Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: Extra TV

    by dzole
    Replies
    20,294
    Views
    2,694,817

    Sticky: Prnašao da VLC player otvara bez problema sve...

    Prnašao da VLC player otvara bez problema sve slike i sve video clipove kje imate na lokalnoj mreži i radi super, ako imate potrebu za tim...
  2. Thread: Extra TV

    by dzole
    Replies
    20,294
    Views
    2,694,817

    Sticky: Nijesam se još ni registrovao na Hbomax, valjda...

    Nijesam se još ni registrovao na Hbomax, valjda prvo treba da se aktivira preko provajdera. E lijepo me ti učiš, da joj dam da gleda na telefon, pa bi ona mene sipala čorbu u šolju od kafe, da...
  3. Thread: Extra TV

    by dzole
    Replies
    20,294
    Views
    2,694,817

    Sticky: Koji je postupak da aktiviram i da se prijavim na...

    Koji je postupak da aktiviram i da se prijavim na Hbomax na Magenta 1 L v5 paketu (to je ovaj novi android box i odličan je meni je slika puno bolja), udavi me žena za neku seriju "zlatne godine",...
  4. Thread: Extra TV

    by dzole
    Replies
    20,294
    Views
    2,694,817

    Sticky: Samo želim da se javno zahvalim Emillu, na...

    Samo želim da se javno zahvalim Emillu, na njegovoj ljubaznosti, čovječnosti i profesionalizmu a posebno želji da pomogne i riješi problem. Te osobine krase rijetke, na ovim prostorima sve ređe...
  5. Replies
    2,763
    Views
    472,562

    Sticky: Pili su ti kafu žena i daljinski zajedno, dok si...

    Pili su ti kafu žena i daljinski zajedno, dok si ti bio na rabotu, pa ili otvori daljinski ili sapri ženu (nemo pomiješat od uzbuđenja pa da otvoriš ženu...)...priznaće jedno od njih prevaru...
  6. Replies
    2,763
    Views
    472,562

    Sticky: Jes vala to je Hisense-Gorenje dođe ti od njih...

    Jes vala to je Hisense-Gorenje dođe ti od njih odma Potvrda-sertifikat plavkaste boje sa brojem imenom i datumom...sve ka pravo...
  7. Replies
    2,763
    Views
    472,562

    Sticky: Da podijelim jedno iskustvo... Prije nešto više...

    Da podijelim jedno iskustvo... Prije nešto više od dvije neđelje crkao mi je moj Hisense N5700 (49 inča) poslije 2 god rada bez žalbe i primjedbe, samo nije upalio ujutro, garancija je bila 3 godine...
Results 1 to 7 of 7