nešto
Nema od toga nista, ovo sad je samo minimalno ulaganje da bi se mogla 1-2 utakmice odigrat, oko 50k.
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
Balsa Bozovic potpisao za Austriju Lustenau.
http://www.vijesti.me/sport/balsa-bo...-clanak-133169