hahahahhahhahahahahhaha :lol:Quote:
Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
nije 12 nego 10:)
Printable View
hahahahhahhahahahahhaha :lol:Quote:
Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
nije 12 nego 10:)
hahahahaha...zneachi...nijesam sam se prevarila koT tebe:DQuote:
Originally Posted by touch_of_pink
xaxaxaxaa...e pa...:D
bogme ti neshto imash preoshtro okce za tu modu:mrgreen:Quote:
Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
hahahaha... a shto znam...detaljista sam veliki...mozhe bit' i da si nijesi U krivU:DQuote:
Originally Posted by Amerikanac
Leleee, ja evo 5 dana sanjam more. U stvari prvo bazen, pa neshto na plazhu, cunami... Aaaaaaaa ocu na more!
dream on! do desjatawa ijulja...:mrgreen: ..xxixixiixixiQuote:
Originally Posted by Nikolina
ti i poljski naucila :)Quote:
Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
ima dosta poljakinja i odje, narocito jedna u banku shto radi :mrgreen: e bogme ga i ja moram "dobre" nauchit :)
Samo vi sanjajte! Sanjacu i ja vas kad malo prispem na plazu na ono sunce pa se mozda sretnemo nedje u snu... :mrgreen: :D
e pa ja sam vecj bilaaaa:) i uspjela i da se isqpam i da pocrvenim i da se napunim pijeska njaaam:)
I ja sam se jucer citav dan pekao u Brightonu ali ipak nije to isto u Lamanshu se ne bih okupao bez da je nekome za spas?:-)Quote:
Originally Posted by touch_of_pink
ok pijesak im nije los mada mislim da su ga dovukli odnekuda a evo i sunce nas prosto shokira 4 dana neprekidno a vele potrajat ce jos koji dan,ne mogu da vjerujem,bit ce nesto???
Ja sam dosa prije nekolko dana iz CG a vec me pici nostalgija ,e QQ mene smrc smrcccc !
Bila sam i ja vec, prije 10 dana. :p No ocu opet i opet i josh i josh... :lol:Quote:
Originally Posted by touch_of_pink
Do desjatova ijulja je na ruskom ( za poljski ne znaDEm). ;)Quote:
Originally Posted by Amerikanac
P.S. Tijaniceeee, ja cu prije desjatova ijuljaaaaaaaa.... :)
Samo josh da vam oce sunce granut`... :-D No nije loshe spavat` u krevet kad kisha pada! :lol:Quote:
Originally Posted by shrek
Hahaha! Ko bi rekao da je ovaj Zvek covjek? :mrgreen:Quote:
Originally Posted by Zvek_Zivi
Evo danas grije to sto moze!! Sacekacu jos sjutra da se more malo ugrije i ondaaaaaaa cu da uzivam na plazi dok ce neki da se mrznu u frizideru zvanom Moskva! :lol:Quote:
Originally Posted by Nikolina
U frizhideru zvanom Moskva je 30 stepeni. :) I ne staj mi na muku! :(
Brzo cu ja tamo...
ozbiljno kad se vrcjesh?
Ko? Dje? ;)Quote:
Originally Posted by touch_of_pink
30 ispod ili iznad nule? :PPQuote:
Originally Posted by Nikolina
Salim se ja malo! Doci ces ti brzo pa cemo zajedno na kupanje... :)
ja u moskvuQuote:
Originally Posted by Nikolina
Ti uzmi cetkicu u ruke i pripremaj taj prijemni dangubo jedna!! :mrgreen: :DQuote:
Originally Posted by touch_of_pink
khm.. mislish olovku... :rolleyes: a tebi bi bilo bolje da lezhish i odmarash:pQuote:
Originally Posted by shrek
Nema vajde meni od odmaranja... Ti znas sta mene najbolje lijeci! :PQuote:
Originally Posted by touch_of_pink
ne znam:confused:Quote:
Originally Posted by shrek