Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    4,728
    Views
    339,945

    Je li to onaj Đinđić što je došao kod istog ovog...

    Je li to onaj Đinđić što je došao kod istog ovog Brana da se krije od Slobove UDBE i ovaj mu život spasio? Pošto evo vidim da vam ne valja Brano, a Đinđić koji je bio njegov pajtos valja.
    Pošto...
  2. Replies
    5,513
    Views
    583,506

    Sticky: Nije etički ako si se prvo obratio agenciji. Ali...

    Nije etički ako si se prvo obratio agenciji. Ali opet, to je više kodeks investitora.
    Meni dodju preko agencije, pa onda direktno oće da pregovaraju, i ja ih naravno uvijek vratim na agenciju.
    Čak...
  3. Replies
    5,513
    Views
    583,506

    Sticky: O čemu pričaš, izvini? Postoje ponuda i...

    O čemu pričaš, izvini? Postoje ponuda i potražnja, dok god je potražanja veća od ponude, cijene će rasti, ne znam šta tu nije jasno.
    Kakvi ratni profiteri?
    Ratni profiter je ako neko oće da zaradi...
  4. Thread: Upoznavanje

    by El_NiNhO
    Replies
    76
    Views
    7,327

    Prije nego postavih ovo glupo pitanje dobro...

    Prije nego postavih ovo glupo pitanje dobro promislih. Nagledao sam se i ovakvih i onakvih, i zlih i nesretnih. No nikad nijesam sreo da neko ovako priča kao ti i da stvarno vjeruje u to. Za ovakav...
  5. Thread: Upoznavanje

    by El_NiNhO
    Replies
    76
    Views
    7,327

    Jesi li ti ružna? Interesuje me, čisto da sklopim...

    Jesi li ti ružna? Interesuje me, čisto da sklopim kockice.
  6. Replies
    5,513
    Views
    583,506

    Sticky: Nema to veze sa gradom. Sve ide preko CEDISA, ali...

    Nema to veze sa gradom. Sve ide preko CEDISA, ali naravno mora objekat da ti bude ''legalan'', i da imaš prikupljene saglasnosti za priključak od CEDIS-a. Do 10 i po ti rade, čini mi se, ona zgrada...
  7. Replies
    2,844
    Views
    334,075

    Tri godine otkako je osvježilo. Voze se samo...

    Tri godine otkako je osvježilo. Voze se samo Bentliji, ekonomski smo tigar, ali ovaj put isprave. Popovi su konačno produhovili ovaj narod napaćeni. Došla su bolja vremena za Crnu Goru.
    Oslobodili...
  8. Replies
    11,037
    Views
    1,204,684

    Nebitno ko je na vlasti, Crna Gora je "bullied"...

    Nebitno ko je na vlasti, Crna Gora je "bullied" od strane država iz okruženja. Nijesmo ni "bullied" koliko su vlastodršci bez dostojanstva.
    Albanci nam udariše HE na Cijevnu bez da nas pitaju, mi...
  9. Replies
    11,037
    Views
    1,204,684

    Koje muke, obraza ti? Ne pravi se kuća od muke,...

    Koje muke, obraza ti? Ne pravi se kuća od muke, no nemaš ni za kikiriki. A i kad je muka ne možeš da uzurpiraš tudju imovinu, odnosno možeš, ali treba da očekuješ recipročan odgovor. Najgore od svega...
  10. Replies
    11,037
    Views
    1,204,684

    Da ima države svi inspektori bi bar bili...

    Da ima države svi inspektori bi bar bili degradirani. Ovo je katastrofa. Kad ljudi koji su izdizali tamo kažu "Ovo je naše", jer je to čoče bilo komuna, pa su svi napravili vikendice gore na "svoje"....
  11. Replies
    5,513
    Views
    583,506

    Sticky: E kad bi se od gradjevine tako pare zaradjivale....

    E kad bi se od gradjevine tako pare zaradjivale. Odje ljudi misle da napravis dvije zgrade i milioner si. Znam neke što su krenuli u gradjevinu sa dosta para pa se nabodoše na glavu. Zarade nijesu ni...
  12. Replies
    5,513
    Views
    583,506

    Sticky: Obraza ti, koje su to opcije a da nije...

    Obraza ti, koje su to opcije a da nije poljoprivreda?
  13. Replies
    16
    Views
    4,499

    Isti sam ti, samo što su me đeca i posao...

    Isti sam ti, samo što su me đeca i posao osvojili. Rokao sam CS:GO kad je bila korona. Sad ispoštujem jedan naslov u godinu ili dvije dana i to je to. The Witcher, RDR2, Sekiro... Ispoštujem te Game...
  14. Replies
    3,152
    Views
    352,018

    Lisica kad ne može da dohvati grožđe kaže da je...

    Lisica kad ne može da dohvati grožđe kaže da je kiselo, a ti prijatelju moj ne možeš da shvatiš da ođe ima ljudi koji su imuni na tradicionalistička učenja prosječnog pravoslavca. Ljudi lete u...
  15. Replies
    3,152
    Views
    352,018

    Izjednačavam ih jer je to percepcija prosječnog...

    Izjednačavam ih jer je to percepcija prosječnog stanovnika Crne Gore. Kad kažem prosječan, mislim na onoga koji u portfoliju ima sledeći presjek skupova: Litije, Mladić Heroj, Amfilohije Svetac,...
  16. Replies
    3,152
    Views
    352,018

    Ne smeta meni religija kao religija, ni poruka...

    Ne smeta meni religija kao religija, ni poruka duhovnosti koju religija šalje, nego je primalac poruke sporan i njegovo tumačenje iste. Evo nijesam neki ekspert za religije, ali računam da DUHOVAN,...
  17. Replies
    3,152
    Views
    352,018

    Nije pao DPS nego sekularizam. Kako veli onaj......

    Nije pao DPS nego sekularizam. Kako veli onaj... Kad sam se drogirao, otac nije mnogo brinuo, a kad sam krenuo da idem u crkvu rekao je "Sa ovim malim nešto nije u redu".
  18. Replies
    3,152
    Views
    352,018

    Evo sam ja vidio dalje od svoje guzice, pa kad je...

    Evo sam ja vidio dalje od svoje guzice, pa kad je došla smjena vlasti, isti ti kojima sam valjao odjednom otkriše svoje pravo lice. Ja im dobro dodjoh da iskale sav bijes na meni, jer ja čoče imam...
  19. Replies
    3,152
    Views
    352,018

    You brought this on yourself. I ti i ovi što su...

    You brought this on yourself. I ti i ovi što su mislili da će osloboditi državu od Mila Djukanovića tako što će je pokloniti pravoslavnim fundamentalistima. Ali dobro, naučićete na teži način da se...
  20. Replies
    15,657
    Views
    2,581,274

    Imaš ti hotela za visokoplatežne turiste, ali taj...

    Imaš ti hotela za visokoplatežne turiste, ali taj visokoplatežni oće da izađe iz hotela. Dzaba ti iimaš 90 zvjezdica ako ti se ispred hotela prodavaju pletene čarape, Sirogojno i sl. (Hotel Budva) u...
  21. Replies
    15,657
    Views
    2,581,274

    Danas na Kamenovo.. Parking 5 eura, ležaljka prvi...

    Danas na Kamenovo.. Parking 5 eura, ležaljka prvi red 25. Kuhinja počinje da radi od 9, i ajde, to je Ok, ali je problem što nemaju šta da spreme, jer nemaju jaja, sir... Itd. Pizza, veli, tek od 12....
  22. Replies
    11,037
    Views
    1,204,684

    Ne bi ni ovima doakali da europol nije došao i...

    Ne bi ni ovima doakali da europol nije došao i donio sve na tacnu. Naš bezbjedonosni sektor je smijehoteka.
  23. Replies
    11,037
    Views
    1,204,684

    Vesna je kući, bro.

    Vesna je kući, bro.
  24. Thread: bog je jedan

    by El_NiNhO
    Replies
    414
    Views
    34,658

    Bog je utočište, dodatna snaga, samopouzdanje....

    Bog je utočište, dodatna snaga, samopouzdanje.
    Ja vjernike i termin "vjerujući narod" ne gledam baš sa nekim poštovanjem, ali mi se dešavalo da se u nekim lucidnim košmarima u zadnjem trenutku...
  25. Replies
    11,037
    Views
    1,204,684

    Masja je dobar tip za druženje. Inteligentan,...

    Masja je dobar tip za druženje. Inteligentan, školovan, mangup. Nažalost, nikad mu poroka nije falilo. Jeste zaradio milione u tim naftnim kompanijama, ali ih je isto tako prosuo. Mislim da je on sve...
Results 1 to 25 of 46
Page 1 of 2 1 2