Search:

Page 1 of 7 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    2,844
    Views
    335,785

    Niko na forumu ne zahtijeva ulazak DF-a u vladu...

    Niko na forumu ne zahtijeva ulazak DF-a u vladu bez lucke bivši DPS-ovac, i moj omiljeni dežurni SNS agitator - massaro.
    Fenomenalno.

    Vraća se DPS da vam opet ukida račune u banke a vi snom...
  2. Replies
    2,844
    Views
    335,785

    Ja msm da ste vi promasili temu. Ovo je tema...

    Ja msm da ste vi promasili temu.
    Ovo je tema Vlada 44. Po redu. I njen sastav a ne cijene... cijela stranica je scroll
  3. Replies
    3,152
    Views
    352,864

    Ja nzm zašto je baš toliko nezadovoljstvo...

    Ja nzm zašto je baš toliko nezadovoljstvo rezultatima izbora.
    Ajde, malo je gorak ukus što Preokret nije preša' cenzus, a Joko Tinjalica jes', i malo što ES nije ima' par procenata više.
    Ali...
  4. Replies
    3,152
    Views
    352,864

    Varijante: PES+Dem+manjine 41 PES+DemUra+...

    Varijante:
    PES+Dem+manjine 41
    PES+DemUra+ manjine 45 ali da Dritan i Filip odmore u parlamentu a delegiraju druge za ministre.
    PES+DF+SNP+manjine 49
    DPS/SD+DF+manjine 44
    DPS da podrži DemUra i...
  5. Replies
    3,152
    Views
    352,864

    Vidim, iskulirali ste me. A zar nismo ovo svi...

    Vidim, iskulirali ste me. A zar nismo ovo svi cekali? Bar sa ovog mjesta, odje je dominiralo to misljenje. Da tek bez DPS-a i DF-a mozemo naprijed. Etooo, dogurali smo dotle. :)

    Takodje, meni je...
  6. Replies
    3,152
    Views
    352,864

    Iako su mi negdje najblizi ekipa iz ES... nebih...

    Iako su mi negdje najblizi ekipa iz ES... nebih volio da budu na nekom procentu blizu 35-40% a bojim se da ce biti jer je izgleda sezona preleta iz DPSa ali i drugih partija uveliko pocela...
    ...
  7. Replies
    11,037
    Views
    1,207,939

    Naravno da mogu da ti kopiraju i list...

    Naravno da mogu da ti kopiraju i list nepokretnosti kao što to često rade sa ličnom kartom, ali i za to treba da im doneseš original na uvid, i to vrlo frešak:) Što opet znači da si ipak morao da ga...
  8. Replies
    11,037
    Views
    1,207,939

    Ja mislim da ovakvi poput Ostojića i ovoga gore...

    Ja mislim da ovakvi poput Ostojića i ovoga gore nisu za zatvor dok samo laju, tj. dok direktno ne ugrožavaju nekoga, ili ne šalju konkretne prijetnje.
    Prije su za psihijatra.

    Naravno, ne smije...
  9. Replies
    3,152
    Views
    352,864

    Jedna od najdublje tragičnih rečenica koju sam...

    Jedna od najdublje tragičnih rečenica koju sam čuo. I zaista razlog da shvatimo da postoje stvari pored kojih sve političke razlike, profilacije, propaganda, takmičenja i nadgornjavanja, ostaju...
  10. Replies
    1,740
    Views
    215,238

    Ваљда је Мило у Бар добрио 46 гласова више од...

    Ваљда је Мило у Бар добрио 46 гласова више од Јакова.

    Локални избори су иначе потпуно другачији од парламентарних или предсједничких, а све листе у Бару, а било их је доста, су уназад неколико...
  11. Replies
    1,740
    Views
    215,238

    Pored živog Vučića koji gazi Srbiju triput gore...

    Pored živog Vučića koji gazi Srbiju triput gore nego što je ovaj gazio Crnu Goru, a gazio je za udžbenike, besmisleno je govoriti o padu posljednjeg diktatora. Možda je najdugovječniji aktivni...
  12. Replies
    1,740
    Views
    215,238

    Ja ne trazim rjesenje za to. Politika je takva...

    Ja ne trazim rjesenje za to. Politika je takva kakva je. Ja zelim da se svijest naroda promijeni u pravcu da ne budu vise gomila servilnih idiota koji na politicare gledaju kao na spasioce kojima...
  13. Replies
    1,740
    Views
    215,238

    Mislim, svaki izbor u demokratiji je između manje...

    Mislim, svaki izbor u demokratiji je između manje i više lošeg. Idealni kandidati ne postoje i koji glasač ih čeka da im pokloni svoju političku nevinost ostaraće kao usjedjelica.

    Treba tragati za...
  14. Replies
    1,740
    Views
    215,238

    Moja greska ipak, cim mu procitah druge postove...

    Moja greska ipak, cim mu procitah druge postove jasno mi bi :D
  15. Replies
    3,929
    Views
    408,354

    Crna Gora ide u nestanak? Sudeći po tome kako je...

    Crna Gora ide u nestanak? Sudeći po tome kako je protekao izborni dan, a i izborna noć, rekao bih da Crna Gora dobija šansu za opstanak.
  16. Replies
    3,929
    Views
    408,354

    Sad bi krucijalno bilo da omladina ne krene da...

    Sad bi krucijalno bilo da omladina ne krene da nosi na ledja Jakova. Treba budno pratit pa kaznjavat. Bice i preokret ili tako neko na parlamentarne. Oslobodite se bratici ne mora se vazda ista...
  17. Replies
    3,929
    Views
    408,354

    I dalje nisam zadovoljan Milo i mandic 54% Mora...

    I dalje nisam zadovoljan
    Milo i mandic 54%
    Mora to jos dolje

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
  18. Replies
    3,929
    Views
    408,354

    Jezik pregriza.

    Jezik pregriza.
  19. Replies
    3,929
    Views
    408,354

    Ne, fakti su da je DPS uradio sve što je mogao da...

    Ne, fakti su da je DPS uradio sve što je mogao da ovu državu uništi. Od sveprisutne korupcije i krađe na svim nivoima društva, preko potpirivanja podjela koje i danas vidimo, preko pitomljenja u...
  20. Replies
    3,929
    Views
    408,354

    Tu je osnovna razlika između mene i tebe. Ja...

    Tu je osnovna razlika između mene i tebe. Ja mislim da je potpuno jasno da je DPS antidržavna i antievropska grupacija, možda čak i više nego DF.

    Nema te političke grupacije koja je više štete...
  21. Replies
    19,362
    Views
    2,086,278

    "Ukrsteni semafor" i kako god jos zvali taj...

    "Ukrsteni semafor" i kako god jos zvali taj fenomen pisanja kazni je posredno zakljucivanje i nije neposredno opazanje prekrsaja. Zato se i ne pojavljuju na pretresu


    Sent from my iPhone using...
  22. Replies
    19,362
    Views
    2,086,278

    Onda te vjerovatno terete za 143 a ne 42. OSL ce...

    Onda te vjerovatno terete za 143 a ne 42. OSL ce svakako sudu morati podnijeti zahtjev za sudsko odlucivanje a kao dokaz ce vjerovatno navesti taj zapisnik prijavu. Naravno ti ces tvrditi da se na...
  23. Replies
    19,362
    Views
    2,086,278

    Omce upon a time, bila sam u sličnoj situaciji....

    Omce upon a time, bila sam u sličnoj situaciji. Skretala desno na zeleno, na sljedećoj raskrsnici me zaustavio policajac i rekao mi da sam skrenula na crveno. Rekla da nijesam, on me poslao kod...
  24. Replies
    7,597
    Views
    787,068

    Ja znam da je to URA-in plan, ali mi ne zvuči...

    Ja znam da je to URA-in plan, ali mi ne zvuči realno. Oni su partija koja u godinu dana zapošljavanja po dubini nije uspjela svoje biračko tijelo da uveća, a sad misli da će privući "razočarane" DPS...
  25. Replies
    7,597
    Views
    787,068

    Već jednom rekoh, eno Švajcarci se ugledaju na CG...

    Već jednom rekoh, eno Švajcarci se ugledaju na CG prije ovog zakona i svaki dan traže referendum da obale minimalne plate na 250e da bi im šišanje bilo 3e umjesto 60 franaka, nego njihova odmetnuta i...
Results 1 to 25 of 167
Page 1 of 7 1 2 3 4