pa zato što je 21. praznik i onda su cijene iste kao i svaki dan :D
Printable View
pa zato što je 21. praznik i onda su cijene iste kao i svaki dan :D
5e karta a daju mi one masne naočare, izgrebane, ne vidi se prst pred oko...
a to nije ni cudo. ja sam svaki put naocare uzela u kesi i vratila ih tako. a kad se zavrsi film vidis kako lete naocare u kutiju, da se rijetko ko sagne i spusti ih.
a kese su sazvakali od nervoze, vjerovatno.
ja ih brate ukradem vazda, imam ih već jedno 15-16 doma
Ja sam našao jedne u kesici zapakovane u toaletu u Delti. Neko bio ukrao pa zaboravio.
Kakav je ovaj Fast&Furious novi? Je li to cemu? :)
Film je fenomenalan. Odlicno odradjen, ekipa, prica.. Svaka cast. Jedina zamjerka je to sto im avion pred kraj polijece 20 minuta pri velikoj brzini na pisti:D ispada da je pista do podgorice:D
Kakav je kor fanova Fast & Furious u CG. Nema im ekstinkcije.
Film i nije nesto,ima dosta nekih neralnih scena kao sto rece Slayer i po meni raniji djelovi su mnogo bolji. Ovaj 6 dio me razocarao :(
Džo, tebe je, vjerujem, već treći dio razočarao?
ja sam baš odmorila mozak uz šesticu. neka je najveće smeće, ja volim svaki dio.
koliko se presmijah noćas kad Toretto reče:
Elena... you don't have to leave. :lolblue:
a ne no će utroje :lol:
Je li ko gleda Pain & Gain?Moze li se ic na njega :P
Gledao Man of Steel, efekti sabijaju, al mu fali karaktera malo al u svakom slucaju dooobar
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2
gleda sam sinoc World War Z film je uradjen vrhunski , sve pohvale
Man of Steel ooodlican :)
http://youtu.be/WfaTlmYvTA8
Nešto me Jamie Foxx nije oduševio.
Sent from my iPhone using Tapatalk
WWZ iliti Svjetski rat z.