Meni treba ovo:
http://www.turizamcg.com/mont/monten...g/_MG_7379.jpg
Printable View
Meni treba ovo:
http://www.turizamcg.com/mont/monten...g/_MG_7379.jpg
Ne pamtim da je ikad u jun bilo 40 stepeni. :disgust:
Meni su potrebne skrge.
Boli me ***** za vrucinu odma da vi recem,sto se zalite, da necete onaj snijeg od metra od zimus.Svake godine je ovako navikli smo,ovo je nase.Odakle ste vi?
A ni ptica.
a ni lidija djukanovic
Uzivanjeeeeee... Sad s merakom setam gradom, jer srijecem manje ljudi, a ono sto malo sretnem su sve nesto "napaceni".
Osjecam se i sigurnije, jer nema sanse da je nekom sve "presmrdjelo" i popeo se s puskom na neku zgradu, izvise trga. Svake godine nas vrucine i spase od tog scenarija, jer sve i da kad bi nekom palo na pamet, bilo bi mu em vruce, em nema ljudi po ulicama.
Zakljucak: Vrucine prirodno bogatstvo Podgorice.
Brate bas ne kapiram. :/
Bila sam vani danas u podne i maloprije i nikad jun ovako nije vruć bio i samo se sjetim kako bi moj školski drug rekao: Crna Goro uvezi maloooo vazduhaaa :D
Kakav šalavac.
Mislim da se kaze salonja.
:)
Naravno da si nedostajala. :)
Falile su tvoje zanimljive teme, tačno se osjetilo odsustvo. :)
Pa sto ih vi ne otvarate, nije valjda da se plasite Gocija? :D
Znaci, da opalimo jednu nocas?
Ide na R&F a pozvani su svi modovi, posebno clanovi sa Politike, Muzike, Filma, Ljubavi itd.. I ne, nisam izokola mislila na Harija. Vise na ove poput cika milovana i tako..
Pa da se i penzioniramo... Na mladjima svijet ostaje.
Osjećanja bi bila ok da nije misli na činjenicu da ustajem u 8h i idem na rabotu,,,,aoooooooooo. :mad:
Uffff treba zaspat' na ovu vrućinu, kad će to sjutraaaa.... ovaj jutroooo ...
Ja sam, da prostiš, gotovo pa go, te mi nije toliko vruće. :D :P
N'0 sna neeeeeeeeeemaaaaaaaaam.
Zelim jedno lijeno jutro u zalivu.
Kad ce taj prvi???
Nisi taaaj,opet ljudi mi goooovoooore.
Znam i ja, ali voooolim taaaaaaj oseeeeećaj
Kada me tvoje laži zadovolje
Iako boli, kad volim ja voooolim do kraaaaaaajaaaaaaaaaa!
http://www.scrapdis.com/dancing-scra...g-scraps18.gif
tupc tupc tupc
pogle kako je penis mali ovom kosturu, pi.
mali, ali tehničar
prevruceeee aaaaaaaaaaaa
http://blogs.magic1019.com/files/2011/08/Hot-Earth.jpg
lijepo li je šetat go po kući...
samo malo, malo... :*******
Mate Miso Kovac
Me horny.
gladna sam...
http://phathoc.net/UserImages/2010/0...piness_jpg.jpg
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiij :applouse:
Što će meni ova priča
AKo znam zna me jad.