Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    856
    Views
    95,445

    Pa da, u normalnim nekim okolnostima to je i...

    Pa da, u normalnim nekim okolnostima to je i sustina, konstantno mijenjanje vlasti, cak i bez obzira na "rezultate" rada, ako nista makar iz razloga da se neko ne odomaci i ne stopi sa pozicijom ...
  2. Replies
    9,559
    Views
    944,664

    Poll: Bez namjere da uvrijedim mnoge koji su se...

    Bez namjere da uvrijedim mnoge koji su se zarazili jer velika vecina nisu na to mogli uticat ali moram rec da ce ispasti da ce bolje u nekom kurslusu izgleda da prodju ovi najneodgovorniji medju...
  3. Thread: 13. Jul

    by Cogerchina
    Replies
    17
    Views
    3,166

    https://www.youtube.com/watch?v=-8zj7X8srx8 ...

    https://www.youtube.com/watch?v=-8zj7X8srx8

    Jedan i za Savu. Zivjela nam Crna Gora!
  4. Replies
    190
    Views
    25,023

    Evo vidis da ne moras odma da me nazivas...

    Evo vidis da ne moras odma da me nazivas drogasem, da mi ljekove prepisujes, nazivas poltronom, trolom isl, ne kazem da jesi sve ovo navedeno rekao,nego kazem zbog zakljucka, forum je da isprovocira...
  5. Replies
    190
    Views
    25,023

    I koji je problem da ovo napises odmah, ovo je...

    I koji je problem da ovo napises odmah, ovo je forum, ovako se odgovara. Eto neistomisljenici smo, ja sam definitivno antisrpski orijentisan(ali u smislu neke politike, ne naroda, ja cak iskreno...
  6. Replies
    190
    Views
    25,023

    Pa napisi nesto, forumasu pusti, valjda si zato...

    Pa napisi nesto, forumasu pusti, valjda si zato na forum, idi na tik tok ako si zadrugas ka ti vecina sunarodnika. Ne vidim sto si se uvrijedio osim sto te boli sto kontra nekih srpskih interesa...
  7. Replies
    190
    Views
    25,023

    Mi crnogorci smo se izjasnjavali mnogi kao srbi i...

    Mi crnogorci smo se izjasnjavali mnogi kao srbi i to je nedvojbeno, sad neko to povezuje i sa vjerskim konotacijama ali meni sustinski to nije bitno. Stokavci su podijeljeni religijski prije nego...
  8. Replies
    18,913
    Views
    1,792,651

    Nervira me nas narod a i sam sebe nerviram jer...

    Nervira me nas narod a i sam sebe nerviram jer sam autohtoni predstavnik istog.
  9. Replies
    16,123
    Views
    1,677,644

    Ima li dje da neko pali i cijepa zastavu drzave u...

    Ima li dje da neko pali i cijepa zastavu drzave u kojoj zivi, necu reci svoje drzave jer nema potrebe da patetisem, vas 30 posto a mozda ce vas biti i vise(mozda manje) srba u CG(a ne vasi politicki...
Results 1 to 9 of 10