Search:

Page 1 of 7 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    29,456
    Views
    3,626,100

    Sticky: dobih pošiljku posle 156 dana...

    dobih pošiljku posle 156 dana
    https://parcelsapp.com/en/tracking/uf186612084sg
  2. Replies
    29,456
    Views
    3,626,100

    Sticky: Prihvatili refund čim sam prijavio preko Help...

    Prihvatili refund čim sam prijavio preko Help centra. A prodavac je sve govorio da ne brinem i da će poslati ponovo. Kako ne, imam ja vremena da čekam njega mjesecima.
  3. Sticky: LCD ekrane je najbolje da čistite sa jednom...

    LCD ekrane je najbolje da čistite sa jednom vlažnom (vodom, ali ne previše vlažnom da cure kapljice i slično) krpom najbolje one žute ''trulex'' krpe i sa jednom suvom extra finom magičnom krpom....
  4. Sticky: Ne naravno. Mada vidim da ova Sony serija TV-a...

    Ne naravno.
    Mada vidim da ova Sony serija TV-a ima nešto veću potrošnju nego ovi LED dosadašnji. Sad imaš u njemu Full array LED pozadinsko (ili Mini LED, ima ''tona'' sitnih led sijaličica),...
  5. Sticky: Jeste, to ste u pravu. Al je EU izgleda uvela od...

    Jeste, to ste u pravu.
    Al je EU izgleda uvela od 1. marta ove godine nove energetske klase, tako i ovaj Miovragov Sony spada u energetski neefikasne uređaje, sa svojih 74W snage....
  6. Replies
    2,399
    Views
    349,300

    Sticky: Ja jesam spomenuo da bih uporedio sa prodajom...

    Ja jesam spomenuo da bih uporedio sa prodajom auta. Al se posle tema prebacila na to kolko mehaničari zarađuju para nezavisno od toga kolko rade.
    Mene je komšija električar koji radi od jutra do...
  7. Replies
    2,399
    Views
    349,300

    Sticky: Svaki je posa težak na svoj način. Za svaku...

    Svaki je posa težak na svoj način. Za svaku prodaju, ili uvoz pa prodaju kod nas prvo moraš uložiti veći novac.
    I smatram da je to najteži dio. A realizacija posla je lakša stvar. Jer kola se kod...
  8. Sticky: Poll: Potpuno ispravno, što se tiče netestiranja. da si...

    Potpuno ispravno, što se tiče netestiranja. da si bio pozitivan samo bi se psihički ucrnjačio.
    Al svakako dok god čovjek ima neke simptome treba biti odgovoran prema sebi, prije svega da se odmara...
  9. Sticky: Digitalni optički, tkz toslink.

    Digitalni optički, tkz toslink.
  10. Sticky: Jedini output tu ti je digital audio out, taj...

    Jedini output tu ti je digital audio out, taj skroz lijevo gore. I to ti je optički izlaz.
    Svi ovi činčevi u bojama su ti ulazi, inputi, dakle NISU izlazi. Tkz komponentni ulaz, piše ti ispod...
  11. Sticky: Poll: Tako je, junačenja i inaćenja ne smije biti....

    Tako je, junačenja i inaćenja ne smije biti.
    Međutim pošlo se i u drugu krajnost.
    Razmislite koliko je ljudi psihičko ''palo'' kad su saznali da su pozitivni i u kojem procentu im je to doprinijelo...
  12. A i ti drva na vrijeme kupuješ :)

    A i ti drva na vrijeme kupuješ :)
  13. Sticky: Poll: Sad ste se sjetili posle 18 i više mjeseci....

    Sad ste se sjetili posle 18 i više mjeseci.
    ''JOKIĆ: Pacijentima s blažim oblikom kovida-19 ne preporučuje se antibiotska terapija''...
  14. Sticky: Poll: ovdje imate objedinjeno kolko što ''radi'' od...

    ovdje imate objedinjeno kolko što ''radi'' od terapija
    https://c19early.com
  15. Replies
    24
    Views
    15,703

    Prodajem Potpuno ispravna stvar, podržavam! Vidim da imaš...

    Potpuno ispravna stvar, podržavam!
    Vidim da imaš firmu jer računaš i pdv a bogme kad se ima firma onda su i troškovi veliki i režijski svaki mjesec. I zato ovo ti je potpuno ispravno za dijagnozu....
  16. Sticky: Poll: Kad je u pitanju zdrav imunitet izgleda da je i...

    Kad je u pitanju zdrav imunitet izgleda da je i svakodnevno kretanje tj neki vid ''rastresivanja'' tijela odnosno limfnih čvorova i vodova vrlo bitno da sve funkcioniše kako treba. Zaboravljamo ili...
  17. Replies
    16,099
    Views
    1,666,676

    Vanja, nije to ovo baš u skladu sa savremenim,...

    Vanja, nije to ovo baš u skladu sa savremenim, civilizovanim i demokratskim gledištima.
    Sve zemlje zapada u koje se vi domaći ateisti kunete dozvoljavaju rad mnogobrojnim vjerskim i sektaškim...
  18. Replies
    16,099
    Views
    1,666,676

    Da znaš i ja se pitam đe su suzavci, šok bombe i...

    Da znaš i ja se pitam đe su suzavci, šok bombe i ostala sredstva razbijanja demonstracija i narušavanja javnog reda i mira?
  19. Replies
    8,230
    Views
    830,992

    Sticky: Poll: Neće škole no vrtići. Jutros sam dijete poslao u...

    Neće škole no vrtići.
    Jutros sam dijete poslao u grupu sa 60toro djece , bez maski ili drugih epidemioloških mjera. Boraviće svi u jednoj prostoriji koja nije realno ni za 20toro.Neka nam je Bog...
  20. Sticky: Poll: E ovo zadnje je ključna stvar. To je ono što ja...

    E ovo zadnje je ključna stvar. To je ono što ja zamjeram našem zdravstvu.
    Doktori i naučnici koji guraju priču oko vitD upravo i zamjeraju zdravstvenim vlastima u svijetu da se malo pridaje pažnje...
  21. Sticky: Poll: Sa ovom izjavom si previše glorifikovao forum....

    Sa ovom izjavom si previše glorifikovao forum. Biće da čitava nacija dolazi po mišljenje na forum.

    Što se tiče mojih izjava , sve što sam izjavio, odnosno bolje reći prenio o vezi imuniteta,...
  22. Sticky: Poll: Bacih pogled za intravenozno odnosno rastvori za...

    Bacih pogled za intravenozno odnosno rastvori za injekciju su i znatno skuplji.
    Recimo ovaj Rextol koji je zapravo kalcitriol (aktivni oblik vitamina D) je bočica 15eur u Srbiju.
    Ovo je namijenjeno...
  23. Sticky: Poll: Moja ti je preporuka da drmneš danas kolko je...

    Moja ti je preporuka da drmneš danas kolko je 20000IU vitamina D i gledaj da bude u obliku kapi, pa direktno na jezik.
  24. Sticky: Poll: To ti je od žene prešlo jer je Fajzer jači :)

    To ti je od žene prešlo jer je Fajzer jači :)
  25. Sticky: Poll: Nije prestrašno čim si toga svjesna.

    Nije prestrašno čim si toga svjesna.
Results 1 to 25 of 161
Page 1 of 7 1 2 3 4