I guess that 2
Printable View
I guess that 2
Pa da ... kad god u bg podjem na touch :=) sretnem bu2ne ..
/me je sinoc bio u TORINE :shock: omfg, i za separe preko puta nas marinko rokwic feat. rajko kuljacha... :shock:
mislim da je ta kombinacija bila...
...popiYo sam prewishe... :rolleyes:
josh mi nije dobro...
~necu wishe da pijem~
Zaboga... :)
Kako li je tebi dobro u glavU kad ti je palo na um tamo da odesh... :)
Dobro mu je u glavu, bitno je da one nece vishe da pije ;)
Ipak, rechenica mu nema tachke, tako da mislim da je u pitanju nezavrshena misao :rolleyes:
@kikica = nishta me ne pitaj :D
@tweet = kad donesesh rum.... zneeash !? :D
Kad bjeshe Dan shiruna?
:confused:
dan SHICUNA shto bi jedan moj mawi komshija reka` ,ja mislim da je to pochetkom nowembra ?! or... !? :confused:
jel u subotu dan siruna??
opet kisa...
SAjam AutomoBiwa... owija dana a ? 11.10 - 15-10
moracu sic` da widim kako je shto.. da trugujem neshto... a weazhi.. :cool:
jesi siguran da je zatvaranje u nedelju a ne u subotu?Moram se i ja spustit.
nijesam bio siguran ,pa prowjerih
http://www.adriafair.cg.yu/
Kakav je jedan mercedes...
Prodat.. TAMARI! :)
Ko `e tamara ?!
baj D vej.. zdra`o i pametno ga wozila :)
Nije vazno koja kola vozish , nego koji benzin koristish ...:D
Ne znam ko je cura, samo sam na autu vidjela papiric sa njenim imenom. :)
Poklon od 134,000... Velikodushno bogami! :)
Fin poklon za studenta bogami. Da ne zna ko kako se preziva da se ne raspitujem ja?:p
widish li da je wec kaparisana :D :clap:
'Oćel biti kakvih događaja u skorije vreme u našem gradu? Osim Nove Godine, naravno. :)
U petak je dogadjaj a u subotu feshta .
Ko je pominjao nedelju ? :D :D :D
Tako chuh` ~noc_wjeshtica~ :shock:
bice neke feshte.. chisto da ne ZAMREMO
Dogadjaj - u Subotu Dzej u BK. Bice rezanja vena....
kidanja wena,aorti.. lijepljenje 100tki na tJeLu.. roFLmao :cool:
/me listen to Dzej - Od ljubavi do mrznje Dzej to teH bone!! /me listen to Dzej - Dunav
znaci laganica je "separe" 30 jevreja. Moracu na bar da praktikujem anatomiju... :(
Moramo dzeju zalijepit 100tku na celo :D
U BK separe 30 eura? Shalite li se vi to?
:monkey:
11. Novembra gostuje Junior Jack u Trocaderu.
Ja stavih ovo na forum muzika ali ga je neki moron obrisao :)
btw, kikice strasan ti je taj logo, svidja mi se
moron ga nije obrisao no prebacio u topic Dje veceras :)
hvala ti za ovo :p
pa i nije veceras :)
ma nisi moron samo si debos :)
Jeli taj Junior Jack Provjeren ?
U srijedu halloween, na trgu mc Nigga !
p.s. Prvo mjesto za najbolji kostim 100 € !!!!!!! Bas cu da se potrudim sad, citavih 100 eura. To su stavili da bi motivisali narod i time bi trebalo da zazivi nesto sto jos nikad nije zazivjelo kod nas :D