Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    7
    Views
    1,001

    Kupujem Uzeo sam u Tech...

    Uzeo sam u Tech https://www.tech.co.me/artikal/carrier-cdf2-20q7-20lt-day-smart-odvlazivac-vazduha

    Odlicna stvar, moja preporuka. Mislim da je skroz dovoljno uzet i onaj manji od 16lit/dan. Sluzi...
  2. Replies
    7,041
    Views
    727,092

    To je zbog manjih gabarita vozila i netipicne...

    To je zbog manjih gabarita vozila i netipicne boje koja cini da se vozilo prosto uklopi u okolinu. Vjerujem da bi ga policija odmah sankcionisala, ali i oni su samo ljudi i prosto ga nisu vidjeli.
  3. Replies
    1,193
    Views
    82,336

    A ja procitah da unix timestamp koji se generise...

    A ja procitah da unix timestamp koji se generise je vrijeme kad se skida sertifikat sa portala ezdravlje.
    https://www.reddit.com/r/tennis/comments/s1gzpg/comment/hs85f0e/

    To znaci da svaki put...
  4. Sticky: Jesi ovo promasio thread ili mislis na Trampa?

    Jesi ovo promasio thread ili mislis na Trampa?
  5. Sticky: Možda neki boluju od TDS-a, ali zato sigurno...

    Možda neki boluju od TDS-a, ali zato sigurno bolujete od TDS-a.
    Manje lajkova, upvota,šerovanja i /pol , a više svježeg vazduha i ovog finog sunca vani.

    I čuš na kraju "pitanja" - zašto je...
  6. Sticky: Ih, tako blizu, a tako daleko. Slabo ti se ja...

    Ih, tako blizu, a tako daleko. Slabo ti se ja snalazim sa tim tviterima i instagramovima. Zamisli samo kako bi kompilacija tvitova koji potvrdjuju sve to sto si naveo bila hit. Obicna power point...
  7. Sticky: Da je meni neko rekao da će generacije koje su...

    Da je meni neko rekao da će generacije koje su imale 15-17+ godina '99. u vrijeme milosrdnog anđela i koje su imalo pratile medije u ono doba, biti tako podložne medijskoj manipulaciji i podržavati...
  8. Sticky: Tačno, ako je već znao da se krade, što nije on...

    Tačno, ako je već znao da se krade, što nije on jače onas ukra? Nije moga jače, niko onas jači, idemo Kamala!
  9. Sticky: I onda svih 2 miliona ljudi da tapše, to bi bilo...

    I onda svih 2 miliona ljudi da tapše, to bi bilo vrh.
  10. Sticky: A to je samo da se makne Štrampflj, to se inače...

    A to je samo da se makne Štrampflj, to se inače ne radi nego je on Hitler pa zato.
    Znaš li da su u neku zemlju u Afriku popili masu ljudi srectvo za dezinfekciju jer su čuli od Trampa da to ubija...
  11. Sticky: Mene je milo sto se pokazalo da do normalnog...

    Mene je milo sto se pokazalo da do normalnog naroda moze doprijeti ipak.
    Dobro, jeste nam trebalo preko cetiri godine i bogami se dobro grinjalo, ali smo uspjeli.
    Milo mi je da smo razvili...
  12. Sticky: A posherem se u te stampace raspale, mogu li ti...

    A posherem se u te stampace raspale, mogu li ti glasovi malo brze, e ce nas stic narandzasti???
  13. Sticky: Brate, kod Dzoa nije bilo po 20-30 ljudi na...

    Brate, kod Dzoa nije bilo po 20-30 ljudi na skupove i vidi sta im napravi coek!
    Da nije ova korona nasla Bajdena u zao cas i da je mogao kao covjek da napravi pravi miting, koji bi to onda brojevi...
  14. Sticky: Ali brate, znaci nema koji voditelj smiješnih...

    Ali brate, znaci nema koji voditelj smiješnih emisija ne mrzi Trampa. Svaki celebriti ga je popljuvao. Svaki sportista se osjeća ugroženo sa Tranpom navlas, jer ne zna hoće li preteć u novi dan.
    Svi...
  15. Sticky: Let's go Rozhayee !!! Mogu li se iskopat ti...

    Let's go Rozhayee !!! Mogu li se iskopat ti glasovi nekako, cilj opravdava srectvo!
  16. Sticky: Ali zato znamo ko nas voli i ko misli na nas,...

    Ali zato znamo ko nas voli i ko misli na nas, naprijed Bajden!
  17. Sticky: Genijalna slika, svaki im je takav ko voli...

    Genijalna slika, svaki im je takav ko voli Štranpljfa :stupid:
  18. Sticky: To već ima smisla... tj sad mi je i jasnije što...

    To već ima smisla... tj sad mi je i jasnije što se protive njegovom predlogu da je obavezna lična karta prilikom glasanja! Pa jbt on ima para kao blata, očigledno mu pare nisu problem - on bi sve te...
  19. Sticky: A makse, sto vise čitam o ovome više se...

    A makse, sto vise čitam o ovome više se iznerviram.
    Evo sam ja sav nervozan, nije ni čudo sto Bajden ne može da se iz prve sjeti ko mu je protivnik na ovim izborima...
  20. Sticky: A okle, sve ruska obavjestajna pobrisala. Tacno...

    A okle, sve ruska obavjestajna pobrisala.
    Tacno ce zavrsit Štranjpfu još jedan mandat ovi Rusi, to je njihov čoek, iz avijona se vidi.
  21. Sticky: Ja odavno vecih avetinja gledao nisam. Tuzno je...

    Ja odavno vecih avetinja gledao nisam. Tuzno je to kad te odgoji televizor.
  22. Replies
    5,228
    Views
    534,020

    https://www.kurir.rs/crna-hronika/3529841/strava-i...

    https://www.kurir.rs/crna-hronika/3529841/strava-i-uzas-u-novom-sadu-brutalno-prebijen-mladic-nasilnik-ga-tukao-i-kad-je-ostao-bez-svesti-uznemirujuci-video
  23. Sticky: Drugari, sad 2 min ozbiljnog - jel vi stvarno...

    Drugari, sad 2 min ozbiljnog - jel vi stvarno mislite da su Demokrate/Biden iza kojih stoji citav medijsko-industrijsko-globalisticki-vojni aparat pravi izbor? Ono bas ste se nalozili skroz na price...
  24. Sticky: Opste je poznato da je Tramp smrad i da jede...

    Opste je poznato da je Tramp smrad i da jede djecu. Ja ne znam sta tu ima da je nekome nejasno. Evo npr ja (i jos neke kolege sa foruma) smo udaljeni od SAD nekih 9000km, ali glas razuma koje jos...
  25. Replies
    7,867
    Views
    789,787

    Sticky: Brate jedva cekam da ga Baiden pobiedi u...

    Brate jedva cekam da ga Baiden pobiedi u Novenbar, kako ce ga rasturit. Kako ga rece crncima fino brate - ako se razmisljas za koga da glasas (Baiden ili Tranp) onda ga nisi crnac. Neka im ga je...
Results 1 to 25 of 29
Page 1 of 2 1 2