Pazite se u Vojislavljevica. 2 lezeca betonska, jedan kod pasarele, a drugi malo prije poljoprivredne apoteke. Sad pola trapa ostavih tamo.
Printable View
Pazite se u Vojislavljevica. 2 lezeca betonska, jedan kod pasarele, a drugi malo prije poljoprivredne apoteke. Sad pola trapa ostavih tamo.
Već mjesecima rade ulicu Pilota Cvetkovića i Milojevića na Starom, pa kako su priveli kraju, šahte uzdignute pred asfaltiranje, a niđe znakova upozorenja, kakav crni trag od ulja je tim dijelom, vjerovatno je neko ne znajuću uletio brže i karterom poljubio šahtu uzdignutu...
pazite se i u Ćurilac ko ide put NK u sred ove gužve oni su poperili 2 baš zaebana ležeća đe može čoek pješke da se saplete, ko prođe motorom 50-60 direkt na glavu
Ono je horor...
Sent using Tapatalk
Vazda su oko Danilovgrada bili lezeći za razbijanje trapova i kamena u bubrezima.
E ne znam, nije baš nisko ta šahta koliko mi se čini ali je poenta da nikakvi znakovi upozorenja nisu postavljeni bili kada sam prolazio. Svakako je nekome bila šteta, još ako je polomio pumpu od ulja udarom, pa je vozio kao što se vidi po tragovima , eto mu ne gine generalka...
Svaka cast onome ko je pravio parking u ulici Avda Medjedovica na Starom. Trebao je jos malo da suzi parking.
https://youtu.be/EreXQbZBScg
Ovaj put preko Albanije je katastrofa
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije katastrofa, samo je pun uspona i krivina, posebno je grdno u pravcu PG-Gusinje. Ja sam u avgustu naletio na gužvu nedjeljom, na sve te uzbrdice, lamela mi je zasmrdjela od gužvi prilokom kretanja uz razne uzbrdice. Ima lijepih i djelova kroz Albaniju.
Vozio sam po gorim putevima, ali ovaj albanski dio je totalna divljina.
Kakva je situacija prema Danilovgradu,moze li se proci ovom novom dionicom bez cekanja?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Komotno.
Od Mareze do Dg samo na par mjesta je makadam, nema puno duzine istog.
Hvala momci!
Sent from my iPhone using Tapatalk
nije meni problem i dalje preko spuza da idem dok je to tako
Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
Da vidimo i ovo oce li biti Attachment 173488
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...07bd1504f1.jpg
Samo da te upozorim da od Mareze do Toloske imash 37595837253838626 lezecih i stojecih policajaca presvucenih asfaltom u obliku stepenica.
Neki su toliko lagani da auto vapi za makadamom samo da se preko njih ne prelazi.
Do komanskog mosta pa desno pored ekoplanta i onda ima samo jedan lezeci...
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Jes, pored ekoplanta je bez djavola kad se ide iz niksica, skreni na marezu, pa onda opet da izbjegnes lezece skreni sa mareze desno onim uskim putem kroz naselje [emoji3]
put preko spuza je gospodin, jedino je malo bzv ako se ide put cetinja ili na zabjelo.
Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
A od kada su stavili put Mareze betonske ležeće?
E ljepote [emoji1]
Ovo je... nemam riječi...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8059dc882e.jpg
Sent from my moto e5 using Tapatalk
kad stoka živi ođe, šta da očekuješ drugo
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
E ođe je bilo da se štema ˝ ure a rekao bih da je mora dovuć i kompresor a ako nije onda pritisnuti ove iz najbližih kuća jer je odatle povuka motalicu
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Ogradu betonsku.
U tor stoku treba.
Drugacije ne moze.
Ovome narodu je Bog najpravednije uredio da smo okruženi ljutim kršom. Nevjerovatna smo stoka.
Ovo je neko sto vozi kamion…
Sent from my iPhone using Tapatalk