Search:

Page 1 of 4 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    31,212
    Views
    2,805,332

    Rece Bojanic kod Komnenica Nacisto da se premijer...

    Rece Bojanic kod Komnenica Nacisto da se premijer izvinio zbog krsenja mjera i da nece po treci put napravit istu gresku. Kad evo ga opet:swear:

    Pametan se uci na tudjim greskama. Budala na...
  2. Replies
    31,212
    Views
    2,805,332

    Srecom sto se crkva ne igra politike

    Srecom sto se crkva ne igra politike
  3. Replies
    31,212
    Views
    2,805,332

    Svako ko u Crnoj Gori kuka na progon po...

    Svako ko u Crnoj Gori kuka na progon po nacionalnoj osnovi i na diktaturu nikad nije bio ni progonjen niti je ikad živio u diktaturi. Može svašta negativno da se kaže za ovih 30 godina, ali činjenice...
  4. Replies
    16,121
    Views
    1,677,018

    Ne znam što da kažem, ja se osjećam kao da je...

    Ne znam što da kažem, ja se osjećam kao da je Crna Gora pod okupacijom.
  5. Replies
    5,330
    Views
    415,557

    Ima li iko iz MPC da mršikne Vučića i odgovori mu...

    Ima li iko iz MPC da mršikne Vučića i odgovori mu na ove subliminalne poruke, ako nema onda znamo đe smo i na kojim pozicijama.
  6. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Kontraproduktivno je zatvarati oči pred onim...

    Kontraproduktivno je zatvarati oči pred onim najgorim iz sopstvenih redova. Bez obzira na udbaške taktike, postoji hiljade ljudi u Crnoj Gori koji su zadojeni velikosrpskim fantazijama i mržnjom...
  7. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Trebali bi reagovati i poći svakako, zbog ostalih...

    Trebali bi reagovati i poći svakako, zbog ostalih normalnih građana, ali mislite li stvarno da bi to pomoglo, da bi urazumilo splačine što ovo rade ?
    Ovo su ultra-nacionalisti, zadojeni bez grama...
  8. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/465607...

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/465607/polomljena-stakla-na-vratima-islamske-zajednice-u-pljevljima

    morali bi reagovati na ovo Krivokapić i Bečić. pa i poći do Pljevalja. jer ovo je...
  9. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Nemam cega da se bojim niti sam isao da slavim...

    Nemam cega da se bojim niti sam isao da slavim poraz dps-a, slavicu ga tek ako vidim da je na bolje krenulo, ne slavi se utakmica na pocetku no na kraju, ovi "nasi" jos nisu ni dosli na vlast, tako...
  10. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Ma jok, gubim vrijeme ovdje samo... Znate kako...

    Ma jok, gubim vrijeme ovdje samo...
    Znate kako kazu - vuk dlaku mijenja ali cud nikad.
  11. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Sve ovo sto ste naveli bih mu opsrostio i glasao...

    Sve ovo sto ste naveli bih mu opsrostio i glasao ga sjutra jer da me gledaju cudno kad izadjem po gradu u dres Crne Gore i da mi recu da nisam pozeljan u neki kafic gdje sam vazda sjedio, neka hvala....
  12. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Ma neka? Bude li imao ijedan po njima...

    Ma neka?

    Bude li imao ijedan po njima raskorak opet ce im bit Sqiptar. I njima tamo i ovijema ovamo.

    A i sad je....u cetiri zida.
  13. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Морао сам да прокометнтаришем. Ово са скупом...

    Морао сам да прокометнтаришем.
    Ово са скупом овим је обична глупост, контрапродуктивно и као сви ови скупови, против је мјера.Годинама се сјеђело, од 2006. се није се радило ништа на грађењу...
  14. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Evo dva dana mozemo procitat ovdje. Osvanulo...

    Evo dva dana mozemo procitat ovdje.

    Osvanulo je! 30 godina nas jasu!
    Nema vise zaposljavanja preko veze.
    Nema vise tendera preko veze.

    Jel zaista vjerujetu u ovo?
  15. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Znaci ladno pises kako ovaj 6og treba zabranit...

    Znaci ladno pises kako ovaj 6og treba zabranit ali moze ovaj od juce? ( znaci ne pricamo o motivima,partijama,zastavama itd). Samo objektivno. Jedan moze drugi ne moze?


    Sent from my iPhone...
  16. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Da se oćete više mać' od zastave. Da je đavo crni...

    Da se oćete više mać' od zastave. Da je đavo crni uveo, nema gore stvari od mijenjanja zastava kao da su gaće. Još treba svako selo da uvede, možda bi onda bili zadovoljni.

    Sent from my Mi 9 Lite...
  17. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Samo želim ponosno da podignem crnogorsku zastavu...

    Samo želim ponosno da podignem crnogorsku zastavu a da ne budem označen od srtane Srba kao Šitar, Ustaša, Balija itd itd a od strane Crnogoraca kao DPSovac.
  18. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Ovo sto si vidio sinoc ovo je bila demonstracija...

    Ovo sto si vidio sinoc ovo je bila demonstracija moci Mandica, Knezevica i te tvrde struje u Frontu. Sinoc je po gradu bilo 5-6 hiljada ljudi minimum sa trobojkama, cetnickim pjesmama...i sigurno to...
  19. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    E pa moji crnogorci sacete morati vezati zastave...

    E pa moji crnogorci sacete morati vezati zastave da pokazete tu toleranciju i demokratiju jer jelde kako su se oni osjecali zadnjih 30 godina. Nigdje u svijetu nema ovo al eto biće u CG. Kace li...
  20. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Krivokapic je Crnogorac ako sto nije promijenio u...

    Krivokapic je Crnogorac ako sto nije promijenio u medjuvremenu. Na njihovoj listi je vise nego pola nacionalnih Crnogoraca e sad sto je to kod nas slojevito i svako drugacije dozivljava druga je...
  21. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Meni je stvarno nejasno da se neko moze cuditi da...

    Meni je stvarno nejasno da se neko moze cuditi da je u ovoj situaciji masu vise srpskih zastava po ulicama nego crnogorskih? Zasto? Samo zato sto su ih par mjeseci lukavo stavili u drugom planu tokom...
  22. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Abazović je samo "korisni idiot" u cijeloj priči....

    Abazović je samo "korisni idiot" u cijeloj priči. Poslužiće kao "građanski" paravan dok bude bio potreban. Nakon toga će "poštenog Albanca" odbaciti kao da nije ni postojao.
  23. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Ja kad sam čuo da su djevojci iz Podgorice rekli...

    Ja kad sam čuo da su djevojci iz Podgorice rekli da ne ističe Crnogorsku zastavu "da ne provocira", kap me imala ubit'.
  24. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Da rezimiramo, rezultati jednog dana slavlja...

    Da rezimiramo, rezultati jednog dana slavlja slobodne Crne Gore koja je dočekala demokratske promjene:

    - demolirane kancelarije suprotnih strana (Plužine i Pljevlja)
    - fizički sukobi (Podgorica)...
  25. Replies
    12,159
    Views
    1,009,931

    Ako neko ne zaustavi ovo ludilo i maltretiranje i...

    Ako neko ne zaustavi ovo ludilo i maltretiranje i ako neko ima opravdanja za nesto sto je sve osim slavljenje ja evo ne znam sta vise treba da se desi a svi vide ali treba svemu naci opravdanje. No...
Results 1 to 25 of 93
Page 1 of 4 1 2 3 4