Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    31,212
    Views
    2,805,291

    Vijesti i objektivnost u istoj recenici >...

    Vijesti i objektivnost u istoj recenici > [emoji1787]
  2. Replies
    31,212
    Views
    2,805,291

    Drago mi je da vidite da i od loše Vlade ima...

    Drago mi je da vidite da i od loše Vlade ima gora. [emoji6]
  3. Replies
    13,556
    Views
    1,493,495

    Slava mu. ...

    Slava mu.

    https://m.cdm.me/drustvo/preminuo-novica-jevtov-vujicic-posljednji-saborac-krsta-zrnovog/
  4. Replies
    16,121
    Views
    1,676,956

    Mitropolit ce takodje biti Srbin, kao i pokojni...

    Mitropolit ce takodje biti Srbin, kao i pokojni Amfilohije. Sad da li ce biti Srbin iz CG ili Srbije, to sinodu SPC nije vazno. A i ne treba biti. Ako zelimo da mi biramo mitropolita moramo obnoviti...
  5. Replies
    5,228
    Views
    534,048

    https://m.cdm.me/politika/dukanovic-ukupnu-djelatn...

    https://m.cdm.me/politika/dukanovic-ukupnu-djelatnost-mitropolita-amfilohija-u-crnoj-gori-cijenice-istorija/

    Kakav je ovo gospodin, drzavnik i demokrata. Najveci na Balkanu EVER.
  6. Replies
    12,159
    Views
    1,009,921

    I po ovim izborima se vidi da ce na Popisu...

    I po ovim izborima se vidi da ce na Popisu stanovnistva biti 40% Srba, posebno sad sa ovom euforijom i propagandom SPC. Bicemo manjina u sopstvenoj drzavi.
  7. Replies
    12,159
    Views
    1,009,921

    Parlamentarni izbori 2020

    Ja samo ne mogu da vjerujem da ljudi misle da je opozicija pobijedila zbog Boga, Amfilohija, crkve i ostalih gluposti, a rezultat je takav da se jasno vidi da fale glasovi iz inostranstva jer ljudi...
  8. Replies
    12,159
    Views
    1,009,921

    Ja sam pratio njihove medije i oni su bas...

    Ja sam pratio njihove medije i oni su bas zagrijani za CG da im kompezuje nekako Kosovo ali sreca nam je sto smo u Nato. Sve ti je jasno kad se tamo sad slavi pobjeda prosrpskih partija U DRUGOJ...
  9. Replies
    12,159
    Views
    1,009,921

    Parlamentarni izbori 2020

    Makar smo zivjeli u miru, usli u Nato, koracamo ka EU, gradi se autoput za koji je opozicija protiv, bukvalno se nikad nije bolje zivjelo ni vise putovalo u CG. Katastrofa ce biti ako opozicija...
  10. Replies
    12,159
    Views
    1,009,921

    DF skoro 35% glasova na 75,9% izaslih. Slobodno...

    DF skoro 35% glasova na 75,9% izaslih. Slobodno moze da se ugasi svjetlo u CG, odje srece nema
  11. Replies
    12,159
    Views
    1,009,921

    Parlamentarni izbori 2020

    Evo ja ih poznajem i tvrdim da su radikalniji u odnosu na hrvatske Srbe. Clanak je 100% tacan i ovi izbori su bukvalno odlucujuci za CG. Ako dobije opozicija (citaj Srbi + nesto malo Crnogoraca i...
  12. Replies
    486
    Views
    84,405

    Ovi ljudi obraza nemaju. Svaka rabota je uzaludna...

    Ovi ljudi obraza nemaju. Svaka rabota je uzaludna s vama.
  13. Replies
    18,872
    Views
    2,418,030

    Sticky: Mislim da je pitanje dana kad ce biti...

    Mislim da je pitanje dana kad ce biti osjrnavljena poruka jer dusmana grada i drzave ima mnogo u Podgorici.
  14. Replies
    856
    Views
    95,392

    Ne poistovecuj cio Balkan sa Srbima i Hrvatima....

    Ne poistovecuj cio Balkan sa Srbima i Hrvatima. Mi Crnogorci nemamo ratne zlocince, a jos manje da se ponosimo njima. Znaci ako se Srbi i Hrvati ponose ne stavljaj sve u njihov kos. I smaras vise sa...
  15. Replies
    56
    Views
    13,080

    Pomirenje regiona?

    Nema sanse da do “pomirenja” dodje zbog Srba (ne Srbije) jer je vecina tog naroda nacionalno i vjerski optereceno. Osim Rusije i Kine (jer su anti Amerika) ne postoji zemlja koju oni postuju.
  16. Replies
    16,121
    Views
    1,676,956

    Ti si jedini Crnogorac kojeg “znam” a da bi...

    Ti si jedini Crnogorac kojeg “znam” a da bi promijenio trenutnu zastavu u dvorsku (trobojku). Dobro znas da Srbi tu zastavu hoce SAMO ZATO sto ih podsjeca na srpsku ali ti sve radis samo da im se...
  17. Replies
    16,121
    Views
    1,676,956

    Mozda mi necete vjerovati ali ja sam ranije...

    Mozda mi necete vjerovati ali ja sam ranije glasao jednu procrnogorsku opozicionu stranku ali zbog trenutne situacije u zemlji sam rijesio da glasam dps. Ovoliki pritisci iz Srbije nisu zapamceni,...
  18. Replies
    16,121
    Views
    1,676,956

    Gojko Perovic predvodi litiju u Srbiji. Srbuje...

    Gojko Perovic predvodi litiju u Srbiji. Srbuje vise nego Amfilohije a sjecam se kad su nacionalni Crnogorci vidjeli u njemu neku crnogorsku struju u SPC. Presmijesno jer kad si desna ruka Ristova ne...
  19. Replies
    16,121
    Views
    1,676,956

    Crkva nad Crkvama…

    Meni je Fidel Castro dao infrakciju i izbrisao post kad sam rekao da se Crnogorci fizicki razlikuju od Srba i naglasio da nema Crnogoraca i Bosanaca ta nacija bi bila crna jer su skoro svi izmijesani...
Results 1 to 19 of 28
Page 1 of 2 1 2