Search:

Page 1 of 4 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    1,048
    Views
    101,134

    Imas nalog na fb, na instagram, koristis telefon,...

    Imas nalog na fb, na instagram, koristis telefon, kompjuter, navigaciju, čekiraš se dje god da si, svi znaju sto si vecera i na kraju mislis da je vakcina skriveno oruzje za cipovanje. Čipova' si sam...
  2. Replies
    9,559
    Views
    943,517

    Poll: Skidam im kapu za podatke koje daju, bar znamo na...

    Skidam im kapu za podatke koje daju, bar znamo na čemu smo a ne kao države iz okruženja koje vrijeđaju zdrav razum.
  3. Replies
    5,228
    Views
    533,259

    Ин4с је спустио ниво толико да им људи више не...

    Ин4с је спустио ниво толико да им људи више не вјерују и за истините приче.
    Као дјечак који је викао вук вук.
  4. Replies
    5,228
    Views
    533,259

    Pa i jeste napuvana i to vise nego ocigledno pa...

    Pa i jeste napuvana i to vise nego ocigledno pa je post festum i sama porodica ublazila pocetna opisivanja i kontradiktornosti pa i odustala od krivicnih gonjenja. Zbog prenaduvanosti je i imala...
  5. Replies
    5,228
    Views
    533,259

    Ko ide na litije ne moze mu korona nista, krst i...

    Ko ide na litije ne moze mu korona nista, krst i risto ga cuvaju. To je otprilike misljenje naseg stanovnista, sa IQ u prosjeku 62.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
  6. Replies
    5,228
    Views
    533,259

    Pričah malo sinoć sa litijašima. Ja sam mislio da...

    Pričah malo sinoć sa litijašima. Ja sam mislio da oni razmišljaju na sledeći način. DPS pravi proslave i ugrožava živote zbog korone pa ćemo i mi onda isto. Ja reko prvi to nije hrišćanski da se...
  7. Replies
    2,200
    Views
    214,012

    A zar se stvarno čudite, kad su inspiratori...

    A zar se stvarno čudite, kad su inspiratori 'protesta' ljudi koji propagiraju ovakvu politiku?

    "... Pogotovo Boka Kotorska, koja je bila srpska zemlja, gdje su Crna Gora i Boka bile dvije države i...
  8. Replies
    7,867
    Views
    788,521

    Sticky: https://twitter.com/aljekminhauzen/status/12761933...

    https://twitter.com/aljekminhauzen/status/1276193394671390721?s=19
  9. Replies
    2,200
    Views
    214,012

    Nije poslanik Sveto pismo. Kao prvo, ne zaslužuju...

    Nije poslanik Sveto pismo. Kao prvo, ne zaslužuju neki ni da se zovu poslanici, nakon bačanja suzavca u Skupštini, bačanja Ustava pod noge (bukvalno). Zatim se na taj isti Ustav pozivaju da ih brani....
  10. Thread: Cirkus u Budvi

    by 17.posa
    Replies
    2,200
    Views
    214,012

    Najjači su likovi koji se obraćaju uniformisanim...

    Najjači su likovi koji se obraćaju uniformisanim policajcima i njima postavljaju pitanja: ko je tamo? sto niste bili odje kad je dps pokrao 500 miliona?, sto ne skinete uniforme? On je tu došao i...
  11. Thread: Cirkus u Budvi

    by BAR
    Replies
    2,200
    Views
    214,012

    И то се обично заврши НАТО интервенцијом, а зна...

    И то се обично заврши НАТО интервенцијом, а зна се ко је ту доњи.Тако да ипак бих ја пустио да се пријатељи и пословни партнери договоре, како да наставе да лопужају.Није ми Будва далеко и све се зна.
  12. Replies
    7,867
    Views
    788,521

    Sticky: Da te ljubav prema Vučiću ne zasljepljuje...

    Da te ljubav prema Vučiću ne zasljepljuje pročitao bi tekst i vidio da se radi o zvaničnom državnom infomacionom sistemu Covid19.
  13. Replies
    2,200
    Views
    214,012

    Zamisli da si neki cinovnik iz EU i posalju te u...

    Zamisli da si neki cinovnik iz EU i posalju te u CG da vidis sta se radi [emoji23] Dodju ti ovi iz opozicije i kazu ti da je 16 vece od 17 i da nije njima zbog korupcije nego do postovanja zakona...
  14. Sticky: Kod nas je situacija losa ali u Srbiji je 100x...

    Kod nas je situacija losa ali u Srbiji je 100x puta gore.

    Pratim i ne vjerujem sta se desava. Po strani masinerija izbora i sve to sto ide uz nju... ali epidemija korone u punom jeku... boga pitaj...
  15. Thread: Cirkus u Budvi

    by remark
    Replies
    2,200
    Views
    214,012

    Sad su vam argumenti kao Kolindi i ostalim...

    Sad su vam argumenti kao Kolindi i ostalim ustašama za pozdrav za dom spremni.

    Ne izjednačavam legiju i ostale kriminalce sa ustašama nego to je ta matrica za pravdanje.
  16. Replies
    2,200
    Views
    214,012

    Predizborni spot SNS me podsjeti da i DPS ce...

    Predizborni spot SNS me podsjeti da i DPS ce mozda da iskoristi nesto slicno [emoji23][emoji23][emoji23]

    https://www.youtube.com/watch?v=IL-wUjcl87k&feature=youtu.be

    Sto bi rekao onaj komicar...
  17. Replies
    16,099
    Views
    1,673,573

    https://twitter.com/Neshavuc/status/12722827271952...

    https://twitter.com/Neshavuc/status/1272282727195250688?s=20
  18. Replies
    259
    Views
    37,440

    Iskusniji su vjerovatno već pod zemljom a ovi...

    Iskusniji su vjerovatno već pod zemljom a ovi nisu izgleda prošli ni početnu obuku, mogli su odgledat koju sezonu the americans [emoji16]
  19. Replies
    486
    Views
    84,115

    Да ствар буде гора половина муслиманских жртава...

    Да ствар буде гора половина муслиманских жртава су цивили.Код Срба и Хрвата се у великој већини ради о погинулим војницима.Немам доступне податке, да се провјерити, али мислим да је број цивила...
  20. Replies
    9,559
    Views
    943,517

    Poll: Corona-free je karta na koju se izgleda igra što...

    Corona-free je karta na koju se izgleda igra što se tiče turizma, tako da nije ni čudo ako su toga mrča dopingovali ne bi li bio negativan što prije... :D
  21. Replies
    9,559
    Views
    943,517

    Poll: kako su isforsirali toga Gusinjca sa vitaminom C...

    kako su isforsirali toga Gusinjca sa vitaminom C i testovima 3 puta dnevno :)
  22. Replies
    16,099
    Views
    1,673,573

    Ovo boldovano na obraz tebe...

    Ovo boldovano na obraz tebe...
  23. Replies
    16,099
    Views
    1,673,573

    Ja sam prije neki dan i napisao da se nece birati...

    Ja sam prije neki dan i napisao da se nece birati sredstva, ulog je ogroman za obje frakcije, dakle sve je dozvoljeno, jedni igraju za svoju slobodu i milione kvadrata plaza, livada, suma, sakralnih...
  24. Replies
    5,228
    Views
    533,259

    Prije te greske je sve bilo mnogo dobro, nije...

    Prije te greske je sve bilo mnogo dobro, nije bilo nacionalizma, ratova, etnickih ciscenja, inflacije, vladavine nepravde, pljacke resursa, drzavne imovine, siromastva, gladi, bogacenja pojedinaca...
  25. Replies
    16,099
    Views
    1,673,573

    Bar smo to rijesili. Koronu je kreirala "duboka...

    Bar smo to rijesili. Koronu je kreirala "duboka drzava" da unisti srpski narod u CG a onda je vlast jos brutalnije djelovala tako sto je pustila narod da kupuje hleb i mlijeko u samoposlugama cime se...
Results 1 to 25 of 77
Page 1 of 4 1 2 3 4