Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    3,139
    Views
    310,974

    - Demokratska partija socijalista (DPS) - Još...

    - Demokratska partija socijalista (DPS) -
    Još nisu razumjeli zašto su izgubili izbore i zašto im je koalicioni kapacitet jednak nuli (ništici). Kada se kriminal brani sa pozicije vlasti onda je to,...
  2. Replies
    1,141
    Views
    83,961

    Za brata Takumija...

    Za brata Takumija [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20240418/bf861f68d4713b3358ba6a18036b51a7.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Replies
    21,854
    Views
    3,310,390

    Neko pomenu pice, za Budvu sve preporuke za novi...

    Neko pomenu pice, za Budvu sve preporuke za novi lokal (da li će zadržati kontinuitet ostaje da vidimo) koji se specijalizovao za iste. Probao sam Margaritu i Diavolo (za sada)… Geolokacija...
  4. Replies
    4,161
    Views
    296,811

    Taj ,,Obod” je nekoliko puta oživljavan, i to se...

    Taj ,,Obod” je nekoliko puta oživljavan, i to se uvijek nekako potrefilo pred izbore. Upravo kada su bili aktuelni ti italijani došao je izvjesni Predrag Drecun (možda je neko čuo za njega, kažu...
  5. Replies
    51,199
    Views
    5,482,222

    Ali ,,najbolje” je što taj iz ,,paklene kuhinje”...

    Ali ,,najbolje” je što taj iz ,,paklene kuhinje” drži restoran u Budvi i ako hoćeš loše da jedeš (ne zezam se) pođi tamo. Dva puta sam mu da šansu i više mi ne pada na pamet (nisam jedini).

    ...
  6. Replies
    183
    Views
    16,008

    U Budvi rusi/ukrajinci uglavnom otvaraju...

    U Budvi rusi/ukrajinci uglavnom otvaraju kafeterije/čajđinice, ali ima i restorana. Ja, recimo, nikada nisam jeo boršć, ali bi ga probao, te rusi/ukrajinci (ove koje znam, a žive u Budvi) mi...
  7. Thread: O motociklu...

    by wulfy
    Replies
    2,082
    Views
    335,304

    CF Moto i Keeway su ozbiljne kineske marke...

    CF Moto i Keeway su ozbiljne kineske marke (najkvalitetnije), u svakom slučaju, sa srećom, utisci ,,iz prve ruke” na ovoj temi se podrazumjevaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Thread: ★ Hot Pics ★

    by wulfy
    Replies
    1,725
    Views
    845,670

    Sticky: Dobro jutro ...

    Dobro jutro

    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20240405/a1f7998c91a60a5ccd1aca499b849888.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Replies
    17,923
    Views
    1,596,422

    Ukrajina - stanje na ratištu

    Ne, nisam poredio (nije uporedivo), radi se samo (upravo samo o tome) o traženju opravdanja.
    Edit: kao kada smo bili mali pa nam roditelji kažu: ,,ako Marko skoči u bunar sa go*nima hoćeš li i ti?”...
  10. Replies
    1,323
    Views
    195,110

    Objasnio je u komentaru: ,,Ako se neko pita zašto...

    Objasnio je u komentaru: ,,Ako se neko pita zašto je cijena visoka- razlog je taj što kod nas u Crnoj Gori prolazi samo skupo(kao što je kačamak i šolja mlijeka 40€ u Kolašinu) a ljudi su lijeni da...
  11. Replies
    17,923
    Views
    1,596,422

    Formalno pravno Jugoslavija nije postojala 1999...

    Formalno pravno Jugoslavija nije postojala 1999 god. (tek je 1.11.2000 god. primljena u UN) kao međunarodno priznata država. Ukrajna je članica UN. Tu tzv. Jugoslaviju je napao vojni savez. Ukrajnu...
  12. Replies
    12
    Views
    451

    Treba. Odrasle nikako, jer ,,teorietičar zavjere...

    Treba.
    Odrasle nikako, jer ,,teorietičar zavjere kada čuje objašnjenje zašto to nije tako smatra da je to objašnjenje dio zavjere”. Ukratko, oni koji su ,,zagrizli” gotovo je, što se ono kaže...
  13. Replies
    51,199
    Views
    5,482,222

    Početak devedesetih, jedini kontak sa svjetom mi...

    Početak devedesetih, jedini kontak sa svjetom mi je MTV (iako sam studirao pomorski) i Nik Kwjv je držao neki koncert/turneju, ne sjećam se, ali jedan koji je bio prisutan tom koncertu komentarisao...
  14. Sticky: Danas sam u HDL Laković kupio dvije Rio Mare...

    Danas sam u HDL Laković kupio dvije Rio Mare Mexicana za po 1,69 € (3,38 € za obije), a pakovanje od dvije iste konzerve je 6,99 €. Ako kupim četri pojedinačne konzerve platiću ih 6,76 €, što je...
  15. Replies
    51,199
    Views
    5,482,222

    Benzina ili dizela? Elem, za pojedinu opremu...

    Benzina ili dizela? Elem, za pojedinu opremu potrebno je stabilno napajanje i nigdje se ne pouzdaju u lokalnog dobavljača električne energije, a jedan šleper (poluprikolica) je zapravo agregat koji...
  16. Replies
    51,199
    Views
    5,482,222

    Na ,,dan mladosti”, prikladno [emoji23] Sent...

    Na ,,dan mladosti”, prikladno [emoji23]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Replies
    56,926
    Views
    5,464,745

    Sticky: Ma, sve može dok ne bude moglo :) recimo, ja sam...

    Ma, sve može dok ne bude moglo :) recimo, ja sam par puta izašao iz Crne Gore (i ušao u Hrvatsku) sa motociklom koji ima italijanske tablice, a ja nikakvo ovlašćenje ili bilo koji papir (rentiranje...
  18. Replies
    56,926
    Views
    5,464,745

    Sticky: RP tablice su za lica koja imaju privremen...

    RP tablice su za lica koja imaju privremen boravak, te nije plaćena carina i PDV (najćešći slučaj, ali ne mora da znači), pa prilikom preregistracije na sebe osim prevoda treba platiti carinu i PDV...
  19. Replies
    478
    Views
    120,567

    jadransko-jonski autoput vs. autoput Bar-Beograd

    Evo sam probao i da vizuelizujem autoputeve i brze ceste u Srbiji iz predhodnog posta.
    zeleno - autoput
    plavo - brza cesta
    crveno - autoput ili brza cesta u izgradnji
    sivo - planirani autoput ili...
  20. Replies
    1,323
    Views
    195,110

    Jugo u kabriolet verziji je napravljen u svega...

    Jugo u kabriolet verziji je napravljen u svega petstotina primjeraka, od toga ih je dosta prodato u SAD, tako da jeste rijedak automobil. Za razliku od ostalih varijanti koje je krasila tehnička...
  21. Replies
    4,489
    Views
    561,169

    Beko je turski i ono što je sigurno pravi se u...

    Beko je turski i ono što je sigurno pravi se u Turskoj, nije neki kvalitet, ali nije ni loše, a i solidna je servisna podrška.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Replies
    1,141
    Views
    83,961

    Eh, da šta je fora sa zelenom, evo ih i dolje (TV...

    Eh, da šta je fora sa zelenom, evo ih i dolje (TV i KO tablice), doduše ove dvije imaju klasični pogon, ali boja je ista. Opel sada fura zelenu?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Replies
    4,903
    Views
    761,236

    Tunel bi bio oko 4 km dugačak, a evo ga (opisni)...

    Tunel bi bio oko 4 km dugačak, a evo ga (opisni) dio iz PUP Andrijevica: ,,Za dionicu autoputa Andrijevica - Murino - tunel Čakor - Bjeluha do sada nije rađena projektna dokumentacija kao za dionicu...
  24. Replies
    4,903
    Views
    761,236

    Ukratko, ako je prosječni dnevni godišnji promet...

    Ukratko, ako je prosječni dnevni godišnji promet (PDGP) manji od 10.000 vozila onda je autoput ,,bačena para”. Jedine tri dionice u CG koji imaju PDGP preko 10.000 su Tivat - Budva, Podgorica -...
  25. Replies
    737
    Views
    76,966

    ,,postoje razumni razlozi za vjerovanje da je...

    ,,postoje razumni razlozi za vjerovanje da je Izrael počinio genocid u Gazi”

    https://x.com/trtbalkanbhsc/status/1773243627516436601?s=46&t=WomrzwU-2VmdtfigQ63_xQ


    Sent from my iPhone using...
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4