Stara 'Aroma' u novom ruhu na Starom aerodromu.
Artemis i ja ulijećemo, tamo mexiko za kasom, počojkasmo se, izljubismo, falili samo NHM, Altamarea i zvončica da brane boje Starog :D
Printable View
Stara 'Aroma' u novom ruhu na Starom aerodromu.
Artemis i ja ulijećemo, tamo mexiko za kasom, počojkasmo se, izljubismo, falili samo NHM, Altamarea i zvončica da brane boje Starog :D
Altamarea je rijetko u PG zadnja dva mjeseca. Dosla sam veceras i otisla da kupim nesto da jedem kad sa jedne strane Aroma u balonima (inace, ja sam mislila da je to samo neka novogodisnja dekoracija), "nikao" trzni centar (jel ce biti hotel na spratu, a ispod prodavnica/pijaca, kao u vecini Franca objekata? :D), otvorili se neki novi butici, apoteke i prodavnice, parkinga ni za lijek :D, neke nove komsije... Izgleda postajemo moderni poput City kvarta :D.
Jel ce izdrzati frizura do sjutra? haha
P.S. Kada smo kod France, sjecam se kada sam morala par dana da spavam u jednom njegovom hotelu na sjeveru CG. Koncept je bio sledeci, ispod prodavnica i neka kafeterija, a na spratovima iznad hotel (sa super udobnim krevetima, tu dajem sve pohvale). Pored tog "interesantnog" koncepta, necu nikad zaboraviti budjenje u zoru sa pjesmom koju sam tada prvi put cula:
https://www.youtube.com/watch?v=hZ-DbaeRh28
Da,da, uzmes hotel da se odmoris nakon dugog dana, i otkrijes da se u sali naspram tvoje sobe odrzava SVADBA! :D. Bas u skladu sa topikom "Sve i svasta"...
Hvala svima koji ne čačkaju po Facebooku dok sjedimo i ispijamo kafu.
"Jer za obje strane u ovom istorijskom sporu objektivna istina je vec definisana. Ona je sadrzana u subjektivnoj; za njih u svetlosti i cistoti posleratnih zanosa i uspeha, za nas u mraku posleratnih razocarenja i u prljavstini propadanja, u koje su samo neuracunjiva mladost i nepostedan otpor na svim frontovima unosili malo svetlosti."
Borislav Pekic
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...29&oe=58B7B293
Diž'te se Crnogorci, da napunimo Gintaš, Deltu i City mall na ovako lijep dan
Sad se šetao pas u šumu, posle ćemo u Deltu besestre.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...71d3b4c303.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...f16d4f402a.jpg
Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
Zovite me Čoldo Hmelj.
All the animals come out at night -
whores, skunk pussies, buggers, queens, fairies, dopers, junkies, sick, venal.
Someday a real rain will come and wash all this scum off the streets.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...10&oe=58B141D2