Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: Steam Deck

    by DJ Lucky
    Replies
    2
    Views
    1,829

    Prodajem Steam Deck

    Dobro ocuvan, najskuplji model sa fabrickih 512gb, dva case-a, originalni dock, dva punjaca. Podesen za stabilniji performans (cryo utillities), mogu takodje i vecina krekovanih igrica na njega....
  2. Thread: Xbox Series S

    by DJ Lucky
    Replies
    8
    Views
    845

    Kupujem Naravno, izigrao sam na soni sta sam mislio i sad...

    Naravno, izigrao sam na soni sta sam mislio i sad se vracam nazad xboxu. Inace sam korisnik GamePass-a od prvog dana.. Veoma isplativo i raznovrstan katalog :)
  3. Replies
    3
    Views
    774

    Prodajem Xbox Series X + GamePass

    Prodajem malo koristen Xbox Series X, kontroler, Sekiro i AC Origins na cd i gratis GamePass Ultimate pretplata jos preko godinu dana.. Nema potrebe pricati o kakvoj masini se ovdje radi, a ja ga na...
  4. Replies
    6
    Views
    636

    Kupujem Cesto ima u pc gamer, nekih 75-80e bude.. al mene...

    Cesto ima u pc gamer, nekih 75-80e bude.. al mene ako pitas, preskupo
  5. Thread: PS4 Slim

    by DJ Lucky
    Replies
    4
    Views
    814

    Prodajem Podgorica, naravno da se moze testirati. Javi mi...

    Podgorica, naravno da se moze testirati. Javi mi se na Viber da se dogovorimo :D
  6. Replies
    4
    Views
    510

    PS4 Slim GT Sport Edition

    Odlicno ocuvan, 1tb, 1 original dzojstik sa slike, ociscen od prasine. Igrice Fortnite, Ratchet & Clank, Rocket league, Warzone.. sve info i slike samo na viber: 067 066 994, cijena je 200e i vise...
  7. Replies
    1
    Views
    457

    Xbox One X LE Project Scorpio

    Prodaje se najjaca verzija Xbox One konzole koja podrzava native 4k gaming, tj. Xbox One X Project Scorpio limited edition konzolu sa 2 takodje limited edition dzojstika, sve u top stanju. U ovu...
  8. Thread: Apc back-ups

    by DJ Lucky
    Replies
    7
    Views
    2,167

    Prodajem Svaka preporuka za ovaj uredjaj, ja posjedujem 2...

    Svaka preporuka za ovaj uredjaj, ja posjedujem 2 i prezadovoljan sam! Free ref za kolegu!
  9. Replies
    9
    Views
    1,661

    Prodajem Evo mog licnog iskustva i honest misljenja :) ...

    Evo mog licnog iskustva i honest misljenja :)

    Xbox one S je osjetno jaci od originalnog xbox one, masu hladnije, tise i performans je osjetno bolji.. Ja sam imao X i imam sad S i mnogo sam...
Results 1 to 9 of 9