Search:

Page 1 of 6 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    1,048
    Views
    100,160

    Aham, ti si samo htio da dokažeš koliko sam...

    Aham, ti si samo htio da dokažeš koliko sam neprincipijelan time što si postavio neprincipijelan provokativan post. Svaka čast, čojski i junački!
  2. Replies
    1,048
    Views
    100,160

    Svaka ozbiljna država koja ima naučni potencijal...

    Svaka ozbiljna država koja ima naučni potencijal eksperimentiše sa virusima i bakterijama. Normalno je da ograničeni umovi koji su svo svoje "akademsko znanje" skupili na filmskom platnu, onako...
  3. Replies
    7,867
    Views
    785,638

    Sticky: Na 1000 primjera ću dokazati da su ne samo Njemci...

    Na 1000 primjera ću dokazati da su ne samo Njemci nego generalno germani i skandinavci bar 300x kulturniji i discipinovaniji od nas Balkanaca. Normalno je da u svakom žitu ima kukolja ali po nekad mi...
  4. Replies
    7,867
    Views
    785,638

    Sticky: STARA ŠKOLA! ...

    STARA ŠKOLA!

    https://www.youtube.com/watch?v=GWqTGoIU4Po
    Stara škola razmišlja na "starinski način" na osnovu dosadašnjih saznanja ali i ovaj Makedonac nekoliko puta je priznao da o ovom virusu...
  5. Replies
    9,559
    Views
    941,598

    Poll: Da apsolviramo još jednom, hirurška maska je...

    Da apsolviramo još jednom, hirurška maska je jednokratna maska koja u ovom slučaju štiti druge da kašljanjem i kijanjem ne deponujete infektivni materijal u okolini, vazduhu i na predmetima. NE ŠTITI...
  6. Replies
    9,559
    Views
    941,598

    Poll: Ja sam generalno za izbjegavanje svih sredstava...

    Ja sam generalno za izbjegavanje svih sredstava za dezinfekciju direktno na koži pogotovo jačih koncentracija asepsola. Lateks trpi i asepsol i alkohol. Navucite rukavice i dezinfikujte njih svako...
  7. Replies
    9,559
    Views
    941,598

    Poll: Treba da im vjerujemo na riječ ili da to dokažu...

    Treba da im vjerujemo na riječ ili da to dokažu na papiru obzirom da je Eraković svojom izjavom stvorio opravdanu zabunu t.j. razlog za sumnju? Ja lično ne vjerujem da je bilo zloupotreba tih...
  8. Replies
    9,559
    Views
    941,598

    Poll: Biljni glicerin možda ali treba voditi računa u...

    Biljni glicerin možda ali treba voditi računa u razmjerima da ne padne učešće alkohola u mješavini ispod 70%.
    Biljni glicerin bi bio idealan jer bi se alkohol duže zadržao na koži , rastvorljiv je u...
  9. Replies
    224
    Views
    32,686

    Nejonizirajuće zračenje nema dovoljno energije da...

    Nejonizirajuće zračenje nema dovoljno energije da pomjeri molekule u našem genomu niti da jonizira atome u našem tijelu i generalno u ničijem, ni pčela ni ptica, pa zbog toga ne može ni da ga ošteti....
  10. Replies
    9,559
    Views
    941,598

    Poll: Ajde ljudi ne zahebavajte, kakva je hrana,...

    Ajde ljudi ne zahebavajte, kakva je hrana, bolnička eto kakva je, svuđe ista, parizer za mačke , riba, krtola, pire, makaroni, sve što je po bolničkim nutrocionistima "zdravo" i prihvatljivo, ako...
  11. Replies
    1,048
    Views
    100,160

    Pa da, okineš video i dodaš drugi gdje Gejts kaže...

    Pa da, okineš video i dodaš drugi gdje Gejts kaže da zbog vakcinisanja smrtnost kod djece smanjena 15-20% i napraviš "teoriju zavjere" gdje je B.G. gori i od Hitlera. I onda je ovaj sociopata genije...
  12. Replies
    9,559
    Views
    941,598

    Poll: Ljudi su generalno pesimistični, misle da je...

    Ljudi su generalno pesimistični, misle da je virus nepobjediv i da se ovako ili onako moramo zaraziti i proći kroz ono što prolaze manje više svi. NE MORAMO, ni jedan virus pa ni cov-2 ne može da...
  13. Replies
    9,559
    Views
    941,598

    Poll: Podravkin gulaš je top, evo ti tri recepta,...

    Podravkin gulaš je top, evo ti tri recepta, skuvaš makaroni , dok se kuvaju u drugu šerpicu izručiš gulaš i prokuvaš, kad su makaroni skuvani preliješ ih vrelim gulašem, drugi recept, skuvaš...
  14. Replies
    9,559
    Views
    941,598

    Poll: Od početka krize do danas u medijima dvije...

    Od početka krize do danas u medijima dvije hebene poruke socijalna distanca i fizička distanca čuli smo najmanje 1400 puta. Da magarcu to ponoviš 300 puta , naučio bi šta znači, nekim pasminama...
  15. Replies
    591
    Views
    38,020

    Poll: Pa đe je? Neka mediji koji su to objavili kao...

    Pa đe je? Neka mediji koji su to objavili kao "provjerenu vijest" objave cenzurisan detalj toga spiska. Ili je i ovo jedna od milion lažnih vijesti. To bi bilo podjednako bolesno i od onoga ko je...
  16. Replies
    7,867
    Views
    785,638

    Sticky: Ovo će ti biti za koji dan i kod nas, ovaj...

    Ovo će ti biti za koji dan i kod nas, ovaj nerazumni narod radi sve da nam se uvede vanredno stanje i totalni lockdown.
  17. Replies
    9,559
    Views
    941,598

    Poll: Ne iznosite takve neprovjerene informacije,...

    Ne iznosite takve neprovjerene informacije, Asepsol u jačim koncentracijama, 1 ILI VIŠE PROCENTA UBIJAJA SVE pa i koronu. Nije za maske sigurno ali može i kod njih da se koristi kao deterđent,...
  18. Replies
    9,559
    Views
    941,598

    Poll: Kakva PLJAČKA, ove krizne profitere i špekulante...

    Kakva PLJAČKA, ove krizne profitere i špekulante treba sve pohapsiti, zaplijeniti im robu i pokloniti je KBC-u.
    100 para rukavica od lateksa sa talkom su u kozmetiksu bile 8 eur prije 25 dana.
  19. Replies
    7,867
    Views
    785,638

    Sticky: Kakakv bolestan tekst, nadam se da neeko ne...

    Kakakv bolestan tekst, nadam se da neeko ne shvata ozbiljno ove kvazinovinarske univerzalne "stručnjake". Da li bi umrli da su se prehladili? NE! Da li bi umrli da su imali upalu grla ? Ne! Da li bi...
  20. Replies
    7,867
    Views
    785,638

    Sticky: To i nije mnogo teško da se potvrdi, treba samo...

    To i nije mnogo teško da se potvrdi, treba samo da se postave i uz adekvatnu opremu "testiraju" filteri za vazduh u takvim prostorijama. Ja sam prije neki dan izrazio sumnju da je uzimajući u obzir...
  21. Replies
    363
    Views
    68,660

    https://66.media.tumblr.com/3004125c20a4ae85f350be...

    https://66.media.tumblr.com/3004125c20a4ae85f350be1ef361285d/cc67225dbf3aeb10-4a/s1280x1920/22d584eaa49ab182b261487546345aa1fe070201.jpg
  22. Replies
    7,867
    Views
    785,638

    Sticky: Misliš dramosera?

    Misliš dramosera?
  23. Replies
    7,867
    Views
    785,638

    Sticky: Što ti misliš? Samoizolacija, samoizolacija i...

    Što ti misliš? Samoizolacija, samoizolacija i samo... samoizolacija. Disciplina, disciplina i samo disciplina. Jedino tako možemo mi da ubijemo virus umjesto on nas.
  24. Replies
    1,048
    Views
    100,160

    Sve Ajkove teorije globalnih zavjera su pale u...

    Sve Ajkove teorije globalnih zavjera su pale u vodu pa i ova, vješt spiner i izuzetan govornik ali i sam pripada jednom kultu-sekti. Zašto njegova teorija ne pije vodu iako se poklapa sa mnogim...
  25. Replies
    7,867
    Views
    785,638

    Sticky: Evo ne znam, možda griješim dušu ali imam utisak...

    Evo ne znam, možda griješim dušu ali imam utisak da bi broj preminulih u Italiji drastično pao ako jednostavno prestanu da ih "liječe".
Results 1 to 25 of 139
Page 1 of 6 1 2 3 4