http://i1.ytimg.com/vi/tjYPOBwPGpQ/mqdefault.jpg
Printable View
Interneeeeeeeeeeeeeeet.
Dje ste smrtnici, kara li vas zivot?
Trip kad ti jedan sekund usere prelijep dan... grrrrrrrrrrrrrr...
http://image1.masterfile.com/em_w/01...-01491594w.jpgi još pjevam :D
Odvratno... Mother i miss you.
kako je ovaj svijet poludio...
http://welcometotwinpeaks.com/wp-con...sie-larsen.jpg
završih je...ah mene...
srednji prst
U ledomat bih se danas zatvorila ,baš je vruće...
Uh, gori more danas :disgust:
Samo cekam da pocne da gori beton u ovu PG.
Krepah!Samo malooo vazduhaaaa!
Umrite, pocrkajte, traga vam se ne znalo! Kad je zima onda vam je ledno, kad je ljeto onda vam je vruce, e pogoreli!
Svega mi,DNO.
mrzim sting i u2 :D
Upravo gledam seriju RUŽA VJERTOVA i puklo mi je staklo na sobu od smijeha :)
Ines bolesna (otrovana čajem) objašnjava bratu Stipi kako joj se priviđao Pape Benedikt kako radi kao izbacivač u diskoteci :)
Ja sam potpuno neprilagodjena.
ovo mi treba...
http://4.bp.blogspot.com/_avtZwXtvmP...2B2011%2B5.jpg