Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    2
    Views
    472

    Usluge Grozdje za berbu (oko 200kg)

    Ako je neko raspolozen da obere povelik krevet za lozu, i nosi grozdje za dzabe, neka se javi na 068522365. Oko 200kg grozdja na krevetu, Danilovgrad.
  2. Replies
    104
    Views
    34,801

    Podsjeti me Ljubova slika da okacim na topic za...

    Podsjeti me Ljubova slika da okacim na topic za one koji je zele procitati, moju pjesmu posvecenu njemu Ako je protiv poravila obrisite je, ali eto, i stih moze da se ugradi u spomenik.

    Ljubov...
  3. Thread: Страх

    by DavidM
    Replies
    151
    Views
    23,072

    Definitivno, samo za ove moje najblize, da sa...

    Definitivno, samo za ove moje najblize, da sa njima bude sve ok, sto se mene tice zabolje me q, "ne bojim se nikoga do boga".
  4. Replies
    16,099
    Views
    1,666,974

    Crna Gora i sve unutar njenih granica je...

    Crna Gora i sve unutar njenih granica je crnogorsko.
  5. Replies
    2,040
    Views
    203,911

    "Nijedna mu ne umije naci zicu ko ja." anonimni...

    "Nijedna mu ne umije naci zicu ko ja." anonimni masturbator
  6. Replies
    16,099
    Views
    1,666,974

    Konflikt dvije sile za dominaciju nad narodom,...

    Konflikt dvije sile za dominaciju nad narodom, deja vu.
  7. Replies
    16,099
    Views
    1,666,974

    Samo uzmi u obzir da je novo bozanstvo, novac ono...

    Samo uzmi u obzir da je novo bozanstvo, novac ono koje resava ishode svih masovnih konflikata u svijetu. U ovoj nasoj maloj zemlji nije to tesko zavrsiti. Kako se one kolone ljudi sa primitivnim...
  8. Replies
    142
    Views
    57,253

    Sjecam se, ne znam koliko sam imao godina,...

    Sjecam se, ne znam koliko sam imao godina, prikazivao se Sudnji dan za Novu godinu. Nije se imao ni video rikorder, a filmovi unaprijed najavljeni, za to se danima spremalo. Bukvalno namjestis...
  9. Replies
    16
    Views
    3,385

    Ne stavljam se na niciju stranu, ja sam...

    Ne stavljam se na niciju stranu, ja sam individualista. Ali, meni je dobar i ovakav mir nego taj rat koga sad prizivaju, neka se svako iole zreliji osvrne na prosle decenije i vidi kako su prosli...
  10. Replies
    16
    Views
    3,385

    Dacic je jedan smrad za koga je cak i tata Slobo...

    Dacic je jedan smrad za koga je cak i tata Slobo rekao da je najgora gnjida. Sto god on kaze, to kaze da bi skupljao jeftine politicke poene, a posto ne moze pametne ljude da kupuje s tim, on puca na...
  11. Replies
    75
    Views
    19,160

    Leg raises se kaze ali koga boli za to, po meni...

    Leg raises se kaze ali koga boli za to, po meni najbolja za abdomen, jer pogadja sve i najbolje je raditi viseci na vratilu. Po meni ti je trening ok, pogadjas abs, noge, grudi triceps, prednje rame,...
  12. Replies
    16,099
    Views
    1,666,974

    Kako bi se samo zaigrali rata, naravno sa...

    Kako bi se samo zaigrali rata, naravno sa guzicama tudjim izmanipulisanim, kao i uvijek. Na kraju, imali bi, daleko bilo, poginule za koje svakoga boli q, kao i za porodice ostale bez hranitelja. Oni...
  13. Replies
    16,099
    Views
    1,666,974

    Kao i u svakom sukobu do sad, strasne...

    Kao i u svakom sukobu do sad, strasne manipulacije narodom sa svih strana, u ovom slucaju gadjaju na patriotska, pa na vjerska osjecanja, ne pominjem dzukele koje bilo sta rade iz materijalnih...
  14. Replies
    5,118
    Views
    843,954

    Nekad mi se znalo, za novu do jutra oduvam kilo...

    Nekad mi se znalo, za novu do jutra oduvam kilo ovoga.
  15. Replies
    22
    Views
    2,953

    Hvala, svako dobro u Novoj.

    Hvala, svako dobro u Novoj.
  16. Replies
    645
    Views
    55,905

    Ne nadam se mnogo napretku u ovom vijeku i...

    Ne nadam se mnogo napretku u ovom vijeku i ovakvom globalnom poretku. Takodje, nekome ce neminovna potreba za stednjom i racionalnoscu biti stresna, usled razvijenog konformizma i sklonosti ka...
  17. Replies
    320
    Views
    113,134

    Koliko sam se ismijao, ima neki Lalic iz...

    Koliko sam se ismijao, ima neki Lalic iz Vojvodine koji je opsjednut NLO-ima, a i nije bas pod vinklom, burno reaguje na kritike. Sad, djeca to zloupotrebnljavaju i pizde ga u komentarima, a onda se...
  18. Replies
    55
    Views
    14,623

    Vantjelesna oplodnja

    Neki pop je jednom bracnom paru, dobrim ljudima koje poznajem, a koji vec godinama pokusavaju da dobiju dijete rekao da je vantjelesna oplodnja grijeh i zabranjena pripadnicima crkve. Ne shvatam,...
  19. Thread: Odgledah:

    by DavidM
    Replies
    1,674
    Views
    283,125

    Ne znam da li je do filmova novije produkcije ili...

    Ne znam da li je do filmova novije produkcije ili ja ostarah, ali ne mogu pogledati djavolji film. 10-20 min i dosadi mi, smori me radnja, ne mogu da se koncentrisem...ako neko ima slican dozivljaj,...
  20. Replies
    16,099
    Views
    1,666,974

    Svakako mi na pamet ne pada da mi bilo koja...

    Svakako mi na pamet ne pada da mi bilo koja politicka partija organizuje docek, niti eventualno da idem na neki docek koji je placen u krv dok se ljudi sastavljaju od prvog do prvog. Uvijek, privatna...
  21. Replies
    16,099
    Views
    1,666,974

    Strasno je koliko se mrzite izmedju sebe na ovom...

    Strasno je koliko se mrzite izmedju sebe na ovom topiku, nijedna strana nema opravdanje za ovakvo sijanje mrznje. "Oko sta se ova dva pobise, jedan drugom oci iskopase..."
  22. Thread: Zdrava ishrana

    by DavidM
    Replies
    105
    Views
    20,973

    Ne gnjavis, nego ja ne volim taj mali prizvuk...

    Ne gnjavis, nego ja ne volim taj mali prizvuk nepostovanja u diskusiji prije nego ti neko i da povoda za to.
    Svinjetina jeste nezdravija po sastavu, junetina je meni ukusnija i ima vecu hranljivu...
  23. Thread: Apel za pomoc

    by DavidM
    Replies
    36
    Views
    40,187

    Sticky: Pare su skupljene, operacija uspjesno obavljena,...

    Pare su skupljene, operacija uspjesno obavljena, oporavak malo duže traje, biće dobro.
  24. Thread: Apel za pomoc

    by DavidM
    Replies
    36
    Views
    40,187

    Sticky: Lijepo je sto ste postavili ovu temu. Sad cu vam...

    Lijepo je sto ste postavili ovu temu. Sad cu vam ispricati za jedan slucaj, kako sam se ja potrudio da pomognem jednoj porodici. Prvo sam se strasno potresao kad sam odgledao tu emisiju i kao prvo,...
Results 1 to 24 of 24