Postovana gospodo,
Postavljam ovaj topic ne bih li i malo skrenuo paznju sa dnevne politike na jedno putovanje:
Nedavno mi se ukazala prilika da odem u Albaniju i vidim Skadar, Tiranu i Drac. U Skadar sam bio i prije 2.5 godine, i zivo me interesovalo kakve promjene su se desile u medjuvremenu.
Prelaz na Bozaju sve vise postaje rutinska procedura, koju odradjuju nasmijani policajci i carnici. Skoro da i nema automobila, barem tada, kad smo mi prosli, izasavsi iz naseg autobusa i usavsi u albanski, na njihovoj strani. Vozac znavase srpski. Poce fina voznja, udobnim autobusom uz objasnjenja visprenog vodica-organizatora.
Put od Bozaja prema Skadru nije nista bolji nego prije 2.5 godine (Cuo sam da su Albanci sredstva obezbijedili za izgradnju savremene saobracajnice do Bozaja, ali ne znam da li su i nasi). No, kad sidjosmo u ravnicu, nadomak jezera, kojom put grabi ka Skadru, udaljenom 30 km, pocese noviteti. Stotine novih kuca, nijedna prizemna, fino ofarbane, vecinom finansirane od strane rodjaka iz inostranstva ili novopecenih parajlija. 2002. godine je na tom potezu bilo svega 20-tak slicnih, a sad ih je tuda najmanje hiljadu. Tu su varosice Koplik, Bajza i Vraka. Prostor oko njih i izmedju njih je ispunjen novim, doduse, manjim objektima, privatnim kucama, pumpnim stanicama, i, gle cuda, desetak terena za mali fudbal, ogradjenih mrezama, snabdjevenih reflektorima. Pocetak te ravnice karakterisu jos uvijek vidljivi mnogobrojni bunkeri, svjedoci jednog vremena, Enverovog, koje ubrzano odlazi u daleku proslost.
Prilaz Skadru je haotican. Mnoge socrealisticke gradjevine, polusrusene, prljave docekuju vas na periferiji. Duga ulica nacickana je prljavim buvljacima, trgovinama svega i svacega, od stare obuce do novijeg namjestaja. Nije rijetkost da vidite pored puta kako kasapin kolje ovcu ili je vec objesio o kakvo drvo i dere je. No, utisak je, ipak se nesto desava, a sjever Albanije je ipak daleko od modernizacije Tirane i Draca... Sam grad je napredovao. Mnoge nove visespratnice krase Skadar, doduse okruzene najcesce blatom i prljavim, ubogim kucicama... Nova dzamija izgradjena je u isto vrijeme kad i nova hriscanska crkva. Stice se utisak da u Albaniji religija nije primarna, a gleda se i da sve tri konfesije dobiju svoje objekte svuda, iako je neuporedivo najvise muslimana,70%, pravoslavaca ima 20%, a katolika 10%. Iznad Skadra je tvrdjava 'Skadar na Bojani', poznata po gradjenju... Malo dalje, dize se brdo Tarabos gdje zivote ostavise hiljade Crnogoraca 1912. godine u pohodu na Skadar.
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image051.jpg
Put od Skadra do Tirane je nov, zvanicno otvoren prije nekoliko dana. 2 trake, ali solidne, teren ravan, dug oko 90km. Za razliku od dijela prije Skadra, ovdje nema toliko kuca niti naselja. Izgleda je ovo nekad bilapoljoprivredna zona. Samo ponegdje se vidi uzorana njiva ili par plastenika. Okolina je zelena, cesto sa sumama i livadama. Negdje, na cistini, iznikla nova dzamija:
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image053.jpg
Prolazi se pored grada Lesha. U daljini se vidi da se i tu nesto desava. Ako nista, mnogo novijih automobila, vecinom mercedesa. Taxisti se sepure pored svojih mezimaca. Iznad grada ima isto brdo sa starom tvrdjavom. Bijase planirano da posjetimo nedaleko rodno mjesto Skenderbega, ali odustasmo... drugom prilikom mozda.
Sto smo bili blizi Tirani, poceli su se smjenjivati novi objekti, privatne kuce, restorani, manji hoteli:
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image055.jpg
Sam prilaz Tirani opet haotican! Mnogo stovarista gradjevinskog materijala u blatu. Buvljaci pored puta, prodavnice, mesare. U Tirani se cesto mogu vidjeti mali kamioneti na 3 tocka, vjerovatno kineske proizvodnje:
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image057.jpg
Na skoro svim kucama u Albaniji, uocljivi su rezervoari za vodu, ili veci bojleri. Grije ih sunce. Elektricna energija je tamo dosta nesigurna i cesti su prekidi.
Razrovanim ulicama, priblizavasmo se centru Tirane. Duga ulica! Svuda se nesto gradi, vidi se na svakom koraku da se Tirana sto vise pretvara u moderan grad. Stare gradske haoticne navike zamjenjuju se uredjenim ponasanjem. Zanimljivo je da se dosta koriste sirene u saobracaju. Stalno sve bruji od sirena. Ali, isto tako je zanimljivo da gotovo i nema saobracajnih udesa, sto pokazuje veliku odgovornost vozaca. Mnoge nove visespratnice u betonu i staklu!
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image059.jpg
Centar Tirane je izvanredan. Vrlo ukusno uredjen, nove zgrade sjajno uklopljene u raniji ambijent i urbane prostore, parkovi. Kazu da je gradonacelnik Tirane akademski slikar koji je mnoge stare, sive zgrade ofarbao zivim bojama, i sad to izgleda sasvim prihvatljivo. Djecaci prodaju cigarete na ulicama i lokalima:
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image061.jpg
Sjeli smo u dva odlicna shopping centra koji su na evropskom nivou (Plaza shopping centar, recimo). Pizza bijase odlicna, kao i usluga konobara, koji znavase engleski jezik. Albanci su talentovani za strane jezike. Malo ko u gradu ne barata nekim stranim jezikom.
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image063.jpg
U obliznjem bloku zgrada, predivan park sa fontanom:
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image069.jpg
Narod je dosta lezeran. Ima dosta gradjanskog ponasanja. NEma buke, galame. Sve j evrlo kulturno i mirno. Albanci u Tirani malo lice fizicki na one na sjeveru. Ocito je sve to jedna mjesavina, vjekovna. Religija, kao sto ranije napoisah, ne dominira. Ni kljuc u politici ne bazira se na konfesijama. Kupih 2 dnevnih novina, Balkan i Gazeta Shiptare. Predsjednik Albanije Alfred Moisiu je, ocito, porijeklom katolik. Premijer je Fatos Nano, ocito pravoslavac. A 70% cine Muslimani. Kad bi se to kod nas moglo desiti, da, recimo, predsjednik bude Hrvat, a premijer Musliman?!
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image065.jpg
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image067.jpg
Skenderbegov trg je odlicno preuredjen. Muzej sa starim mozaikom na fasadi je i sad vrlo uocljiv. Nedaleko je International hotel Tirana, nova gradjevina. A tu je i spomenik neprikosnovenoj istorijskoj licnosti Albanaca, Skenderbegu iliti Djerdju Kastriotiju.
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image075.jpg
Ako se ode malo van centra Tirane, prelaz je uzasan. Odmah vas docekaju stare ruinirane zgrade, koje kao da su sisle iz Igoovih 'Jadnika'. Ulice raskopane. Prljavstina na sve strane. U sred takvog haosa, nice poneki oblakoder:
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image071.jpg
Ali, van centra je uocljiv stari mentalitet. Tako se moglo vidjeti i ovo:
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image073.jpg
Tiranu napustam sa. ipak, odusevljenjem. Koracima od 7 milja se obnavlja i ide u 21. vijek. Pogotovo kad vidjeh objekte pored auto strade Tirana-Drac. Desetine modernih centara, predstavnistva svjetskih firmi, Mercedesa, Forda, Renoa, Coca-Cole... Ova moderna saobracajnica, duga 38 km povezuje danas dva najveca i najmocnija grada Albanije, i ocigledno je reprezentativni dio Albanije. Odusevila me cinjenica da su brda prema Dracu posumljena maslinovim stablima. Sve se zeleni od hiljada i hiljada uredjenih maslina. To je, ipak, ostalo iz Enverovog perioda.
Drac je najveca Albanska luka. 10tak velikih brodova je cekalo na iskrcaj. Na ulazu u grad je napravljena sjajna velika petlja i ocito je da se grad infrastrukturno sprema za milionski grad. Kazu da Tirana sa okolinom ima milion stanovnika. Drac 300000, Skadar slicno... U Dracu napravismo krug pored novih hotela koji se uglavnom grade. Stotinu ih ima bar, velike visespratnice.
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image081.jpg
A tu je i staro jezgro grada, dosta ruinirano. Tvrdjava,
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image079.jpg
kao i nova pravoslavna crkva.
http://www.zo.users.cg.yu/index_files/image077.jpg
Povratak je bio po mraku. Stedi se struja. Rijetko gdje se mogu vidjeti upaljena ulicna osvjetljenja. Posle Skadra, svratismo u jednu prehrambenu prodavnicu. Kupih Skenderbegov konjak, oko 2.5E, neki sir, fino upakovan u celofan, kiselu vodu...
Albanije nije vise samo zemlja orlova. Ona je i zemlja velikog razvoja i izgradnje. Treba sa sto prije povezati sa njom dobrim autoputem ka Skadru. Treba za Grcku putovati preko Albanije, kao i za Ohrid. Neuporedivo je blize, putevi su im sve bolji, bezbjednost na putevima je dobra. A ima se usput i sta vidjeti...
F
