lokalni izbori 13.4.2025. Herceg Novi i Niksic
Utvrđena je redosljed lista za ove izbore, a ovo su učesnici:
1. Evropski savez - Najbolje što možeš (SDP+SD+LP)
2. Drugačije (URA)
3. Bokeški forum - nap Novi za našu Boku
4. Za budućnost Herceg Novog i Boke (NSD+DNP+PCG+UCG)
5. Stevan Katić - znamo se po djelima (DCG)
6. Grad kakav nam treba (DPS)
7. Herceg Novi na prvom mjestu (SNP)
8. Idemooo
9. Novska lista - Naš grad, naš brod
Istog dana se održavaju izbori i u Nikšiću, ali nisam naišao koji je redosljed.
Sent from my Motorola 8400
lokalni izbori 13.4.2025. Herceg Novi i Niksic
Quote:
Originally Posted by
Gagarin
Ovaj doktor preletačević što je nosilac liste Lažojkovića unišić ispade pošten. Reče odma da će sa veprom Šubarom posle izbora. Korektno... Znaš da je glas za Lažojkoviće glas za vepra.
radikal bio (dakle četnijada) pa kad je vidio da tu nema leba preša u 'crnogorski' tabor kod sda tu ima koristi, ovi izgubili izbore i brat se vratio na fabrička, śetio se da je 'Srbin' opet jer tu su funkcije i keš sad. a što se tiče koalicije mora da ide sa veprom, isti im je gazda iz BGa. a on mora da se sluša. jes da nema para gradjana Srbije kao prošlog puta, ali ne smije se protiv vodje. [emoji4]
Sent from my iPhone using Tapatalk
lokalni izbori 13.4.2025. Herceg Novi i Niksic
Quote:
Originally Posted by
no-mercy
Plus sto laze lik, cojek je rekao da bi podrzao bilo koga od kandidata, iz svoje licne kulture :)
A necemo dps gagarine, zalim slucaj :)
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Potraži snimak đe ga pitaše. A on odgovori da će pravit vlast sa onima sa kojima su na državnom nivou u vlast.
Ili nisu sa veprovim šefom Koljenicom u državnu vlast.
U totalu, glasaš za PES dobijaš vepra za gradonačelnika, da se ne lažemo.
Izuzev ako neće ponovo prdnjava “samod a dps i df budu ispod 50%”.
Evo bili su na državne pa Koljenica državom upravlja.
Sent from my iPhone using Tapatalk
lokalni izbori 13.4.2025. Herceg Novi i Niksic
Quote:
Originally Posted by
no-mercy
Autlajn brt, to je politika, samo se magare ne mijenja, no reci za koga bi ti glasa u Nk? Jesmo li mogli ljuljnut dps, jos jednom da probamo? Iskr?
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
pa ne može on nikome ništa da priča jer je mijenja vjeru i naciju kako vEtar duva. valjda se dovode neki novi da bi bili bolji od dpsa? a ne masni koji prijeti Crnogorcima ubijanjem i pokazuje srednji prst na himnu. ako je ta promjena okej, nema problema samo se ne slažem sa tim.
da je sreće vlast bi se davno promijenila, al eo sad vidimo kako je ovima osladilo sve i da im se dps sistem ne mijenja. džepovi se pune, službena auta voze i dalje jako, bahaćenje na max. pominju se ulcinji na vodi, golf tereni na Žabljaku :joy: pa dps u punoj snazi nije uspio da sredi UL a ne ovi.
ni za koga. nema normalne opcije. uopšte trenutno sem možda Preokreta nema nekoga za koga bi se glasalo. tu prije svega mislim na normalni dio gradjana pa bili oni Crnogorci, Srbi ili Albanci.
Sent from my iPhone using Tapatalk
lokalni izbori 13.4.2025. Herceg Novi i Niksic
Evo rece Dritan mandi da ce ostat opozicija u Nk. Nesto mi govori da ce Daka i njegov lobi da rade protiv njih [emoji1782]