Search:

Page 1 of 21 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    3,994
    Views
    286,968

    Ako je to kako kazes, onda je na pravo mjesto...

    Ako je to kako kazes, onda je na pravo mjesto dosao...vecih smradova od naseg naroda nema tako da mu nece biti tesko da se uklopi...
  2. Thread: Rukomet

    by Whisperer
    Replies
    17,763
    Views
    2,000,737

    Raspad sistema je krenuo kada su makli Rasmusena...

    Raspad sistema je krenuo kada su makli Rasmusena (koji nas je odveo na OI) a doveli Bojanu...
  3. Thread: Rukomet

    by Whisperer
    Replies
    17,763
    Views
    2,000,737

    Nama Adzo nije valjao, ali valja onima koje...

    Nama Adzo nije valjao, ali valja onima koje povede na OI...
  4. Replies
    1,260
    Views
    53,752

    Ajmo jednu peticiju da Jokic igra max 20 min po...

    Ajmo jednu peticiju da Jokic igra max 20 min po mecu, stvarno je presm.dio vise...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
  5. Replies
    1,260
    Views
    53,752

    I ove godine Jokic unosi nervozu na forum...

    I ove godine Jokic unosi nervozu na forum...
  6. Sticky: Poll: Ovdje se predstavlja kao mizerija sto Voli npr...

    Ovdje se predstavlja kao mizerija sto Voli npr ima dobit od 15.5 miliona godisnje na 500k stanovnika, mozda treba da batale taj biznis na tako male marze, bankrotirace...

    Sent from my Redmi Note 8...
  7. Replies
    341
    Views
    106,192

    Muhedin Dino Kadic, sin mi je kao mali polomio...

    Muhedin Dino Kadic, sin mi je kao mali polomio nos i on ga je operisao, zatim prosle godine mu je operisao i treci krajnik jer dok je spavao to nije bilo hrkanje nego sam mislio da ce da se ugusi,...
  8. Replies
    401
    Views
    20,594

    Potpuno je pala sredina Intera posle izlaska...

    Potpuno je pala sredina Intera posle izlaska Barele, da li povreda ili sta, isto i Bastoni, onaj drugi go Koke neometano prima loptu i asistira Depaju koji daje go, nedopustivo protiv ekipe kao...
  9. Replies
    401
    Views
    20,594

    Ne znam kada je to bilo bitno u Ligi Sampiona...

    Ne znam kada je to bilo bitno u Ligi Sampiona kako neki klub igra u prvenstvu, kao sto se prica za Inter, ako gazi u prvenstvo odma je favorit, ne sjecam se da je iko ikad bio favorit na stadion...
  10. Replies
    31
    Views
    1,340

    Zamisli promjena pola, znaci rodim se kao...

    Zamisli promjena pola, znaci rodim se kao muskarac i odjednom kazem ne ne ja sam sada zena (ili obratno), i to je ljudima normalno...mora da sam ja staromodan, moram se pod hitno prilagoditi ovima...
  11. Replies
    733
    Views
    76,543

    "Ko će me sad zvati 'tata'" - suze čovjeka iz...

    "Ko će me sad zvati 'tata'" - suze čovjeka iz Gaze koji je u danu izgubio 103 člana...
  12. Thread: Serije

    by Whisperer
    Replies
    20,285
    Views
    2,922,119

    Sticky: Mare of Easttown...

    Mare of Easttown https://www.imdb.com/title/tt10155688/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_q_Mary%2520of%2520esttown

    The Chestnut Man ...
  13. Replies
    3,994
    Views
    286,968

    Ceka da se jave Vucicev brat Andrej, Vulinova...

    Ceka da se jave Vucicev brat Andrej, Vulinova tetka iz kanade i Do Kvon, pa da im svima odgovori u paketu...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
  14. Replies
    3,994
    Views
    286,968

    DPS se preoporodio posle kongresa, stvarno ovi...

    DPS se preoporodio posle kongresa, stvarno ovi novi imaju sjajne i inovativne ideje...
  15. Replies
    3,994
    Views
    286,968

    "Bošnjačka stranka ima punu podršku iz Bosne i...

    "Bošnjačka stranka ima punu podršku iz Bosne i Hercegovine"Delegacija Bošnjačke stranke predvođena poslanicom Kenanom Strujić-Harbić i šefom kabineta predsjednika Bošnjačke stranke Izetom Ćorovićem...
  16. Replies
    3,994
    Views
    286,968

    U Indiji oslobođen golub prethodno osumnjičen za...

    U Indiji oslobođen golub prethodno osumnjičen za špijunažuPtica je presretnuta u maju, a nosila je neku "nečitku poruku"
    ...
  17. Replies
    157
    Views
    63,126

    https://www.youtube.com/watch?v=x6rio-NabKw

    https://www.youtube.com/watch?v=x6rio-NabKw
  18. Replies
    1,254
    Views
    95,674

    Poll: Mislim da je licna stvar da li neko zeli da ima...

    Mislim da je licna stvar da li neko zeli da ima djecu ili ne, mogu ja da se slazem ili ne slazem sa tom osobom ali to je pravo te osobe da odluci sta zeli...najgore od svega je sto najvise muskarci...
  19. Thread: Serije

    by Whisperer
    Replies
    20,285
    Views
    2,922,119

    Sticky: Miloš Biković će igrati u 3. sezoni HBO serije...

    Miloš Biković će igrati u 3. sezoni HBO serije „Beli lotos“ (The White Lotus)

    https://www.danas.rs/kultura/milos-bikovic-beli-lotos/
  20. Thread: Serije

    by Whisperer
    Replies
    20,285
    Views
    2,922,119

    Sticky: Dopesick (TV Mini Series 2021)...

    Dopesick (TV Mini Series 2021) https://www.imdb.com/title/tt9174558/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_7_nm_1_q_dopesick

    Odlicna mini serija o farmaceutskoj mafiji, legalni distributeri droge, analiza kako...
  21. Thread: Serije

    by Whisperer
    Replies
    20,285
    Views
    2,922,119

    Sticky: Serija te navuce sa dobrom pricom prvu sezonu ali...

    Serija te navuce sa dobrom pricom prvu sezonu ali posle to preraste u religijsku sapunicu...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
  22. Thread: Odgledah:

    by Whisperer
    Replies
    1,674
    Views
    282,614

    No One Will Save You (2023) ...

    No One Will Save You (2023) https://www.imdb.com/title/tt14509110/?ref_=nv_sr_srsg_1_tt_7_nm_0_q_no%2520one%2520will%2520

    Odgledah ovaj psiholoski triler/horor...glavna glumica je iznijela cijeli...
  23. Thread: Odgledah:

    by Whisperer
    Replies
    1,674
    Views
    282,614

    Dobra akcija komedija, i ja volim ovako...

    Dobra akcija komedija, i ja volim ovako "brainless" akcije/komedije dje se totalno opustis, ista fora kao Ghosted, Knight and Day (ovaj mi je bas extra), Shotgun Wedding, Freelance, The Lost City itd...
  24. Thread: Movie News

    by Whisperer
    Replies
    0
    Views
    234

    Movie News

    Mogli bi ovdje da postujemo interesantne vijesti vezano za filmove, evo jedne zanimljive

    Jonathan Majors Fired by Disney and Marvel After Guilty Verdicts in Assault TrialMarvel Studios Cut All...
  25. Replies
    15,307
    Views
    1,957,603

    @Harryy Kad smo mi bili djeca pola podgoprice je...

    @Harryy Kad smo mi bili djeca pola podgoprice je bilo livada, nije bilo ovoliko kola, ne moze da se poredi, danas svi nedje zure da stignu minut prije, ogromne guzve i dje ces dijete da pustis u taj...
Results 1 to 25 of 506
Page 1 of 21 1 2 3 4