Evo i ova ruka sto je sad svirana,kakav je ovo penal? Sasvim je nebitno jer će Inter osvojiti titulu,ali treba li da se priča sad o tome… I ona ruka igrača Torina,nego ne vidjeh dobro je li trebao biti penal za Inter…
Printable View
Evo i ova ruka sto je sad svirana,kakav je ovo penal? Sasvim je nebitno jer će Inter osvojiti titulu,ali treba li da se priča sad o tome… I ona ruka igrača Torina,nego ne vidjeh dobro je li trebao biti penal za Inter…
4x Milan Juve 0:0 u zadnjih 6 međusobnih, koja tuga
Po strani Sofro, skandal je mnogo veci i mnogo se prica u Italiji, nije doslo do nasih medija izgleda, a u Srbiji i Areni nema sto da se prica, oni su van svih tokova. Britanske medije ne zanimaju mnogo strane lige ali pise se i tamo, CBS je solidno pokrio, mirise kao Kalcopoli 2. E ali u Italiji je haos oko ovoga. Dazn 24/7 vec prica samo o ovome, ako dokazu da je Inter na bilo koji nacin povezan automatski ce biti izbacen u Seriju B, upravo slusao na Dazn advokata koji kaze da ovo mora ekspresno da se zavrsi, prije pocetka nove sezone.
Nemojte ljudi da me cimate, kakva druga liga. Vidim interove stranice nista ne pisu, pozivaju se samo na postenje [emoji2]
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Pominje li se idje neko od rukovodioca Intera da je umijesan?
Ako ne spominje, onda ne treba da nas dotice to sto je neki sudija singlao meceve da se obogati na kladionici, pa je uticao na kolege. Svakako je na skoro svim tim mecevima Inter ostecen i ukradena mu je titula prosle godine.
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
ovaj, kako da ti kazem...
If parallels with Calciopoli are being drawn, it is because Rocchi is accused of colluding, on April 2, 2025, with several other individuals at San Siro to designate referees in such a way that was to Inter’s liking. It was the night of the first leg of the Coppa Italia semi-final against AC Milan. Prosecutors allege it was agreed that Daniele Doveri, an official supposedly disapproved of by the Inter hierarchy, would be given the second leg if it meant he wouldn’t then referee the final or Inter’s remaining games of the season. Inter, as it turned out, didn’t even make the final.
„...Govori se o saučesništvu sa drugim osobama, ali mi ne znamo ko su te druge osobe, to nije navedeno. U svakom slučaju Tužilaštvo mora navesti ko su te druge osobe. Prošao sam kroz mnogo procesa za sportsku prevaru i nikada nisam vidio da se u optužnici ne navodi ko je druga strana...”
[emoji981]Advokat Rocchia o optužnici
[emoji419] Corriere della Sera piše da bi se ovdje vrlo lako moglo raditi o unutrašnjoj borbi za moć unutar same sudijske organizacije kao i na relaciji sa čelnicima lige. Mislim da nisu daleko od istine...[emoji106]
Tresla se gora, rodio se mis. Nidje nema Bepeovog imena, znaci nema odgovornosti. Sporni mecevi su oni na kojima je Inter izgubio, kakve su onda to namjestaljke? [emoji2]
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Pa valjda je logično da je lakše namjestit poraz...? :thinking:
Uglavnom, posle ovoga Inter treba jos jace da radi na tome da bude najveci italijanski klub jer Juventini i Milanisti izgorese. Samo nema nista od toga jer je i za sledecu sezonu potvrdjena 5-3-2 formacija, sto znaci nema nista od igraca zbog kojih navijaci dolaze na stadion (krila i trekvartista) i opet ce biti neka blamaza protiv Boda, Crvene Zvezde, Dinamo Zg. Krpljavina u LS, patnja u Italiji, uglavnom mucenje jer se po formaciji vidi da nema nista od ozbiljnih ulaganja
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Ako Horncastle piše o ovome na Athletic-u (iz njegovog članka je pasus što je safari okačio), definitivno nije bezazleno i neke istrage će sigurno biti. U istom članku piše da Inter i njegovo rukovodstvo za sad nisu pod nikakvom istragom ni optužbom, ali ne znači da neće biti.
Takođe, nebitno je kojim rezultatom završena utakmica na koju je "uticano" - "Regardless of the result, in cases of sporting fraud the mere attempt, if proven, to manipulate the designation of a referee constitutes an offence."
Inter club iz Cro
DI BELLO SVOM VAR ASISTENTU: "GLEDAJ SVOJA POSLA! "
Rečenica je to koja baca novu kontroverzu na zbivanja iz finiša prošle sezone, kad sudac Fabbri nije dosudio očiti kazneni udarac na Bissecku u utakmici protiv Rome, a koja nas je na kraju koštala naslova. U audio snimci koja je nakon te utakmice magično bila "nestala", a sad je upravo isplivala, čuje se kako AVAR Piccinini sugerira Di Bellu da se provjeri potencijalni faul za penal, ali Di Bello mu poručuje da gleda svoja posla.
KAO ŠTO SMO VEĆ RANIJE NAPISALI, SAMO NASTAVITE KOPATI !
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...03bf5cb98b.jpg
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Nisam mogao titulu proslavit kako treba jer se ne mogu opustit zbog ove navodne afere. Oce li biti kazne ili ne, pratim samo Sofra, a po njemu oce [emoji23]
Platio bih parom da Milan ne udje u LS.
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Najbolji igrac Intera nece igrati protiv Lacija u finalu Kupa. Misicna povreda
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Šofru je najteze u ovom vijeku, totalna dominacija Intera nad Milanom, šiju ih po broju trofeja zestoko. Zato se ne gasi na fb, jos ako se osvoji Kup veceras, treba ga cuvat da ne naudi sebi [emoji2]
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Psg 5:0 prosle godine ce mu dati nadu u bolje sjutra :)
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Varas se Kaemse. Sad mu je jedina nada da se Inter kazni ovo do početka jula ako se ne varam vezano za sudije. Ali kako bi tek bio neutjesan kad od toga ne bude ništa i još Milan ne bude medju 4 na kraju sezone,auu.Tek onda bi bas bio blizu da sebi naudi.
A koliko je puta ove sezone najavljivao drugu zvjezdicu za Milan🤣
Kako ce zaspat mrcenik nocas...
Dupla kruna !
Sent from my iPhone using Tapatalk
Da Bog da ih linčovali, buva trenerska od Allegria i ko.ga dovede, izgubi svaki meč na San Siro..koja bruka
Sve im jbm, izbacise me za 4 300e
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Nevidjeno, sta napravise likovi zadnje dva mjeseca, zakljucno za nocas, ja ne znam, sramno, Alegri je pizdurina svjetska piiiii
Tu es mon hero.
Koje su ovo najmeštaljke.
Garant je onaj papak od vlasnika Koma uvalja ko zna koliko para da Komo igra LŠ.
A ovaj Kaljari šugavi ka da im za spas treba su igrali sve im...
A prošlo kolo čisti gol poništio Parmi za 1:1 zbog navodnog ofsajda protiv Koma.
Hahahahhahaahahahahahahah je li realno da odoše u ligu evrope ili šta će već igrat aooo hahahahah
Bruka zaista, treba da smo predmet sprdnje citavo ljeto, alooo, od borbe za titulu, sve prosuse, kako bi mi leceli trener, Leao, ova ***** sto.su dosla, Nkunku, Jashari, sva odbrana sa Pavlovicem ma celu sto nema gram inteligencije fudbalske
Tu es mon hero.
Odavno nije bila ovakva bruka
Opisat vam ne mogu tu srecu kad je zavrsilo 1:2, da sam bio nedje u kafani castio bi je cijelu!
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Ja bi šofra nedje izveo sjutra na jednu dobru karadjordjevu😂 Znate li dje je najveća u gradu🤣
Kakva sezona, savrsenstvo. Ja sam zelio samo facu da mu vidim sinoc oko 22:35
Od Intera srece nema u LS ni sledece godine, posprdace nam se s glavom opet neki Bodo, Zvezda ili Dinamo jer sa 5-3-2 ni ne zasluzujemo bolje. Sve dokle god se ZAKONOM ne zabrani formacija 5-3-2 (lazu vas da je 3-5-2) u Italiji, nece biti srece u toj zemlji. Ni reprezentativno ni klupski.
Comu i Napoliju zelim srecu u LS jer su jedni od rijetkih koji igraju sa pravim krilima. A Sari je jedini trener kojeg postujem jer NIKAD nije igrao 532.
Dva najbolja igraca iz Italije, Leao i Jildiz, nece igrati LS sledece godine. Pakao [emoji2] Ja bih sva sredstva ulozio u Leaa jer bi to bilo epsko gasenje Milana i da se Inter konacno modernizuje, promijeni formaciju kao svi normalni klubovi i dobije postovanje u svijetu. Ovako svi znaju da ih mogu pobijediti, nemaju strah.
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...40cd72f662.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta je fora vise sa ovim debilom Sofrom, kakav je on uopste parametar za navijaca? Poremecen lik, bas treba iskulirati njegove gluposti
Tu es mon hero.
On je iskompleksirana prženica,koliko je samo puta ove sezone pominjao taj skudeto,pa ova priča o sudijama skoro,koliko se sladio izbacanju intera u drugu ligu i oduzimanje titule itd itd.
Znam da nije lako,Inter je u zadnjih 20 godina dosta uspjesniji od milana kojeg nema nidje već dugo,pa i onaj skudeto sto su osvojili im je Inter svojim glupostima na neki način poklonio.
Ovo će svakako biti veliki udarac za njih,jer bez para iz lige sampiona pitanje je kakva će pojačanja dovesti na ljeto,a ovakvom igrom teško da mogu da se bore za skudeto iduce godine,pa ni tu ligu evrope ne bi osvojili.
Nemojte sto zamjerit,za nas interiste je ovo idealan kraj sezone,dva najveća rivala igraju ligu evrope,a dupla kruna se osvojila,pa teško da može bolje😂
Milo mi je da je Roma usla u LS ali Como je pravo iznenadjenje. Ujedno je ovo i lose za Serie A jer ce oboje a pogotovo Como da budu razmazivani po tom takmicenju..
Nemaju italijani para da budu konkurentni sa englezima,bajernom,realom,psž-om,valjda je to svima jasno. Tako da ovo sto je Inter uradio u ove dvije godine sa finalima lige sampiona je ogroman uspjeh.
Zbog koma mi je milo,mislim da će i oni i roma biti interesantni za gledanje u ligi sampiona,volio bih da je i atalanta tu,ali ne može ovaj put jbg.
Da vidimo sad ljetnji prelazni rok,nadam se da će Inter pogoditi sa pojačanjima,jer sa ovima od ove sezone se bas i nije usrećio.
Ja bih ostavio(a valjda će i ostati) diufa,bas mi se svidja jer ima muda da krene naprijed,nešto slično kao zalevski kojeg su se olako odrekli. Bojim se da napad neće biti ubojit ako se turam ne vrati u staru formu,ne znam koliko se možemo osloniti na bonija,za espozita tek da ne pričam. Lautaro je tu naravno neprikosnoven.
Ne samo napad,interu “furi” i u odbrani,mora se nešto dobro trgovati,mada mislim da će morat i golmana. Prvi sam bio za to da martinez bude prvi golman iduce godine da se ne bacaju pare za golmana makar,ali gledajući ga sad protiv Bolonje vidi se da nije to to.
I ne kažem zbog primljenih golova jer i nisu njegova greska bili,nego se vidi nesigurnost,mada možda bi to bilo mnogo bolje s vremenom. Ali o tome neka brinu ovi iz kluba🙂
Inter je svakako još od devedesetih godinama poznat po dobrim golmanima,valjda će ostati tako…
Di Marko i damfris će ostati valjda,tj. nešto se pominje za damfrisa,ali valjalo bi da ostane,osim ako neko ne bi dao nešto više para za njega.
Sto se veznog reda tiče to je bas misterija,jer je pitanje u kakvoj će formi biti barela,ove godine nije briljirao.
Valjalo bi da zjelinski odigra slično kao ove godine,calhanoglu šta znam,pričalo se o njegovom odlasku još pocetkom sezone,izgleda da će ostati,pa i valjalo bi.
U sučića ne polažem neke velike nade,ali da vidimo,možda me demantuje iduce godine. Svakako ga valja imati u timu,lično će mi ostati drag,jer je postigao onaj majstorski gol protiv fiorentine kad sam prvi put uživao gledao Inter na Meaci🙂
Taj Nico Paz sad nema sanse da dodje, da su ostali peti bilo bi. Milo mi je zbog Tijeri Anri-a koji je suvlasnik Coma u nekom postotku dionica... A sto se Coma kao Coma tice u romanticarskom smislu fudbala mi je milo ali s obzirom da relativno dobro u stvarnom zivotu poznajem i Milano i Como, znam sto stoji iza Coma, tako da mogu i clanak povrijedit' sporadi mene :))
Komo će biti kao C Zvijezda.
Da se redaljka pravi i da se nabija statistika na njima.
Ide im Paz u Real a ovo ostalo su raspadi.
A i on je precijenjen.
Do čega je došla talijanska liga kad Komo igra LŠ.
Tuga i opomena.
Mozda i jeste precijenjen ali onakav tip igraca bi legao Interu i ne vjerujem da bi bio promasaj. Uglavnom nista od toga i idemo dalje
Komo kao crvena zvijezda?😂
Neka brate,daj da sačekamo tamo za 5,6 mjeseci,pa ćemo vidjet. Ne žuri🙂
Ado precjenjujes como i komplet italijanski fudbal
Citav fudbal im je u teskom raspadu
Pa i taj inter sto pominjete nije za 16 u LS
Como je tim level salzburg i to je to
Sent from my SM-F766B using Tapatalk