pokisnuh ko ***** od auta do ulaza
MIX 2
Printable View
pokisnuh ko ***** od auta do ulaza
MIX 2
Kakva guba! Žestoki smor!
Kad prestaje da pada zna li se?
Sent from my HD1910 using Tapatalk
Dodje ljeto - gospocko vrijeme (komentari - oce li ovo prolazit vise ne moze da se spava trla vrla)
-> isti ti sto komentarisu kad prolazi ljeto komentarisu sad udavi ova kisa oce li ovo vise prolazit. :D :D :D :D :D #NeMozeImCovjekUdovoljiti
Vala baš! Nikad srećni, nikad zadovoljni...
Evo danas sunce. Jeste li srećniji?
Od sjutra.
Sent from my HD1910 using Tapatalk
Ne može vam se ugodit`....straaaaaaaašno, straaaašno...
Meni je prevruće bilo na Suncu da sjedim i pijem kafu...još zaboravila naočare... :stupid:
Potpuno te razumijem.... samo što ja NIKAD ne bi otkazala kafu pored mora.
A ti si čudo neviđeno.
mislim da ce ovaj śever da utjera sve u dom. slava mu.
ove godine ga skoro pa i nije bilo . sever gospodin covjek
Pa za vikend 20
idemoooooo
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...358cc0efcf.jpg
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
poceo ahahahaah
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Nekad je bila prica, dobro je da stisne zima, da pobije baKcile, sto vise ne vazi izgleda.
Nanosi vjetar pomalo sneguljica u PG.
Hronicnim bolesnicima ne treba korona pored ovih promjena
Sent from my iPhone using Tapatalk
Iha kakve su ovo akrobacije.
https://media.tenor.com/images/27870...c966/tenor.png
Evo pahulja i u Boku :)
Sad sam otiso od Savine do Kumbora i nazad,upalio sam grijanje cim sam uso u kola.A nisam citavu zimu upalio grijanje ni jedan jedini put.
4° sunce ti krvavo
Pahulje u PG, pahulje u Tivtu...nije bivalo odavno
prehladno je....meni je brate ovo sve preko glave!
Dobro ce ovo bit kad je vec karantin..
Vikend kuci je bio pretežak
A svi se sprdaju sa nama da je nama ovo najlakshe palo,da lezimo i spavamo non stop...dodushe...:)
Ima li što ljepše, napolju pomet a ti doma u toplom :lolblue:
Juče ili prekjuče sam u kratke rukave do prodavnice išao jbt...
Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
I opet ćete za nekoliko dana.
Sad ga baš dobro sipa :)
Ako se išta zadrži do jutra, biće veselo
Pazite što vi Zvone kaže, ovo će do ujutro da se sruči samo tako...nebo pocrvenjelo a vidi se kao da je mjesecina....nego, vidite li vi da e ova Korona poćerala sve crnogorske snijegljupce jer ranije kad se snijeg čeka ođe je pomama bila, direktni prenos svake pahulje :D
Budva trenutno. 3 stepena. https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8d47afb963.jpg
Sent from my p30 pro using Tapatalk
Eto u Baru provijava snijeg,2 stepena trenutno. Na svu muku,jos nam fali samo snijeg...
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Prije dva dana smo goreli od vrucine jutros snijeg.
Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Mislim da je ova cjelokupna situacija dobra da se zapita covjecanstvo dokle ovako ... Mada bojim se da i kad prodje korona i sve ovo da ce opet bit sve po starom.