Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    5,118
    Views
    844,223

    Sramota koliko sma juče pojela, ovo nije slikano...

    Sramota koliko sma juče pojela, ovo nije slikano prije početka jela, već sam dobro prezalogajila bila ali obožavam juneću džigericu u saftu i pire.
    ...
  2. Replies
    5,118
    Views
    844,223

    Kupih kod Jevrića tako dobru mariniranu bijelu...

    Kupih kod Jevrića tako dobru mariniranu bijelu vješalicu i malo mlade krtole na pjacu. Kako je dobro bilo.

    https://i.postimg.cc/T12PpWkQ/IMG-20240416-133849.jpg
    ...
  3. Replies
    90
    Views
    3,338

    Ja ne vjerujem što sam sve odje pročitala :( Pa...

    Ja ne vjerujem što sam sve odje pročitala :( Pa nije ni čudo što ne možemo naprijed :)
  4. Replies
    90
    Views
    3,338

    Moj ujak je dobio pola svega a drugu polovinu su...

    Moj ujak je dobio pola svega a drugu polovinu su podijelile majka i tetka. Ja se Joni kao unuce i kao šćer moje majke zajedno sa ujakom jer majke nema brinem o grobu moga djeda i babe. Tako i ostali...
  5. Sticky: Poll: Ne mislim na te sto moraju, njih je cak i manje....

    Ne mislim na te sto moraju, njih je cak i manje. Ima onih koji imaju novac ali misle ako kupe na rate tpo je nesto lakse a cijene su u TM recimo mnogo vece na rate. Ili oni sto oce telefon od 1500eur...
  6. Sticky: Poll: naš narod obožava kredite i rate, i mislim da je...

    naš narod obožava kredite i rate, i mislim da je ovaj procenat najviše radi toga. Jer nešto što košta 200 eur, oderu narod na rate 320.
  7. Replies
    85
    Views
    3,853

    Samo bih da te podržim u štednji za stan. Opak,...

    Samo bih da te podržim u štednji za stan. Opak, nemoj se nikaad odreći druženja, prijatelja i familije, jer to nema cijenu. Takodje, ne bih se odrekal putovanja ali potpuno te razumijem ako ne voliš...
  8. Replies
    1,837
    Views
    233,732

    Sticky: Sjećam se Solila, Bjelika, Krtola prije 30...

    Sjećam se Solila, Bjelika, Krtola prije 30 godina. Tamo smo išli barkom da se kupamo. Kakav je to raj bio a na šta liči. Zagradili pristupe plaži, moru...ali država je kriva, i oni koji su je...
  9. Replies
    56,926
    Views
    5,465,480

    Sticky: Vidim da kolega ima loše iskustvo ali recimo Buco...

    Vidim da kolega ima loše iskustvo ali recimo Buco nam je riješio problem na Opela koji niko u CG nije mogao prije nekoliko godina. Takodje, i sad kad odem, uvijek sve brzo i odlično završi. Mislim da...
  10. Replies
    47
    Views
    6,283

    Medo, svaka čast za ovo!

    Medo, svaka čast za ovo!
  11. Replies
    5,459
    Views
    575,615

    Sticky: Evo da pazite ako radite ključ u ruke jer ovome...

    Evo da pazite ako radite ključ u ruke jer ovome izgleda niko ništa ne može, kao Petričevićima. Jaše godinama i vara narod.
    ...
  12. Replies
    15,313
    Views
    1,959,297

    Sližbena Škoda PG 017HB, kakav idiot. JUče od...

    Sližbena Škoda PG 017HB, kakav idiot. JUče od mosta Blaža Jovanovića pa do Starog Aerodroma, takvo uletanje, takva cik cak vožnja, debil. Pa ako ko radi u HB neka ga pozdravi. Uletio mi je d ame...
  13. Replies
    56,926
    Views
    5,465,480

    Sticky: I meni su predlozili da sipaju stari freon, ako...

    I meni su predlozili da sipaju stari freon, ako znam. Ovaj jos ladi pa neka ga. Kod mene je R-1234YF, tako pise.
  14. Replies
    4,489
    Views
    561,281

    Ja baš nisam vezana, pisal sam da nam je na...

    Ja baš nisam vezana, pisal sam da nam je na prošlom stanu 10 godina sve bilo Gorenje premijum klasa i mrdnulo nidje nije. Da sam i ovaj put našla isto to, uzela bi, kako nije bilo uzela sam Bosch i...
  15. Sticky: Poll: Kako su dobre ove nove kese u Aromu! Samo radi...

    Kako su dobre ove nove kese u Aromu! Samo radi kesa cu kod njih trgovati [emoji16] Ovakve su na zapadu kad ih kuoujes prije 15 gid bile. Jake i cvrste a ne Voli i Lakovic, ne mozea spenzu do doma...
  16. Replies
    4,489
    Views
    561,281

    Moras biti uporan, imali smo potpuno isti problem.

    Moras biti uporan, imali smo potpuno isti problem.
  17. Potrebna osoba za cuvanje starije osobe

    Potrebna osoba za cuvanje starije nepokretne osobe po par sati dnevno. Nije potreban zahtijevniji rad oko osobe, samo da se nadje tu ako nesto treba dodati, da se eventualno nahrani (nije potrebno...
  18. Replies
    4,161
    Views
    297,141

    Narodnjak Drecun, pa radi kod Aca Djukanovica u...

    Narodnjak Drecun, pa radi kod Aca Djukanovica u Prvu banku, i vidi sad predlog PES-a za IRF. Kakva kaljužina od države. PES samo pokazuje da je neka vrsta DPS-a.
  19. Replies
    19,358
    Views
    2,077,820

    100eur, 65 eur ako platis u roku 7 dana valjda....

    100eur, 65 eur ako platis u roku 7 dana valjda. Kolegi juče pisali i to na zelenoj površini kod bazara, ona pustara, od bazara do kružnog u Bloku 6. N emogu da vjerujem da pišu te kazne a on aauta...
  20. Replies
    19,358
    Views
    2,077,820

    Gledam u zadnje onu zgradu na Zabjelo u Ilije...

    Gledam u zadnje onu zgradu na Zabjelo u Ilije Plamenca dje je Kuca Hemije, napravili veliki parking ali prazan ali je zato tortoar pun. Idu u Kucu Hemij ei mrzi ga 20m preci pa ostavljaju auto na 4...
  21. Replies
    15,313
    Views
    1,959,297

    Izlaz iz garaže, ali dobro pribio ga je pri zidu...

    Izlaz iz garaže, ali dobro pribio ga je pri zidu :D Koji mozak moraš biti.

    https://i.postimg.cc/JhFL7NrW/Garaza.jpg
  22. Replies
    2,013
    Views
    201,906

    Ja sam pisala o tome, Dva smo nakon dvije godine...

    Ja sam pisala o tome, Dva smo nakon dvije godine bacili, po 30 eur oba. Sad smo za 60 kupili Karcher i spasili se. Vec godinu a baterija mrdnula nije.
    ...
  23. Replies
    21,854
    Views
    3,311,006

    Desetka na tehnicke fakultete, bijase bas lijepa...

    Desetka na tehnicke fakultete, bijase bas lijepa piletina u sosu od pecuraka i predivan domaci hleb.
  24. Replies
    15,313
    Views
    1,959,297

    Upravo od jutros ista scena. Žena dolazi staje na...

    Upravo od jutros ista scena. Žena dolazi staje na ulicu, zagradjuje dva auta i ide u frizerski!!! Znači stala je na ulicu, zagradila dva auta, tik ispred salona iako je 20m dalje bilo normalno...
  25. Replies
    5
    Views
    414

    Prodajem Bih samo da pohvalim i pozelim sretnu prodaju i...

    Bih samo da pohvalim i pozelim sretnu prodaju i da pitam da nije ovo u Tomasevice :D
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4