Search:

Page 1 of 5 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    4,987
    Views
    564,574

    Mislim da Bojanic nije htio da pridaje Rasku na...

    Mislim da Bojanic nije htio da pridaje Rasku na znacaju. Nije imao sa kim da se kolje, Rasko je banalan igrac.
    Raskova i Draginjina agresivnost je simbol nemoci.
    Valjalo bi da se taj izborni census...
  2. Replies
    8,230
    Views
    836,552

    Sticky: Poll: I ja drzim distancu pred kasom ali sa kolicima...

    I ja drzim distancu pred kasom ali sa kolicima ispred sebe. Makar u njima bile samo napolitanke. Iza mene medjed mi iz Plevalja.
  3. Replies
    31,212
    Views
    2,804,716

    U danasnjoj Crnoj Gori kafana, kockarnica,...

    U danasnjoj Crnoj Gori kafana, kockarnica, stihijskog turizma, uvezene flasirane vode i izvezenih balvana zvuci nevjerovatno da su nekad postojale firme za proizvodnju ajmo reci proizvoda visoke...
  4. Replies
    31,212
    Views
    2,804,716

    Ali sjeti se kakav je kontekst vremena bio u tom...

    Ali sjeti se kakav je kontekst vremena bio u tom trenutku. Milov zakon, Amfilohijeve litije, polarizacija u narodu, izbori, Milov poraz posle 30 godina. Ne treba Crnoj Gori korona ona sama proizvodi...
  5. Replies
    7,040
    Views
    726,805

    Ne samo ograda nego i struja da se pusti kroz nju.

    Ne samo ograda nego i struja da se pusti kroz nju.
  6. Replies
    31,212
    Views
    2,804,716

    Smatra se da Kina i Britanija jedine imaju...

    Smatra se da Kina i Britanija jedine imaju kontrolu nad sopstvenom Centralnom bankom (nema je ni Putin, a ni SAD). Monetarna politika uz pravilno planiranje ucinila ih je mocnima. Kina je jedna...
  7. Replies
    7,040
    Views
    726,805

    Najjace je kad za 'Dan Golubovaca' kazu da su...

    Najjace je kad za 'Dan Golubovaca' kazu da su napravili nekakvi cetvrti sektor puta Golubovci - Mataguzi u duzini od 1,1km. Napreduju kao Njemci kroz Staljingrad. Takve su im i face.
  8. Thread: Degenerici...

    by kljift
    Replies
    15,343
    Views
    1,966,336

    Najgora stvar u 'bulevarskom parkiranju' je sto...

    Najgora stvar u 'bulevarskom parkiranju' je sto neko iz druge trake moze da te spuca s boka ili odpozadi dok pokusavas da obidjes ove parkirane genije.
    Neko ko drugom trakom pichi dobrih 80km/h sto...
  9. Replies
    7,040
    Views
    726,805

    A tek ulica Slobode ili traka kod Velder paba....

    A tek ulica Slobode ili traka kod Velder paba. Ili traka kod PIO. Ili ispred Kristala. Ili kod stare Vatrogasne. Mada dosta bilo cega u Podgorici napravljeno je na put sa duhom selendre. Nesposobni...
  10. Replies
    7,040
    Views
    726,805

    Dobro je da prave ove pilonske mostove tako da...

    Dobro je da prave ove pilonske mostove tako da brodovi nesmetano mogu ploviti Moracom. Koliko ono bjese kostao Junion bridz, a koliko Milenijum? A klinike im u barakama.
  11. Replies
    5,330
    Views
    415,426

    Nema politickog zivota u CG vec je sve uticaj...

    Nema politickog zivota u CG vec je sve uticaj stranaca. Politicki zivot se bukvalno fingira. Sto se tice borbe, star smo mi narod za borbu.
    I nije DF najgori, najgore je kad okrenes koji god...
  12. Thread: Popis 2023

    by kljift
    Replies
    3,076
    Views
    334,093

    Sta Ende. Lumpen proleterijat i mentalna...

    Sta Ende. Lumpen proleterijat i mentalna sirotinja su pogonsko gorivo demokratije. Nema demokratije bez psihologije vepra.Cak je i kradja izbora neka vrsta demokratije.
  13. Replies
    5,330
    Views
    415,426

    Ali narod je proizveo te politicare. Narod koji...

    Ali narod je proizveo te politicare. Narod koji je sirotinja otkad zna za sebe obicno proizvodi politicare sa satovima i Majbasima.
  14. Thread: Degenerici...

    by kljift
    Replies
    15,343
    Views
    1,966,336

    Ja imam fobiju od rucne iliti parkirne kocnice...

    Ja imam fobiju od rucne iliti parkirne kocnice jer moj otac stalno voli da prica kako kad na Ficu podignes rucnu vise ne moze da se spusti, odnosno tockovi ostaju blokirani. A na Skodu ili Pezejca...
  15. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    To je taj crnogorski tip strucnjaka opste prakse.

    To je taj crnogorski tip strucnjaka opste prakse.
  16. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    Mislim da je vrijeme da se Crna Gora vrati na...

    Mislim da je vrijeme da se Crna Gora vrati na nivo duhovne vlasti, odnosno teokratske drzave. Pa neka Amfilohije bira eksperte za menadzersko vodjenje drzave i tehnokratsko resavanje prakticnih...
  17. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    Meni je bio dosadan. Nista satanisti,...

    Meni je bio dosadan. Nista satanisti, suverenisti, raspadanje EU, uvodjenje domace valute...
    Medo, vrati se!
  18. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    Pazi to sto su bili komunisti ne znaci da su...

    Pazi to sto su bili komunisti ne znaci da su ostali komunisti. I u samoj KPJ imas smjenu komunista iz tridesetih sa komunistima novijih generacija. Bojim se da je upravo to napustanja komunizma i...
  19. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    A bogomi si i tamo imao jaku socijalu i drzavu...

    A bogomi si i tamo imao jaku socijalu i drzavu blagostanja jedino pred direktnom opasnoscu od sopstvenog socijalizma, pa i komunizma kome je odmah uz bok bio veliki SSSR sa ogromnom vojnom masinom...
  20. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    Iskren da ti budem, po nekom mom misljenju ova...

    Iskren da ti budem, po nekom mom misljenju ova Crna Gora slabo kome moze ne da pomogne, nego da ide na ruku. Drzava je opljackana i sumnjam da ima prostora za bilo kakvo ulaganje u svoje gradjane,...
  21. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    😁 ali i Crna Gora je stvorena na kosovskom mitu i...

    😁 ali i Crna Gora je stvorena na kosovskom mitu i srpskoj prici. Jedan Staljin je 1941 popove, Suvorova i majcicu Rusiju morao da vrati u igru jer od komunizma, Marksa i komesara nema selameta....
  22. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    To bi cak bilo i ljekovito za Crnu Goru....

    To bi cak bilo i ljekovito za Crnu Goru. Prethodno zlo mora dobit reciprocan odgovor da se ne bi ponavljalo, a ne samo da bi bilo kaznjeno. Ali prosto je danasnja vecina osudjena na to da glumi dobre...
  23. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    A kad su mu hapsili majku, slabo ko je dosa makar...

    A kad su mu hapsili majku, slabo ko je dosa makar da gleda.
  24. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    Ociste od cega? One su i zamisljene kao...

    Ociste od cega? One su i zamisljene kao nacionalisticke da ne kazem jednu tezu kvalifikaciju i za njih Crna Gora jeste plijen. Jos kad uzmes kartu Balkana Crnogorci ne da su manjina nego je to...
  25. Replies
    12,159
    Views
    1,009,801

    Novinari iz Bosne igraju svoju igru oko gadjanja...

    Novinari iz Bosne igraju svoju igru oko gadjanja sa Republikom Srpskom. Nije ni njima mnogo stalo za Srebrenicu. Treba im reci da su sami potpisali Dejtonski sporazum i da se sami nose sa tim bez...
Results 1 to 25 of 107
Page 1 of 5 1 2 3 4