Prskava mi glavurda. Sva sam utrnula.
Printable View
Prskava mi glavurda. Sva sam utrnula.
Neka realna priča [emoji3]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c2cf25ae54.jpg
Svaki dan sve više slušam gospodina Slavka Perovića i onda počinjem da lakše prihvatam surovu realnost i tragediju našega naroda...
Prolaze dva roma pored mene i nesto se svađaju. I jedan kaže drugom makni mi to gabelju jedan :lolblue:
To im je standardna fora [emoji846]
Kad pomenuste rome, reko jednome sto ne ceras djecu da uce, da idu u skolu, veli mrtav ladan jes pa da rade za 300e ko to ti :D
Evo ruka reko :D
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Ovo su isti ljudi koji tapšu nakon slijetanja aviona https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2caf12f342.jpg
Sent from my SM-A720F using Tapatalk
Ako ste se pitali da li može bit gora godina od ove, da znate samo da 1 i 2 Maj 2021. Pada u subotu i nedelju....
Velika stvar. Uvijek može gore ali nervni slom dobijem kad me neko tako "utješi".
“I swear, she’s better than sunsets.”
Sent from my iPhone using Tapatalk
.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b5ec9b2e8a.jpg
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Pa kaže
Nema cara do Bara :D
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
POMALO!
Vrag ti prišu odnija!...
Subota je tako za rapten duo [emoji38]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...46668d2a5a.jpg
Samo me zanima je li odbjegli vuk iz Tološa bezbjedonosno interesantno lice, poznato policiji od ranije!?
Pitam za Crvenkapicu...
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Prije se narod od sreće drogira sad od muke.
2020 je kao pokvareni slow motion prdež u tuš kabinu
Sent from my SM-A515F using Tapatalk
Osjedi me vraćanje po masku. [emoji2959][emoji2959][emoji2959]
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Minut cutanja za sve one koji voze biciklo i nose masku, a nidje nikoga 100 metara oko njih...
Sent from my SM-A515F using Tapatalk
.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d0aeaa61f3.jpg
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
E ko se sve bavi pjevanjem sta je ovo.. Bukvalno ljudi bez sluha
Dark necessities https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7d9a475272.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...41d75187ca.jpg
[emoji4]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Koje mi, veli, pjeva uvo. Koji me, veli, svrbi dlan. E, svrbi me lijevo moodo, biće da je neki kam.
https://youtu.be/YoA64FOIhOE
upalih sinoć ovo, po iljaditi put
Sent from my iPhone using Tapatalk
Love will save the day
https://youtu.be/pO40TcKa_5U
Majko mila kako sam umorna...padoh mrtva!
....i šta da obučem sjutra...? I obujem...mrzim ove promjene vremena.
Kakav crnjak od dana!
Malo si negativna ovih dana
Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Nijesam valjda...