Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    5,170
    Views
    373,308

    To je fora i sa osvježenim smradovima i sa...

    To je fora i sa osvježenim smradovima i sa smradovima iz redova njihovih prethodnika - svi oni za sebe misle da su moralne vertikale i rođeni da vladaju i da su nečim zadužili i državu i ljude u njoj.
  2. Replies
    252
    Views
    32,389

    Javni prevoz ne treba da radi tokom praznika? Da...

    Javni prevoz ne treba da radi tokom praznika? Da li je taj praznik uskrs, nova godina, hanuka, bajram,… je nebitno za odgovor na ovo pitanje. Stvarno moraš biti (opis loše osobine čovjeka koje nije...
  3. https://www.youtube.com/watch?v=L7A_FrrkSoA ...

    https://www.youtube.com/watch?v=L7A_FrrkSoA


    https://www.youtube.com/watch?v=kPBkPuU5hMw

    - Političko ukrajinstvo je forma nacizma i kao formu nacizma ga treba izbrisati
    - U proteklih 30...
  4. Replies
    16,283
    Views
    1,695,399

    Samo je sreca sto ovaj momak ne putuje puno, kap...

    Samo je sreca sto ovaj momak ne putuje puno, kap bi ga ubila kad bi npr coloseum vidio i pita ljude okolo sto ga ne izgrade opet…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Replies
    16,283
    Views
    1,695,399

    Nešto mi ne pada na pamet da se raspravljam sa...

    Nešto mi ne pada na pamet da se raspravljam sa likom koji cijelog života slijepo podržava ovu ili onu organizaciju, pri čemu ga ne zanima rade li po Ustavz i zakonu dok god rade u skladu sa njegovim...
  6. Replies
    16,283
    Views
    1,695,399

    Mogli su ga Sv. Petar i Metodije skupa padobranom...

    Mogli su ga Sv. Petar i Metodije skupa padobranom s neba spuštit, sa kosmičkom vizom za cijeli univerzum, opet ne bi bio važeći:joy:
  7. Replies
    16,283
    Views
    1,695,399

    I moja pokojna baba je, vas život, ustajala...

    I moja pokojna baba je, vas život, ustajala petkom u zoru da nosi robu na pazar na Rijeku. Što sa ovime jednako ima veze koliko i to što pričaš.
  8. Replies
    16,283
    Views
    1,695,399

    I da se, čisto laički, još malo pozanimamo jednim...

    I da se, čisto laički, još malo pozanimamo jednim trik pitanjem:




    Navedeni član TU.
    Da ne ulazimo u prethodno obrazloženje zašto ovo zahtijeva potvđivanje u Skupštini, što je osnov za...
  9. Replies
    16,283
    Views
    1,695,399

    Reče mi jedan pravnik da je, u skladu sa zakonom,...

    Reče mi jedan pravnik da je, u skladu sa zakonom, u CG registrovano 4 različita pravna entiteta SPC ( 3 eparhije i mitropolija ), te isti imaju potrebna svojstva pravnih lica.
    Dok SPC, njen...
  10. Replies
    16,283
    Views
    1,695,399

    Pametni lucke91. Sa komitama bio dok je bilo para...

    Pametni lucke91. Sa komitama bio dok je bilo para i veselja. Ada neće sa njima kad se plače.
  11. Replies
    16,283
    Views
    1,695,399

    Eternal spc follower and apologist and dps...

    Eternal spc follower and apologist and dps enemy... since 31.08.2020.
  12. Replies
    5,170
    Views
    373,308

    Niko ne spori isprepletanost Crnogoraca i Srba...

    Niko ne spori isprepletanost Crnogoraca i Srba kroz istoriju, ali dominantna zvanična srpska politika prema Crnoj Gori počiva na tezi da Crnogorci nikad nisu ni postojali i da su vazda bili...
  13. Replies
    5,170
    Views
    373,308

    I onda im je priča kako rtcg više nije režimska...

    I onda im je priča kako rtcg više nije režimska televizija nego je profesionalizovana. A ova sad ne da gura partisjke interese, nego partijske u okviru hegemonističke interese strane države. Sa sve...
  14. Replies
    5,170
    Views
    373,308

    Čovjek je bio u najboljem slučaju...

    Čovjek je bio u najboljem slučaju "polusimpatičan" dok nije lažovski pokušao da napakuje zatvor ljudima koje su napale njegove gorile, što bi mu možda i pošlo za rukom, da nije bilo snimaka sa...
  15. Replies
    743
    Views
    116,194

    Poll: E ne znam jeste li gledali, ali ja sam uhvatio...

    E ne znam jeste li gledali, ali ja sam uhvatio finiš Lille - Aston Villa i penale: što je radio Martinez, od starta je krenuo da džiberiše i provocira publiku, uspio je da dobije drugi žuti tokom...
  16. Replies
    5,170
    Views
    373,308

    Što bi se reklo, Vučić radi apsolutno sve što je...

    Što bi se reklo, Vučić radi apsolutno sve što je radio i Milo, samo što Milo nije radio sve što radi Vučić. Isto važi i za Vučića i Putina, samo što je u toj korelaciji Vučić Milo, a Putin Vučić.
    ...
  17. Replies
    476
    Views
    33,193

    Poll: Aj ne zajebavajte, nije ovo FIFA, ono mu je cist...

    Aj ne zajebavajte, nije ovo FIFA, ono mu je cist gol bio i nema tu sta on da vrace povratnu. Kopija Kavanija, ulazi iz sanse u sansu, jak, prebrz, ima dosta kvaliteta, al finisiranje sansi mu je...
  18. Replies
    18,152
    Views
    1,636,438

    Lucke91, februar i mart 2022. Dakle,...

    Lucke91, februar i mart 2022.





    Dakle, ovako stvari izgledaju kada je neko politička k*urva, bez sopstvenog stava, oportunista bez integriteta i obraza.
    Prelijetanje sa strane na stranu...
  19. Replies
    18,152
    Views
    1,636,438

    Има све сачувано овдје.Што би прост народ...

    Има све сачувано овдје.Што би прост народ рекао.Није нешто жуто но се пас опоганио [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]

    Више волим оно из доба фул ДПС-а, кад нисте говорили некоме да лаже него да...
  20. Replies
    18,152
    Views
    1,636,438

    Ti si obrnuo igricu, što jes, jes… Nego jedno...

    Ti si obrnuo igricu, što jes, jes…
    Nego jedno pitanje.
    Kad se popneš na ono drvo pored skupštine okle brojiš litijaše&komite u zavisnoati od toga kod koga se uvlačiš u datom momentu…
    Dok sjediš na...
  21. Replies
    18,152
    Views
    1,636,438

    Ако се добро сјећам питао сам те на теми о...

    Ако се добро сјећам питао сам те на теми о изборима, гдје си агитовао за ДПС, негдје у августу 2020, врло провокативно, како је стање на терену, гдје си одговорио нешто у смислу да нема проблема са...
  22. Replies
    18,152
    Views
    1,636,438

    Kao i u uvijek, vazda blizu istine. NATO...

    Kao i u uvijek, vazda blizu istine.

    NATO planira dugoročnu pomoć Ukrajini, razmatra fond od 100 milijardi eura (glasamerike.net)

    NATO to plan long-term Ukraine aid, mulls 100-billion euro fund...
  23. Replies
    18,152
    Views
    1,636,438

    Ne daj boze vucic da krene da oslobadja srbe u...

    Ne daj boze vucic da krene da oslobadja srbe u cg… taman bi ovakva prica bila


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Replies
    18,152
    Views
    1,636,438

    Хахаххахахахахахахахахахахахаха...

    Хахаххахахахахахахахахахахахаха [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28] ово је плач другари.

    А лик 30. августа сједио у штаб ДПС-а.
  25. Replies
    18,152
    Views
    1,636,438

    Zapitam se koliko neko mizeran treba da bude da...

    Zapitam se koliko neko mizeran treba da bude da se ruga ljudima koji brane državu od agresora i okupatora.

    Ali ko će ako neće ovaj...

    Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4