Search:

Page 1 of 10 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Koja policija ? Ova koja ce u sumu koja u...

    Koja policija ? Ova koja ce u sumu koja u privatni restoran dobila instrukcije ( to cak nisu ni krili )
  2. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: E moj druze znas lu koliko to kosta ? Plus koja...

    E moj druze znas lu koliko to kosta ? Plus koja ti logistika treba . Mi koji smo svaki dan radili za bolesnim od ebole smo bili u tim svemirskim odjelima ali sa filterima . Tri dana sam ucio da to...
  3. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Nazalost lako . Ne kod nas nego uopste . Zastita...

    Nazalost lako . Ne kod nas nego uopste . Zastita koja se nose u crvenoj zoni je relativna . Vjerovatno je novac i sve ostalo u igri za bolju zastitu jer se tu radi o mnogo ljudi i mnogo vremena ....
  4. Replies
    73
    Views
    7,611

    Eno u Juznoj Koreju , Kin i Jaoanu sve mtrvi...

    Eno u Juznoj Koreju , Kin i Jaoanu sve mtrvi ljjudu padaju ulicama a zene gusteri vladaju
  5. Replies
    3,113
    Views
    248,316

    Eto ja pripadam toj starijo grupi gradjana ali...

    Eto ja pripadam toj starijo grupi gradjana ali zaboravljate da smo mi starijo pravili racunare dok vecina vas nije ni bila u dugirocnom planu .
    Licno sto se mene tice izbacio san gotovinu davno ....
  6. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Nazalost itekako ce se odraziti . To je kad...

    Nazalost itekako ce se odraziti . To je kad nemamo ni kapaciteta ni kadra .
  7. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Sta ima tu cudno . Prvi put su dozvolili izbore...

    Sta ima tu cudno .
    Prvi put su dozvolili izbore , sjecamo se rijeci vjenog direktora da nema nikakve opasnosti . Tada su poklekli politicarima . Sada roditeljima , jet ne mogu mamice j tatice na...
  8. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Mislim da grijesis sto se online tice . Danasnjoj...

    Mislim da grijesis sto se online tice . Danasnjoj djeci citav zivot ce biti online ucenje . Bilo koje usavrsavanje je u svijetu vec online , sve novo isto . Mozda je ovo na precac i na silu ali se...
  9. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Treba cinjenicama pogledati u oci . Oni ionako i...

    Treba cinjenicama pogledati u oci . Oni ionako i ovako gube na obrazovanju . Gluposti tipa pola sata cas sa pola odeljenja bez druzenje a otvaraju ih zbog socijalizacije koji paradoks . A sa druge...
  10. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Prvi put su kleknuli slusajuci politicare i...

    Prvi put su kleknuli slusajuci politicare i dozvolili izbore . Evo vidjecemo hoce li drugi put kleknuti pred roditeljima i pustiti skole i vrtice .
    Sta se desilo posle prvog puta evo sad svedocimo...
  11. Replies
    130
    Views
    108,310

    Skup hobi u novcu ne . U vremenu da . Djelove...

    Skup hobi u novcu ne . U vremenu da .
    Djelove vise ne nabavljam sve pravim sam .
    Kupim sperplocu od koje se pravi kostur iliti trup . Parenu dasku od koje rezem letvice , i pravim kolitarnike...
  12. Replies
    130
    Views
    108,310

    169528 Jedrilica i dva Guc-a . Dva zato sto...

    169528


    Jedrilica i dva Guc-a . Dva zato sto se radi po postojecem pravom Guc-u pa su greske neminovne .

    Radi se po malo , ali jako jako jako usporeno .

    Srcka me pobjedjuje
  13. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Kako god , sramota je za drustvo da je zadnja...

    Kako god , sramota je za drustvo da je zadnja bolbica napravljena 1974 KBC , 1979 su samo domovi zdravlja i bolnice sanirani (uz tudju pomoc)
  14. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Miranovicka je rekla ide zatvaranje ako popunimo...

    Miranovicka je rekla ide zatvaranje ako popunimo pola kreveta ( popunjeno ) onda su kao prosirili kapacitete ( na ustrb bolesnih od nekih drugih bolesti jer nemamo ni prostora ni kadra ) .
    Nazalost...
  15. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Znam ja kako testiraju ali tako se ne zaustavlja...

    Znam ja kako testiraju ali tako se ne zaustavlja sirenje . Mogu i da ne testiraju jer ionako lijece simptome . A sa takvim testiranjem se gubi svrha .
    Ili jednostavno receno ispustili su konce uz...
  16. Replies
    4,489
    Views
    560,522

    Kips . Od 4mm pa navise . Kupuje se ba table oni...

    Kips . Od 4mm pa navise . Kupuje se ba table oni ih besplatno izrezu na date dimenzije . Okov imas alat ili knjizare
  17. Replies
    3,660
    Views
    593,721

    Koaksijalni kabal je . Trenutno na njemu je...

    Koaksijalni kabal je . Trenutno na njemu je maksimim 140 megabita . I potpuno zadovolhan . Razlika u odnosu na optiku je malo veci ping . Na optici imam ping 1-2 na koaks 4-5
  18. Replies
    5,313
    Views
    560,394

    Planirao sam da napravim brvnaru ali to sto sam...

    Planirao sam da napravim brvnaru ali to sto sam ja zamislio niko ovdje nije radio . Znaci od punih oblica velikih i debelih . Iz okruzenja su mi trazili od 100 evra pi metru kvadratnom zida oa do...
  19. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: To bi trebalo ici prema bar kodu . Ali koji...

    To bi trebalo ici prema bar kodu . Ali koji procenat vise ili manje na ovo nije bitno . Bitni je sto je to ogroman procenat i bez tendecija opadanja
  20. Sticky: Poll: Moze li moderator da ove predloge odvoji u...

    Moze li moderator da ove predloge odvoji u posebnu temu . Mislim da bi svima bila od koristi . Jednom mjesecno idem u nabavku i sigurno ustedim pedeset evra na trista zato sto kupum gdje je jeftinije
  21. Replies
    8,230
    Views
    830,301

    Sticky: Poll: Da li je i zasto ako je prenanpunpana ne znam . ...

    Da li je i zasto ako je prenanpunpana ne znam .
    Ali sigurno da postoji zestok razlog . Da li je sam virus i pitanju ili nesto drugo ali planeta zemlja se ne zaustavlja tek tako . Sve drzave rade...
  22. Replies
    2,012
    Views
    201,337

    Nama godinama stoje jedna na drugu bez icega ....

    Nama godinama stoje jedna na drugu bez icega . Nikad problem zbog toga . A bilo je raznih kombinacija za sve ove godine . One Miele ili Bosch ili Beko i kombinacije njih .
  23. Replies
    21
    Views
    2,354

    pisao sam vec o dark webu .proveo puno vremena...

    pisao sam vec o dark webu .proveo puno vremena tamo
    i nikom nebih savjetovao da ulazi . prvo nema postpune zastite a druge vidjeete stvari za koje nebi ni pomislili da postoje pa jos to puta gore
  24. Replies
    2,933
    Views
    666,694

    Juce su nad Budva nisko i polako letjala dva...

    Juce su nad Budva nisko i polako letjala dva helikoptera . Jedam manji i jedan bas veci . Ili ssd oni sto smo kupili ili nato ionalko nas ne obavjestavaju
  25. Replies
    28
    Views
    2,570

    Ocekivao sam Mojsije od tebe da znas neke stvari...

    Ocekivao sam Mojsije od tebe da znas neke stvari . Vladika se vizi dzipom koji je dobio na poklon .
    To je problem a nije problem sto svaka sekretarica vozi dzipove .
    I za ovaj komentar gore u vezi...
Results 1 to 25 of 249
Page 1 of 10 1 2 3 4