Search:

Page 1 of 13 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    29,399
    Views
    3,597,179

    Sticky: ++ Informacije o internet kupovini

    E zbog ovakvih vise ne salju kod nas. I jos kaze “NORMALNO ne preuzeh”! [emoji23]

    A plati tih 4 eur, jer nije prodavac u obavezi da ti nadoknadi lokalne carine, poreze i taxe
  2. Replies
    29,399
    Views
    3,597,179

    Sticky: Rasulo. Cekam paket 6 sedmica, ni traga ni glasa.

    Rasulo. Cekam paket 6 sedmica, ni traga ni glasa.
  3. Sticky: Poll: Ja bih licno vjerovatno jos dublje zaglibio (kao...

    Ja bih licno vjerovatno jos dublje zaglibio (kao da vec nisam) u long COVID19 fazi da nije bilo upravo ovog foruma i par forumasa (zaboravih imena) sa veoma interesantnim shareovanjem clanaka i...
  4. Replies
    3,882
    Views
    420,522

    Sticky: Poll: Moja drugarica je imala na nekom testu za...

    Moja drugarica je imala na nekom testu za antitijela neku količinu od 5000+ da joj se maltene laborant zabezeknuo pa je ispitivao koju je kombinaciju vakcina primila...maltene, ne može ti korona...
  5. Replies
    3,882
    Views
    420,522

    Sticky: Poll: Pitanje, da li testovi, brzi i ovi drugi,...

    Pitanje, da li testovi, brzi i ovi drugi, podržavaju nove sojeve virusa, to jest, da li će ih otkriti?
  6. Replies
    3,882
    Views
    420,522

    Sticky: Poll: Kod nas doktori ukljucuju antibiotike i za...

    Kod nas doktori ukljucuju antibiotike i za najmanju stvar, o tome ne bih pretjerano pricao. Za COVID19 se ukljucuju (u CG barem) radi mogucnosti dolaska do sekundarne infekcije, predostroznosti radi...
  7. Replies
    2,337
    Views
    337,246

    Sticky: nije lak, ali koji posao imaš u CG da možeš da...

    nije lak, ali koji posao imaš u CG da možeš da zaradiš 1-2.000 mjesečno na početno ulaganje od 3-4.000 a da ti ne treba neko specifično znanje? neku traženu školu ili zanat nemaš, šta ti ostaje osim...
  8. Replies
    3,882
    Views
    420,522

    Sticky: Poll: Ja sam imao ove simptome, nos malo začepljen,...

    Ja sam imao ove simptome, nos malo začepljen, peckanje u grlo i to je to.. prošlo mi je brzo, evo nedjelja dana od toga, kao nov nisam ni išao da se testiram, dobro se osjećam i nemam nikakve...
  9. Replies
    3,882
    Views
    420,522

    Sticky: Poll: Da, doktor mi je dao jednu dozu i trebao sam da...

    Da, doktor mi je dao jednu dozu i trebao sam da dobijem drugu za sedam dana ali nisam otisao po istu. Ako te bas interesuje koji doktor slobodno me PM i dobiti ces sve moguce informacije. Koliko je...
  10. Replies
    31,212
    Views
    2,771,933

    Je li bas da je nebitan. Ovakve likove je...

    Je li bas da je nebitan. Ovakve likove je proteziralo Ministarstvo kulture, dijelilo im penzije i stanove, a kad god je trebalo davalo im vrijeme na RTCG, u novinama, saopstenjima....
    A sad je kao...
  11. Replies
    16,098
    Views
    1,646,845

    Ne smatram sebe sanjarom, nego optimistom. I...

    Ne smatram sebe sanjarom, nego optimistom.

    I mislim da ce jednom ova drzava iskoracit i izaci iz balkanskog blata.

    Eto Hrvatska je iskoracila. Nije ostala sa nama u ovo blato. Sloveniju necu...
  12. Replies
    16,098
    Views
    1,646,845

    To što misliš ti i manji dio pravoslavnog naroda...

    To što misliš ti i manji dio pravoslavnog naroda o SPC treba da određuje kako će cijela država da se ponaša jel? Opet podmećeš da na Cetinju nema ljudi koji podržavaju i SPC i Joanikija i pokojnog...
  13. Replies
    16,098
    Views
    1,646,845

    Ja imam svoj stav, postovanje ustava i zakona CG,...

    Ja imam svoj stav, postovanje ustava i zakona CG, ko pokusa to da narusi je terorista, kraj, ovo je zamalo pa teroristicki akt, zabraniti nekome da obavi liturgiju jer ne razmislja kao oni, je van...
  14. Replies
    16,098
    Views
    1,646,845

    Sada popis, pa oduzimanje imovine i hapsenje...

    Sada popis, pa oduzimanje imovine i hapsenje Mila.
    Drzava se lijeci od tumora DPSovog. Inace, cijela CG pije kafu jutros, dok par stotina jadova na CT guta suzavac jer su suzeni u glavi.

    Sent...
  15. Replies
    16,098
    Views
    1,646,845

    Jako plitkouman stav. Ocigledno ne vidis siro...

    Jako plitkouman stav.

    Ocigledno ne vidis siro kontekst ovog desavanja.

    Ovo najmanje ima veze sa crkom, a sve je u vezi mafije koja misli da je jaca od drzave.

    Jedan vjerski obred treba da se...
  16. Replies
    16,098
    Views
    1,646,845

    Možda ce Cetinjani imati cijeli život pred sobom...

    Možda ce Cetinjani imati cijeli život pred sobom da se sjećaju kako su od oboda došli na fabriku čokolade i da im se mitroplit ustoličuje u 21.vijeku na ovaj način jer su oni odlučili da su samo oni...
  17. Replies
    13,556
    Views
    1,474,532

    Kad covjek ne vidi izlaz i vidi samo provaliju...

    Kad covjek ne vidi izlaz i vidi samo provaliju ispod sebe spreman je svakog povuci sa sobom u bezdan. Tako ja ovo vidim danas.

    Grupa ljudi koje ceka zatvor, propast, gubljenje privilegija...
  18. Replies
    16,098
    Views
    1,646,845

    Od koga brane drzavu nasiljem? Od svoje...

    Od koga brane drzavu nasiljem?
    Od svoje policije?
    Od svestenih lica?

    Na izbore gradjani pa branite drzavu.

    Kakvih bolesti na ovom forumu ima sto nasilje opravdavaju branjenjem apstraktnih...
  19. Replies
    3,882
    Views
    420,522

    Sticky: Poll: Kurzgesagt je odradio nedavno solidan video o...

    Kurzgesagt je odradio nedavno solidan video o tome kako radi imuni sistem; lako razumljiv.

    https://www.youtube.com/watch?v=lXfEK8G8CUI
  20. Replies
    3,882
    Views
    420,522

    Sticky: Poll: A ne zezaj, ako ičije postove čitam sa paznjom...

    A ne zezaj, ako ičije postove čitam sa paznjom tvoej citam ovdje medjutim to je davno bilo i naravno da sam zaboravila jer mi tad nije trebalo :D...ne očekujem da niko za bilo što mene posluša zbog...
  21. Replies
    3,882
    Views
    420,522

    Sticky: Poll: izmjerismo antitijela danas, preležali u oktobru...

    izmjerismo antitijela danas, preležali u oktobru otac u martu imao 80 sad ima 16, ja imao 50 sad imam 34 vjerovatno sam više bio u kontaktu sa virusom(granica je 1), majka ide za Austriju pa će...
  22. Replies
    607
    Views
    81,599

    Samo nemoj 5G model jer u njemu nije SD...

    Samo nemoj 5G model jer u njemu nije SD procesor...
    I slazem se za X3...
  23. Replies
    607
    Views
    81,599

    Imaš na forumu novi poco x3 za 190€, bolji ne bih...

    Imaš na forumu novi poco x3 za 190€, bolji ne bih tražio.
  24. Replies
    3,882
    Views
    420,522

    Sticky: Poll: vakcina je samo dopunska mjera ali zašto se...

    vakcina je samo dopunska mjera ali zašto se zadnjih godinu i po dana nije vodila kampanja za zdrav život i da se ljudima davao besplatni vitamin D (jer mnogi nemaju para da ga kupe), to bi spasilo...
  25. Replies
    29,399
    Views
    3,597,179

    Sticky: Zalio sam se ja desetine puta, ali dokle god...

    Zalio sam se ja desetine puta, ali dokle god radimo sami pojedinacno to za njih nije pritisak... koje su mi gluposti servirali sve u odgovorima zvanicnim, to je za zatvor... ali kad se sam "boris...
Results 1 to 25 of 302
Page 1 of 13 1 2 3 4