Transcend gumirani
http://www.meedit.com/products/2012-7/51440790jct.jpg
Printable View
Transcend gumirani
http://www.meedit.com/products/2012-7/51440790jct.jpg
Valja li ova grafika sto? AMD Radeon HD 7450M 1G.. Kakva je naspram GF 525M?
http://www.ebay.co.uk/itm/2511579512...84.m1423.l2649
Ako ti se trguje evo ti na neku akciju je. Po meni odličan. Mislio sam se dal za sebe da naručim.
moze li blu ray dvd da cita divx?(avi fajlove) na jedan samsungov pise da moze da cita dixv hd ,pa ne znam je li to obicni divx?(ovo sto skidamo s neta i narezujemo na obicni cd?
pojavile su mi se 2 linije po sred ekrana na laptop, jedna je crvena jedna roza, znaci nisu mrtvi pixeli, nego linija horizontalna od vrha do dna, moze li se ovo nekim programom rijesiti ili se mora rastavljat?
Koja firma prodaje baterije za bezicne telefone u PG?
Treba mi za Siemens gigaset.
Nisu obicne punjive. Baterija ovako izgleda:
http://www.battery-discount.com/Batt.../1.50.SIE.2.43
Kakvo je to upakovano zeleno čudo :-D ....Neznam, meni su na panasonic ove punjive.... Možeš pogledati u Neptun u Delti, imaju čini mi se dobar izbor baterija ali neznam imaju li nešto tako.
Mozete mi reci neku grafiku koja pristojno moze da pokrene sadasnje zahtjevnije igrice tipa crysis2, bath3, pes 2k13 i slicno na 1920x1080 medium ili high..?
Znaci solidan fps, bez kocenja? :)
znate li ima li neki servis u pg da rade popravljanje procesora, konkretno iglica na njemu (pinovi) ili kako li se vec zovu..
jeste amd...probao sam svim i svacim ne ide...previse ih jeQuote:
AMD procesor pretpostavljam? Ja sam sam pinove ispravljao na ploci za Intel procesor. Samo mirna ruka i lagani pokreti.
pa do nekih 100e za nase trziste, dok u srb je mnogo jeftinije. :)
Da li ima u PG igdje da se kupuje novi high-end hardware? Trenutno mislim na kartice kao GTX 680 ili procesor i7 3730K
Probaj jedino u datalink.
Mada moja preporuka ti je da narucujes preko ljudi sa foruma, kao sto je sasa.mne
Što može bit sa lap top-om, kad otvorim 4-5 tabova i Chrome pojavi mi se plavi ekran i restartuje mi se komp?
Je li sistemski kvar ili je hardware u pitanju?
Skoro radih boot-time scan i pobrisah 5-6 fajlova, možda sam neki sistemski fajl obrisao, može li bit?
http://www.tomshardware.co.uk/forum/...en-white-words
Evo ti link, pa možda ti pomogne
Mislio sam da sam otklonio problem, ali ipak ne. Dolje otvorih temu, uglavnom radi se o tome da kad upalim komp pojavi mi se ona prva pocetna slika (intel itd) ali je sva u "kvadratice" (ka u super mario) i citava slika vremenom postaje siva (dok na kraju ne bude skroz pokrivena). Inace, komp se odmah freeza, tako da ne mogu nista da uradim bez ctrl+alt+delete ili jednostavno restart na dugme. Nakon 4-5 pokusaja (kako kad, nekad i vise) upali se normalno i radi bez ikakvih problema. Zna li ko do cega je? Mislio sam da ce prestat, ali sad vec pocinje da me nervira pa eto.. Unaprijed zahvalan!
Zna li neko ime prodavnice ili kontakt prodavnice na drach koja se bavi prodajom i pravljenjem kablova multimedija,mreza itd?
quantum elektronika ?
Prije neki dan sam morao da mijenjam hard disk na starijem kompu jer nije htio da podigne sistem već bi se konstantno restartovao.
Kad sam krenuo u reinstalaciju ni to nije moglo, pa sam prikopčao drugi HD i na njemu uradio reinstalaciju.
Problem je što je na tom prvom HDu brdo podataka i ne bi volio da ih izgubim, pa sam probao juče da prikopčam i njega uz ovaj postojeći i da probam može li mu se pristupiti kad se podigne sistem. Ali sistem nije uopšte htio da se podigne ni kad sam u Biosu stavio da je primary boot device ovaj reinstalirani HD. Šta radim pogrešno? Hvala.
Ima li ko iskustva sa novim AMD ovim procesorima. Konkretno me zanimaju APU FM AMD, i npr AMD A8, nisam ih ranije gledao sad koliko su dobri ne znam, ali cijena im je sasvim pristupacna. Gledam ovaj Procesor APU FM2 AMD A6-5400K, 3.6GHz/ Radeon™ HD 7540D/1MB/Black Edition - 71e.
Vidim da podrzavaju neki tip integrisane grafike, pa da li pomaze to tokom igranja, i sa kojim intelovim bi mogao da se poredi.. Hvala (:
Ne podržavaju iGPU, nego je iGPU u sklopu CPU. Što se CPU dijela tiče, tu Intel mnogo bolje stoji. Obratno je kad je u pitanju iGPU, ali se sa iGPU nećeš posebno naigrati. Pogotovo na nekoj većoj rezoluciji.
Desktop je. Ali kad uspijem da upalim komp sve potpuno normalno radi. A graficka mi je skoro nova. E imao sam par puta notifikaciju da mi je neki drajver prestao da radi, pa onda kao da je otklonjen problem. Kad sam provjeravao ima li kakvih apdejtova nije bilo nista. Hvala na ponudi, ujak mi se bavi kompjuterima pa cu ga najvjerovatnije ponijeti kod njega u PG. :)
A vidis, moguce da je drajver od graficke, mozda si pogresan instalirao pa ti se to pojavljuje. Imao sam slican problem kad sam davno nedje pogresan drajver instalirao, sad se sjetih. Pokusaj ponovo da instaliras drajver, mozda ce to pomoc', da ga ne nosis zbog toga nekom.