Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    6,390
    Views
    896,236

    https://www.youtube.com/watch?v=yli4rZIX4h4

    https://www.youtube.com/watch?v=yli4rZIX4h4
  2. Replies
    5,148
    Views
    849,937

    @Starwalker, meso izgleda savrseno. Mozes li sa...

    @Starwalker, meso izgleda savrseno. Mozes li sa nama, mladim domacicama :D, podijeliti tajne pripreme mesa u rerni, odnosno kako si spremao ove snicle?
    Hvala :)
  3. Thread: Đe za NG?

    by AltaMarea88
    Replies
    151
    Views
    13,031

    Moja agenda ce biti mix ove dvije :D. Ljudi,...

    Moja agenda ce biti mix ove dvije :D.
    Ljudi, jeste li stvarno toliko zavisni od setnji van granica? Zar je CG toliko dosadna? Meni licno, u jeku pandemije zaista ne pada napamet da se vuchem po...
  4. Replies
    31,212
    Views
    2,806,726

    Bila sam hrabra i procitala sam intervju do...

    Bila sam hrabra i procitala sam intervju do kraja! Utisci? Ne znam ko je covjek, ali vidno je elementarno neznanje ekonomije.
    - Pokriti sa 28 miliona jednokratne pomoci od EU penzije u CG koje...
  5. Replies
    31,212
    Views
    2,806,726

    Moram odgovoriti dragom kolegi remarku :). Ne...

    Moram odgovoriti dragom kolegi remarku :).

    Ne bih da duzim, ali hajde da se na kratko osvrnem na jun ove godine. Tada je donesen rebalans budzeta, koji je pripreman u mjesecu kada se CG...
  6. Replies
    31,212
    Views
    2,806,726

    Fascinantno je kako se poslednjih dana svi...

    Fascinantno je kako se poslednjih dana svi razumiju u finansije i medjunarodno trziste kapitala. Na 100 ljudi koji komentarisu jucerasnju emisiju, sigurna sam da njih 90 ne zna ni sta znaci...
  7. Replies
    26,836
    Views
    2,537,583

    Da li mozda znate da li postoji da se kupi samo...

    Da li mozda znate da li postoji da se kupi samo sjecivo za Nutribullet? Na netu pronalazim ovaj komplet, al mi case nista ne trebaju jer ih vec imam 3 ili 4...
  8. Replies
    9,559
    Views
    945,060

    Poll: Nece, tu odluku nisu donijeli. A cini mi se da u...

    Nece, tu odluku nisu donijeli. A cini mi se da u nekim slucajevima nije bila postovana ni kada je bila na snazi. Nakon naivnog promovisanja Corona free destinacije i ukidanja obaveze nosenja maski,...
  9. Replies
    3,113
    Views
    249,465

    Mislim da ovdje nije problem u manjku vida naseg...

    Mislim da ovdje nije problem u manjku vida naseg Ministarstva finansija, vec u politickom kontekstu kome oni moraju da se prilagodjavaju kada plasiraju javne informacije. Negdje se kroz izjave...
  10. Replies
    3,113
    Views
    249,465

    Ako nekada nadjes vremena, a ova tema te...

    Ako nekada nadjes vremena, a ova tema te interesuje, moja preporuka je da procitas knjigu Globalization and Its Discontents, Joseph Stiglitz.

    :)
  11. Replies
    3,113
    Views
    249,465

    Momci, slabo pratite dinamiku ekonomskih...

    Momci, slabo pratite dinamiku ekonomskih desavanja u CG. Gdin Simovic kaze "Svaki dan ga po malo predstavljamo"! :D :D :D ...
  12. Replies
    3,113
    Views
    249,465

    Ovo je vec odlicno zapazanje!

    Ovo je vec odlicno zapazanje!
  13. Replies
    3,113
    Views
    249,465

    Hahaha, a sto ima simpaticnih izjava u poslednje...

    Hahaha, a sto ima simpaticnih izjava u poslednje vrijeme :D. Jos jedan hit od prije par dana mi je ova izjava:...
  14. Replies
    3,113
    Views
    249,465

    Direktno uplitanje drzave u ekonomiju je koncept...

    Direktno uplitanje drzave u ekonomiju je koncept koji je ponovo ozivijela ova pandemija i cini se da nikada vise nego sada nisu bile vidljivije slabosti nevidljive ruke slobodnog trzista. Prema...
  15. Replies
    3,113
    Views
    249,465

    Uz duzno postovanje navedenim ekonomistima i...

    Uz duzno postovanje navedenim ekonomistima i svemu sto su uradili u njihovoj karijeri, mislim da bi restrukturiranje nase ekonomije trebalo otpoceti upravo od smjene ljudskih resursa koji su...
  16. Replies
    3,113
    Views
    249,465

    Posto mi se nesto pise danas, evo par predloga,...

    Posto mi se nesto pise danas, evo par predloga, sta bih ja uradila po pitanju ekonomske sanacije da sam drzava (a nisam).
    1. Pokrenula bih pregovore sa svim aktuelnim kreditorima o reprogramiranju,...
  17. Replies
    9,559
    Views
    945,060

    Poll: Nazalost, u pitanju je nas doktor, poznati...

    Nazalost, u pitanju je nas doktor, poznati ginekolog iz jedne primorske opstine. Takodje nazalost, njegove kolege ne pricaju o tome u javnosti iako se zarazio na radnom mjestu, vec pojedini cak i...
  18. Replies
    9,559
    Views
    945,060

    Poll: Mislim da su na ovaj nacin zeljeli da relaksiraju...

    Mislim da su na ovaj nacin zeljeli da relaksiraju mjere zabrane medjugradskog saobracaja, al opet da ih ne popuste skroz jer da bi isao do druge opstine, moras imati vlasnistvo nad nekim objektom ili...
  19. Replies
    3,113
    Views
    249,465

    Ko ne zna da cita budzet, iz izjava zvanicnika...

    Ko ne zna da cita budzet, iz izjava zvanicnika tesko sta moze zakljuciti. Ministar finansija kaze da ce CG faliti 340 do 400 miliona eura. Direktor direktorata za budzet kaze da ce ta cifra iznositi...
  20. Replies
    9,559
    Views
    945,060

    Poll: Ima na sajtu Instituta za javno zdravlje formular...

    Ima na sajtu Instituta za javno zdravlje formular koji treba popuniti. U jednom dijelu traze da navedes tacnu adresu vikendice ili imanja u drugoj opstini i kazu da moze biti u vlasnistvu bliskog...
Results 1 to 20 of 20