Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: Patriotizam

    by MadGod
    Replies
    144
    Views
    48,577

    Patriotizam je procenat vakcinacije protiv...

    Patriotizam je procenat vakcinacije protiv COVID-19 (obije doze, ne jedna, imali ste dovoljno vremena).
  2. Replies
    8,230
    Views
    834,561

    Sticky: Poll: Sa druge strane, ima i te kako dovoljno...

    Sa druge strane, ima i te kako dovoljno istrazivanja i istorijskih podataka o posljedicama rodjenja i odrastanja u drustvu koje je na granici kolapsa. Apsolutno su mi nejasni ljudi koji su se nasmrt...
  3. Replies
    12,159
    Views
    1,009,252

    Medojevic nije lud, Medojevic je legitimni...

    Medojevic nije lud, Medojevic je legitimni predstavnik poveceg sloja biraca koji razmislja na slican nacin, ne samo o CG nego i o svijetu generalno. Medojevic je mnogo bolji indikator profila DF-a...
  4. Replies
    3,139
    Views
    312,332

    Kakvo je ovo prosipanje da se oduzimanjem imovine...

    Kakvo je ovo prosipanje da se oduzimanjem imovine i naplatom izbjegnutih poreza mogu pokriti budzetski troskovi? Citav je red velicina razlike izmedju licne imovine bogatijeg sloja CG i sredstava...
  5. Replies
    3,139
    Views
    312,332

    Aham, samo sto je za to preticanje trebalo da...

    Aham, samo sto je za to preticanje trebalo da prodje desetak godina ratova, sankcija i na samom kraju bombardovanje zemlje.



    Internet i drustvene mreze su prva i najlaksa opcija za sirenje...
  6. Replies
    3,139
    Views
    312,332

    Aham, samo sto je za to preticanje trebalo da...

    Aham, samo sto je za to preticanje trebalo da prodje desetak godina ratova, sankcija i na samom kraju bombardovanje zemlje.
  7. Replies
    9,559
    Views
    943,232

    Poll: Zivotni vijek u CG 1960 godine je bio 63, danas...

    Zivotni vijek u CG 1960 godine je bio 63, danas 76 godina.
  8. Replies
    9,559
    Views
    943,232

    Poll: Volio bih da mi neko objasni jednu stvar, s...

    Volio bih da mi neko objasni jednu stvar, s obzirom na sveukupne mjere koje su donesene do sad.

    Zasto bi se bilo ko ko ispolji simptome COVID-a a nije trenutno u zvanicnoj samoizolaciji javio...
  9. Replies
    9,559
    Views
    943,232

    Poll: To je broj registrovanih aktivnih slucajeva i...

    To je broj registrovanih aktivnih slucajeva i nije indikativan kad je stepen smrtnosti u pitanju.
  10. Replies
    160
    Views
    16,883

    Nema to veze sa "narodom ovdje", od prvog dana su...

    Nema to veze sa "narodom ovdje", od prvog dana su upozoravali strucnjaci svuda na svijetu da je psiholoski pritisak cak i dosta mekog lockdown-an ogroman i da je krajnje nerealno ocekivati da ljudi...
  11. Replies
    591
    Views
    38,182

    Poll: Ne, ali treba da svi zajedno shvatimo da ako,...

    Ne, ali treba da svi zajedno shvatimo da ako, epidemioloski gledano, 90% tih potencijalnih nosilaca postuje mjere to je statistcki sasvim dovoljno da se uspori sirenje virusa i ako ih 10% krsi (na...
  12. Replies
    9,559
    Views
    943,232

    Poll: Vrlo vjerovatno, ne vecina ali dosta tih...

    Vrlo vjerovatno, ne vecina ali dosta tih "sezonskih gripova" u zadnjih 50-60 dana (prije mjera i testiranja) je skoro izvjesno bio ovaj virus.

    Procjene su u svakom slucaju da svaka drzava ima (ili...
  13. Replies
    3,113
    Views
    248,765

    Sta mislis da se desava ljudima tokom ekonomskog...

    Sta mislis da se desava ljudima tokom ekonomskog kolapsa u mnogo vecem stepenu? Kad bude nedostajalo ljekova, i doktora, i plata i penzija i obican sezonski grip ce biti mnogo smrtonosniji nego sto...
  14. Replies
    9,559
    Views
    943,232

    Poll: Ja jos ne cuh nikog kvalifikovanog da misli da mi...

    Ja jos ne cuh nikog kvalifikovanog da misli da mi mozemo izbjec scenario da bude zarazeno 60-70% populacije. Teoretski trebalo bi granice da se drze zatvorene jedno godinu ipo dvije (do vakcine) plus...
  15. Replies
    7,867
    Views
    788,174

    Sticky: Svako ima mnogo vise od ovih brojeva. Ovi brojevi...

    Svako ima mnogo vise od ovih brojeva. Ovi brojevi su jedino bitni jer ilustruju trenutno opterecenje zdravstvenog sistema.
  16. Replies
    591
    Views
    38,182

    Poll: Interesantan stav s obzirom da je jedan od...

    Interesantan stav s obzirom da je jedan od osnovnih principa drzavnosti to da je ustavni poredak vazniji od zivota bilo kog pojedinca, i da za taj isti ustavni poredak gradjani u principu trebaju da...
  17. Replies
    9,559
    Views
    943,232

    Poll: Ljudi dajte da ne dizemo paniku, istu...

    Ljudi dajte da ne dizemo paniku, istu trajektoriju manje vise pratimo kao i svi ostali na svijetu, i iste (ako ne i teze) mjere preduzimamo, i sto je tu je.

    Sigurno ima par hiljada zarazenih do...
  18. Replies
    591
    Views
    38,182

    Poll: Dovoljan je jedan napaljeni idiot koji bi da...

    Dovoljan je jedan napaljeni idiot koji bi da "cuva" druge od ovih zarazenih, pa da ljudi pocnu da kriju simptome i ne prijavljuju nadleznima i da policija povrh svega ostalog jos treba da se angazuje...
  19. Replies
    591
    Views
    38,182

    Poll: Ako je preporuka da svi drzimo distancu kao da...

    Ako je preporuka da svi drzimo distancu kao da smo potencijalni prenosioci, onda cemu objavljivanje spiska?

    Meni je milo da ti imas toliko povjerenja u generalno stanovnistvo da vjerujes...
  20. Replies
    591
    Views
    38,182

    Poll: Nije problem sto policija radi. Sve i da...

    Nije problem sto policija radi.

    Sve i da kazemo da vjerujem vladi i policiji - a iskreno imam poprilicno povjerenja u CG institucije kad su krizne situacije u pitanju, makar u odnosu na okruzenje...
  21. Replies
    591
    Views
    38,182

    Poll: Ne znam za vas ali situacija postaje pomalo...

    Ne znam za vas ali situacija postaje pomalo neprijatna, i pri tom ne mislim na virus.
  22. Replies
    9,559
    Views
    943,232

    Poll: Uvati me ovaj virus u CG, do par dana sam mislio...

    Uvati me ovaj virus u CG, do par dana sam mislio dobro je, sad vise nisam siguran. :)
  23. Replies
    9,559
    Views
    943,232

    Poll: Usmi kasicicu soli obicne morske pospi direktno...

    Usmi kasicicu soli obicne morske pospi direktno na zub, bol nestaje za 3-5 minuta.
Results 1 to 23 of 23