Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    7,038
    Views
    842,826

    Na promociji novog modela Mazda MX-5 (mislim NB)...

    Na promociji novog modela Mazda MX-5 (mislim NB) novinari primjetili da nema kazaljke za temperaturu, inžinjer iz Mazde odgovara nešto u smislu, a zašto bi ugradili instrument koji u 95% slučajeva...
  2. Replies
    4,542
    Views
    321,639

    Kako ono bi: ,,neke države imaju mafiju, a neke...

    Kako ono bi: ,,neke države imaju mafiju, a neke mafije imaju državu”. Za top 10 je primenjljivo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Replies
    742
    Views
    77,761

    Nebitno, broji se ,,ko drži prst na orozu’’....

    Nebitno, broji se ,,ko drži prst na orozu’’. Ovdje se zna, ,,prvi prst” je Netanjahu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Replies
    4,542
    Views
    321,639

    Onog momenta kada je Radončić (mislim da je u...

    Onog momenta kada je Radončić (mislim da je u pitanju 2007 god.) počeo za deportacije iz 1992 god. da optužuje Slobodana Pejovića (čovjeka koji je prvi javno progovorio o istim) se moglo zaključiti...
  5. Thread: Degenerici...

    by wulfy
    Replies
    15,338
    Views
    1,962,831

    Ipak je najgore (najopasnije) preticanje sa desne...

    Ipak je najgore (najopasnije) preticanje sa desne strane. Vozač sam A, B i C kategorije (neko bi rekao profesionalac) i svaki put se iznenadim kada mi se to desi. To, da li je većina takva ili ne…...
  6. Replies
    4,542
    Views
    321,639

    Što ne uzmu lažnu diplomu električara, pa da se...

    Što ne uzmu lažnu diplomu električara, pa da se igraju sa sopstvenim životom? [emoji3]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Replies
    1,187
    Views
    86,557

    Rođen kao njemac, ali većinu života bio...

    Rođen kao njemac, ali većinu života bio amerikanac, da bi sada u sebi imao francusko-italijanskog šarma… munja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Replies
    3,139
    Views
    311,751

    - Demokratska partija socijalista (DPS) - Još...

    - Demokratska partija socijalista (DPS) -
    Još nisu razumjeli zašto su izgubili izbore i zašto im je koalicioni kapacitet jednak nuli (ništici). Kada se kriminal brani sa pozicije vlasti onda je to,...
  9. Replies
    1,187
    Views
    86,557

    Za brata Takumija...

    Za brata Takumija [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20240418/bf861f68d4713b3358ba6a18036b51a7.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Replies
    21,856
    Views
    3,317,209

    Neko pomenu pice, za Budvu sve preporuke za novi...

    Neko pomenu pice, za Budvu sve preporuke za novi lokal (da li će zadržati kontinuitet ostaje da vidimo) koji se specijalizovao za iste. Probao sam Margaritu i Diavolo (za sada)… Geolokacija...
  11. Replies
    4,542
    Views
    321,639

    Taj ,,Obod” je nekoliko puta oživljavan, i to se...

    Taj ,,Obod” je nekoliko puta oživljavan, i to se uvijek nekako potrefilo pred izbore. Upravo kada su bili aktuelni ti italijani došao je izvjesni Predrag Drecun (možda je neko čuo za njega, kažu...
  12. Replies
    51,223
    Views
    5,495,199

    Ali ,,najbolje” je što taj iz ,,paklene kuhinje”...

    Ali ,,najbolje” je što taj iz ,,paklene kuhinje” drži restoran u Budvi i ako hoćeš loše da jedeš (ne zezam se) pođi tamo. Dva puta sam mu da šansu i više mi ne pada na pamet (nisam jedini).

    ...
  13. Replies
    183
    Views
    16,237

    U Budvi rusi/ukrajinci uglavnom otvaraju...

    U Budvi rusi/ukrajinci uglavnom otvaraju kafeterije/čajđinice, ali ima i restorana. Ja, recimo, nikada nisam jeo boršć, ali bi ga probao, te rusi/ukrajinci (ove koje znam, a žive u Budvi) mi...
  14. Thread: O motociklu...

    by wulfy
    Replies
    2,082
    Views
    337,176

    CF Moto i Keeway su ozbiljne kineske marke...

    CF Moto i Keeway su ozbiljne kineske marke (najkvalitetnije), u svakom slučaju, sa srećom, utisci ,,iz prve ruke” na ovoj temi se podrazumjevaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Thread: ★ Hot Pics ★

    by wulfy
    Replies
    1,727
    Views
    848,109

    Sticky: Dobro jutro ...

    Dobro jutro

    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20240405/a1f7998c91a60a5ccd1aca499b849888.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Replies
    18,068
    Views
    1,606,561

    Ukrajina - stanje na ratištu

    Ne, nisam poredio (nije uporedivo), radi se samo (upravo samo o tome) o traženju opravdanja.
    Edit: kao kada smo bili mali pa nam roditelji kažu: ,,ako Marko skoči u bunar sa go*nima hoćeš li i ti?”...
  17. Replies
    1,323
    Views
    195,754

    Objasnio je u komentaru: ,,Ako se neko pita zašto...

    Objasnio je u komentaru: ,,Ako se neko pita zašto je cijena visoka- razlog je taj što kod nas u Crnoj Gori prolazi samo skupo(kao što je kačamak i šolja mlijeka 40€ u Kolašinu) a ljudi su lijeni da...
  18. Replies
    18,068
    Views
    1,606,561

    Formalno pravno Jugoslavija nije postojala 1999...

    Formalno pravno Jugoslavija nije postojala 1999 god. (tek je 1.11.2000 god. primljena u UN) kao međunarodno priznata država. Ukrajna je članica UN. Tu tzv. Jugoslaviju je napao vojni savez. Ukrajnu...
  19. Replies
    12
    Views
    485

    Treba. Odrasle nikako, jer ,,teorietičar zavjere...

    Treba.
    Odrasle nikako, jer ,,teorietičar zavjere kada čuje objašnjenje zašto to nije tako smatra da je to objašnjenje dio zavjere”. Ukratko, oni koji su ,,zagrizli” gotovo je, što se ono kaže...
  20. Replies
    51,223
    Views
    5,495,199

    Početak devedesetih, jedini kontak sa svjetom mi...

    Početak devedesetih, jedini kontak sa svjetom mi je MTV (iako sam studirao pomorski) i Nik Kwjv je držao neki koncert/turneju, ne sjećam se, ali jedan koji je bio prisutan tom koncertu komentarisao...
  21. Sticky: Danas sam u HDL Laković kupio dvije Rio Mare...

    Danas sam u HDL Laković kupio dvije Rio Mare Mexicana za po 1,69 € (3,38 € za obije), a pakovanje od dvije iste konzerve je 6,99 €. Ako kupim četri pojedinačne konzerve platiću ih 6,76 €, što je...
  22. Replies
    51,223
    Views
    5,495,199

    Benzina ili dizela? Elem, za pojedinu opremu...

    Benzina ili dizela? Elem, za pojedinu opremu potrebno je stabilno napajanje i nigdje se ne pouzdaju u lokalnog dobavljača električne energije, a jedan šleper (poluprikolica) je zapravo agregat koji...
  23. Replies
    51,223
    Views
    5,495,199

    Na ,,dan mladosti”, prikladno [emoji23] Sent...

    Na ,,dan mladosti”, prikladno [emoji23]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Replies
    56,944
    Views
    5,474,391

    Sticky: Ma, sve može dok ne bude moglo :) recimo, ja sam...

    Ma, sve može dok ne bude moglo :) recimo, ja sam par puta izašao iz Crne Gore (i ušao u Hrvatsku) sa motociklom koji ima italijanske tablice, a ja nikakvo ovlašćenje ili bilo koji papir (rentiranje...
  25. Replies
    56,944
    Views
    5,474,391

    Sticky: RP tablice su za lica koja imaju privremen...

    RP tablice su za lica koja imaju privremen boravak, te nije plaćena carina i PDV (najćešći slučaj, ali ne mora da znači), pa prilikom preregistracije na sebe osim prevoda treba platiti carinu i PDV...
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4