Search:

Page 1 of 3 1 2 3

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    7,597
    Views
    785,261

    Bogami, i ova se tema pretvata u klub razocaranih...

    Bogami, i ova se tema pretvata u klub razocaranih urasa i protuurasa. Nisam znao da su/ste toliko brojni. Sudeci po forumu oni/vi cin(it)e barem 90% glasaca u CG
  2. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Jesam potpuno apoliticna osoba. Ono sto ponekad...

    Jesam potpuno apoliticna osoba. Ono sto ponekad iznosim svoje ocjene nikao ne moze utjecati na moj stav da Nosilac suverenosti je građanin koji ima crnogorsko državljanstvo
    Dok svi ostali smo samo...
  3. Replies
    16,130
    Views
    1,678,346

    Zar nije prije nekoliko dana novi glavni srpski...

    Zar nije prije nekoliko dana novi glavni srpski pop u CG priznao postojanje Crnogoraca kao zasebnog etnosa, rekavsi " ... prema svakome ko se osjeća kao Crnogorac odnosiću se sa apsolutnim...
  4. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Da nisam naisao u tekstu na "Krivokapic" i...

    Da nisam naisao u tekstu na "Krivokapic" i "prosvjed na Cetinju" mogao bih pomisliti da se radi o nastupu Mile Djukanovica nakon dogadjaja iz listopada 2015. godine.

    Bez zezanja

    P.S.
  5. Replies
    13,556
    Views
    1,493,928

    Onda vam policija i tajne sluzbe ne znaju ili ne...

    Onda vam policija i tajne sluzbe ne znaju ili ne zele raditi posao.
    Ono sto si opisao je cista policijska provokacija u svrhu izazivanja sukoba pa demonstrativno zestokog rastjerivanja prosvjednika,...
  6. Replies
    13,556
    Views
    1,493,928

    Evo komentara neutralnog promatraca iz...

    Evo komentara neutralnog promatraca iz inozemstva:
    - Ono sto se desilo na CT jeste bio nemirni prosvjed
    - Poilicija je rastjerala prosvjednike na dosta radikalni nacin, ali medijska kampanija s...
  7. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Priznajes li da je Zemlja kugla mada...

    Priznajes li da je Zemlja kugla mada (pretpostavljam) nikad nisi bio u Svemiru?


    Zato, sto je Ministar pravde u Vladi CG.
    Ako si profesor astronomije moras znati odgovor na pitanje je li Zemlja...
  8. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Evo ti ti linka na najpovjerljivi izvor (to jest...

    Evo ti ti linka na najpovjerljivi izvor (to jest onaj gdje se sve pise ekavicom) s definicijom rEci "priznanje"
    http://staznaci.com/priznanje

    priznanje• imenica Lična izjava o tačnosti nečega.
    ...
  9. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Rekao bih Testirati i poćerati kući 30% i to je...

    Rekao bih Testirati i poćerati kući 30% i to je to.
    Ono ...% najgorih, primiti dodatnih 10% na osnovu testiranja... nema smisla, jer 99,99% tih poslova su cisti visak koji samo tereti proracun
  10. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    https://www.antenam.net/politika/194683-pobjeda-iz...

    https://www.antenam.net/politika/194683-pobjeda-iz-obd-a-uklonjeni-covic-i-simonovic

    Ovo mi nekako lici na onu Silerovu: Der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann gehen :thinking:
  11. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Stekao sam malo drukciji dojam. Oni forumski...

    Stekao sam malo drukciji dojam. Oni forumski "dežurni lelekači za nikad neprežaljenom bivšom vlašću" daju dosta objektvne ocjene (pozitivne i negatvne) i pisu dosta konstruktivne komentare (pozitivne...
  12. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Tamara vam je prava kraljica! Moja je supruga...

    Tamara vam je prava kraljica! Moja je supruga jedna od ekipe koja je dizajnirala "sustav pruzenja drzavnih usluga u digitalnom obliku u RUS" i prava je ekspertkinja u toj sferi. Kaze da je Tamara...
  13. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Je li on to salje tvitove neposredno sa sjednice...

    Je li on to salje tvitove neposredno sa sjednice OzB-a? :rolleyes:
  14. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Ni ja ne razumijem. Daj objasni mi razliku...

    Ni ja ne razumijem.
    Daj objasni mi razliku izmedju:

    - Srbija narucuje cjepivo u Rusiji pa ga plati pa trazi od proizvodjaca i Ruske Federacije dozvolu da neku kolicinu dovoljnu za cijepljenje 2...
  15. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Bez zezanja pitam: sto je odlicno u tome da...

    Bez zezanja pitam: sto je odlicno u tome da ministri smetaju polovici glasaca u CG? Iliti cak i vecini ako budemo uzeli u obzir njihove satelite
    Preformulirat cu: sto tocno su ministri uradili da bi...
  16. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Upravo tako, casnice! Ja sam vec odavno a.D. i...

    Upravo tako, casnice! Ja sam vec odavno a.D. i to ne u Bundewehr-u nego u (vec nepostojecoj) SA.
    Kod nas skoro cetvrt casnka na tzv "strucnim" pozicijama, to jest onima koji nisu spadale u...
  17. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Dobro, hajdemo korak po korak. Sastav Vlade je...

    Dobro, hajdemo korak po korak.

    Sastav Vlade je po meni so so lala, sto be rekli Teutonci. Ima tamo Dritana i Srzenticke s jedne strane, ali i one "zensko k'o zensko" i one "lijecnice" s druge.
    ...
  18. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Bez zezanja pitam: zbog cega je bolja? U cemu...

    Bez zezanja pitam: zbog cega je bolja?
    U cemu se krije njezina supriornost u odnosu na onu prethodnu?
    Kad je pocela biti bolja: je li od 31.kolovoza ili od dana formiranja Vlade?

    Vjeruj mi da...
  19. Replies
    31,212
    Views
    2,806,051

    Za mene kao za stranca Crnogorci, crnogorski...

    Za mene kao za stranca Crnogorci, crnogorski Srbi, crnogorski Albanci, crnogorski Muslimani/Bosnjaci, crnogorski Hrvati i Cigani, svi imaju jednaku vrijednost.
    Nadam se da ce nova Vlada biti Vlada...
  20. Replies
    5,330
    Views
    415,690

    Imate srecu da ga nemate :lol: U Rusiji je...

    Imate srecu da ga nemate :lol:

    U Rusiji je Vlada sastavljena upravo od dvojkasa ... od dvojkasa-dupelizaca i od odanih neznalica...
    Zbog toga ono sto se desi u CG ovih dana promatram sa nadom da...
  21. Replies
    5,330
    Views
    415,690

    Molim te bez zezanja da navedes kriterije...

    Molim te bez zezanja da navedes kriterije danasnjeg "crnogorskog nacionalizma". Vise manje razumijem ono sto se spada pod definiciju "srpski nacionalizm", ali imam problema s razumjevanjem ovog...
  22. Replies
    5,330
    Views
    415,690

    Aahah, ovakve izjave mi nekako lice na situacju...

    Aahah, ovakve izjave mi nekako lice na situacju kad se iz zatvora ili iz vojske vraca stariji brat, pa klinac koji je do tog trenutka bio objekt izivljavanja, odmah pocinje prijetiti okruzenju u...
  23. Replies
    16,130
    Views
    1,678,346

    P.S. Usput budi receno, Vojska spasa...

    P.S. Usput budi receno, Vojska spasa je de jure ... crkva! A pri tome nikome ne smeta da njezina svestena lica nose titule generala, pukovnika, vojnika i t.d.
    Samo sto se obvezno dodaje "Voijske...
  24. Replies
    16,130
    Views
    1,678,346

    Mozes i to tek tako! Vlasnik firme koji je samog...

    Mozes i to tek tako! Vlasnik firme koji je samog sebe postavio za direktota nije tzv. direktor.
    Analogije s lijecnikom ti je losa, jer lijecnik postajes samo nakon sto zavrzis faks pa ti drzava...
  25. Replies
    12,159
    Views
    1,010,059

    Pogled sa strane: dr. Krivokabic bi radije trebao...

    Pogled sa strane: dr. Krivokabic bi radije trebao biti predsjednik Skupstije, jer je jedini tko je u stanju drzati pod kontrolom onu "staru gardu" iz njegove koalicije.
    IMHO
Results 1 to 25 of 57
Page 1 of 3 1 2 3