Search:

Page 1 of 8 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    21,856
    Views
    3,318,216

    Posle skoro 50 dana ne konzumirajući nikakve...

    Posle skoro 50 dana ne konzumirajući nikakve ugljene hidrate, omrsih se sa dvije palačinke u pinokio nutella plazma. Svijet su izmislile za ono smeće iz školijere, nikad više u školijeru pored...
  2. Replies
    7,024
    Views
    723,073

    I zašto je fotkano 2024-u godinu sa krompira?

    I zašto je fotkano 2024-u godinu sa krompira?
  3. Replies
    93
    Views
    3,756

    tačno Pričao sam sa advokatom, ugovor o...

    tačno




    Pričao sam sa advokatom, ugovor o poklonu je moguće osporiti, ali namrtvo teško. Ugovor o izdržavanju nije moguće osporiti. Ne mora se više pričati na ovu temu što se mojeg slučaja...
  4. Replies
    7,024
    Views
    723,073

    Sa stokom mora ovako ljudi, živite u CG đe se...

    Sa stokom mora ovako ljudi, živite u CG đe se zakon ne poštuje, odnosno selektivno se zakon sprovodi.
  5. Replies
    183
    Views
    16,315

    Ako su to kompleksi kod tebe, ne moraju da znače...

    Ako su to kompleksi kod tebe, ne moraju da znače da su kompleksi kod ostalih. Ja prvi ne volim da sjedim na takva mjesta, nije to što ne bih ostavljao pare kod njih, zabolje me uvo. Nego jednostavno...
  6. Replies
    183
    Views
    16,315

    Ne samo to, nego meni se bukvalno ni ne sviđa...

    Ne samo to, nego meni se bukvalno ni ne sviđa atmosfera po takvim lokalima, ne znam. Prečudno bih se osjećao da sjednem na takva mjesta.
  7. Replies
    96
    Views
    4,776

    Zašto ne bi mogli kao nekad sjeđet na klupu...

    Zašto ne bi mogli kao nekad sjeđet na klupu ispred zgrade i jednostavno ''kulirati'' nego mora da se apsolutno kafeniše vazda? To sam provalio da je došlo sa godinama, nekad nam je bilo dovoljno da...
  8. Replies
    96
    Views
    4,776

    Zarađujem dovoljno da ne moram kredit da dižem,...

    Zarađujem dovoljno da ne moram kredit da dižem, jer ne želim kredit da dižem.
    Vjerovatno će sad neko na ovo reći ''Pa ako zarađuješ dovoljno, zašto bi štedio?'' Zato što želim da jednostavno uštedim...
  9. Replies
    96
    Views
    4,776

    I kasnim 20-im sam. Prošla me je faza za...

    I kasnim 20-im sam. Prošla me je faza za izlaženje u grad i za gledanje bitnih i kuvanih glava kroz grad, što sam izlazio izlazio sam. Svakako mi je društvo pošlo sa strane da živi a i ne izlazim u...
  10. Replies
    96
    Views
    4,776

    Ušteda novca

    Htio sam da čujem vaša mišljenja vezano za uštedu novca...

    Na koji način kad oćete da uštedite novac, štedite? Ušao sam u neku fazu štednjea i zacrtao sam da to bude na duže staze. Sad kako živim...
  11. Replies
    21,961
    Views
    2,745,739

    Naravno da je kombi kriv, htio da ugrabi da...

    Naravno da je kombi kriv, htio da ugrabi da skrati svoje stizanje do destinacije za 5 sekundi i to tako biva. Nije mi ga žao ako ćete iskreno. Svaka iole osoba zna da treba da sačeka da prvo kamion...
  12. Replies
    21,856
    Views
    3,318,216

    Pitao momak/đevojka pa sam samo dao odgovor na...

    Pitao momak/đevojka pa sam samo dao odgovor na to. Nisam neki nutricionista da bih mogao da posavjetujem što kome odgovara i što ko smije za svoju krvnu sliku da jede. Uglavnom, gojaznost je veliki...
  13. Replies
    6,552
    Views
    989,690

    Sticky: Sahara

    Sahara
  14. Replies
    21,856
    Views
    3,318,216

    Nisam rekao da živiš na nju, nego povremeno ako...

    Nisam rekao da živiš na nju, nego povremeno ako ti treba da popiješ kao neki sok koji ti neće uticati na kilažu i slično, bez griže savjesti možeš da je piješ.



    Ako će te što spasit u životu,...
  15. Replies
    15,338
    Views
    1,963,229

    Ma momak je skroz regularan, ja bih prvi isto...

    Ma momak je skroz regularan, ja bih prvi isto napravio da sam na njegovo mjesto. Pre*eratori su svuda oko nas. Džiberi jedni
  16. Replies
    15,338
    Views
    1,963,229

    Bukvalno su oči podgorice gori od podgoričkog,...

    Bukvalno su oči podgorice gori od podgoričkog, ako to može uopšte. Dvije najgore stranice na svijet.
  17. Replies
    15,338
    Views
    1,963,229

    Siguran sam da si mnogo nervozan zbog ovoga :) ...

    Siguran sam da si mnogo nervozan zbog ovoga :)

    Momak je došao da istovari robu i svaki korak mu znači da skrati i da manje nosi. Nemoj da izigravaš cvećku, svi smo nekad nešto napravili slično....
  18. Replies
    683
    Views
    124,893

    Sticky: Zhuangzi je tip osobe koji misli da nas prskaju...

    Zhuangzi je tip osobe koji misli da nas prskaju iz vazduha, čipuju nas vakcinama i zemlja je ravna ploča :)
  19. Replies
    21,856
    Views
    3,318,216

    Mi smo strašni, kakvi su amerikanci. Ja kao neko...

    Mi smo strašni, kakvi su amerikanci. Ja kao neko ko je doživotno gojazan bio do prije 2 godine mogu da kažem samo da mi je bilo vazda u glavu da jedem dok mi ne bude loše nebitno je li slatko/slano....
  20. Sticky: Može li neko da mi objasni ovaj momenat u...

    Može li neko da mi objasni ovaj momenat u crnogorskom vremenu?

    Svi se žale kako nemaju para i kako jedva sklapaju kraj sa krajem, a za isto to vrijeme nikad puniji kafići i srkanja kafa po vaS...
  21. Sticky: Mene boli uvo koliko dođe mesa, nego da objasnim...

    Mene boli uvo koliko dođe mesa, nego da objasnim njemu/njoj da je šrinkflacija postoji. Zato i naručujem dvije, jer mi jedna nije dovoljno. Platio jednu dvije isti mi je đavo, nego kažem samo da...
  22. Replies
    2,216
    Views
    692,369

    Sticky: https://i.ibb.co/1nffT49/Screenshot.png

    https://i.ibb.co/1nffT49/Screenshot.png
  23. Replies
    21,856
    Views
    3,318,216

    Šljunkare su neki miks navedenog: napuvanih...

    Šljunkare su neki miks navedenog: napuvanih mladih mama, žena mafijaša (odnosno one misle da su im žene, dok sa strane svašta rade), obično iq -11. Izigravaju neki nivo i neku bitnost da su poznate....
  24. Replies
    21,856
    Views
    3,318,216

    Ja sam konkretno mislio na onu u Moskovskoj, ali...

    Ja sam konkretno mislio na onu u Moskovskoj, ali onamo pored Bahusa sam isto htio da popijem neđe kafu, biijahu nekakvi tipovi bijesni sa torbicama kamata, reko bježi odavde da me neko ne upuca ka' u...
  25. Replies
    21,856
    Views
    3,318,216

    Cijene su sad regularne, jer su njima cijene...

    Cijene su sad regularne, jer su njima cijene pizza takvih odavno, prije par godina nisu bile regularne te cijene. Pizza je odlična

    Što se tiče toga ''bez nekog kiča i šunda'', ne da je šljunkarsko...
Results 1 to 25 of 188
Page 1 of 8 1 2 3 4