https://youtu.be/gmW8mdDNIk4
Najjače od svega mi je što si se totalno fokusirao na to je li formulisano da je virus procurio iz laboratorije ili da je napravljen u laboratoriji. Zamišljaš li to da je iz laboratorije procurio neki virus koji su uzeli iz prirode (iako se do danas ne zna porijeklo virusa)? Pokušavam da shvatim tvoju logiku, ali mi ne ide.
A očigledno ti ne smeta što nas je neko doveo i držao u zabludi svo vrijeme dok je jedina zvanična istina bila da je virus nastao prirodno. Ne smeta ti što si ljude koji su imalo posumnjali u to smatrao teoretičarima zavjera, ravnozemljašima, nazadnima i slično? Ne misliš da neko zbog ovih stvari treba da odgovara ili da se makar izvini?
Nego se ti fokusiraj na tu formulaciju, koja je trenutno namanji problem koji imamo u cijeloj ovoj situaciji.
Sent from my SM-G985F using Tapatalk