Search:

Page 1 of 34 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    250
    Views
    7,574

    Po ovome što je napisao nije on predaleko od ovih...

    Po ovome što je napisao nije on predaleko od ovih što ga spališe. Neka ozlojeđenost iz samosažaljenja. Oni njega pokušavaju da pale vatrom, a on njih pokušava riječima. Mogao se i našaliti na račun...
  2. Replies
    250
    Views
    7,574

    DF je sad simbol demokrqtije, DPS poštenja....

    DF je sad simbol demokrqtije, DPS poštenja. Jedino Nikolaidis je od stare garde ostao vjeran onom primordijalnom htonskom hejtu. Žrtva tranzicije jbg.
  3. Replies
    6,955
    Views
    1,074,457

    Sticky: Ja sam CKB vazda zaobilazio jer su na losem...

    Ja sam CKB vazda zaobilazio jer su na losem glasu. Danas sam silom prilika saznao zasto. Neadekvatne procedure i raspodjela ovlašćenja. Površnost. Ono što sam u hipotekarnoj zavrsio sa 20min vamo je...
  4. Replies
    3,487
    Views
    241,523

    Navaljnom je glave došla gvozdena sikira, a...

    Navaljnom je glave došla gvozdena sikira, a Asanžu planiraju zlatnu. Razlika je. Nekako otmenije, elegantnije i demokratskije rekao bih.
  5. Thread: Citati poznatih

    by Caesar
    Replies
    527
    Views
    155,454

    "Every word has consequences. Every silence,...

    "Every word has consequences. Every silence, too."Jean-Paul Sartre
  6. Thread: Citati poznatih

    by Caesar
    Replies
    527
    Views
    155,454

    The art of not reading is a very important one....

    The art of not reading is a very important one. It consists in not taking an interest in whatever may be engaging the attention of the general public at any particular time... A precondition for...
  7. Replies
    584
    Views
    104,117

    A wise man once said nothing.

    A wise man once said nothing.
  8. Replies
    3,487
    Views
    241,523

    Rezolucija o Šahovićima: DNP protiv, ostali ćute...

    Rezolucija o Šahovićima: DNP protiv, ostali ćute

    https://www.vijesti.me/vijesti/politika/693402/rezolucija-o-sahovicima-dnp-protiv-ostali-cute


    Ovo ako ode u istoriju sa osudama od kosovskog...
  9. Replies
    3,487
    Views
    241,523

    Mogu misliti kakva su osjećanja roditelja kad je...

    Mogu misliti kakva su osjećanja roditelja kad je ovo u pitanju. Teško je vaspitati djecu kad živiš u džungli. Borba za opstanak. Takvih je grupica vazda bilo. Ne mrze oni srbe ili crnogorce. To im je...
  10. Thread: Zen misli

    by Caesar
    Replies
    296
    Views
    87,813

    There's something within you that knows what to...

    There's something within you that knows what to do. There is a power greater than you that knows how to take care of you without your help. All you've got to do is to surrender to it. Surrender your...
  11. Replies
    392
    Views
    114,332

    Teško je to objektivno sagledati. Nema ni potrebe...

    Teško je to objektivno sagledati. Nema ni potrebe za sagledavanjem. Kao rijeka koja se uliva u more. Ne razmišlja jel koga udavila il sušnu zemlju natopila i oće li postojati u okeanu. Kad se nema...
  12. Replies
    3,487
    Views
    241,523

    Pogodilo nas je sve u CG ovo sa Ukrajinom, mene...

    Pogodilo nas je sve u CG ovo sa Ukrajinom, mene možda najviše i cetinjane jer smo izrazito empatični. Al mora se nastaviti sa životom i stvari prihvatiti kakve jesu.
  13. Replies
    3,487
    Views
    241,523

    CDT: Građani u zabrinjavajuće visokom nivou...

    CDT: Građani u zabrinjavajuće visokom nivou vjeruju u teorije zavjere

    https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/691154/cdt-gradjani-u-zabrinjavajuce-visokom-nivou-vjeruju-u-teorije-zavjere


    Vazda...
  14. Thread: Citati poznatih

    by Caesar
    Replies
    527
    Views
    155,454

    Kao kod slikara ima rani Kami i kasni Kami. Ovo...

    Kao kod slikara ima rani Kami i kasni Kami. Ovo je kasni, ne onaj iz Mita o Sizifu sto je previse uranio.

    "To become god is merely to be free on this earth, not to serve an immortal being."
    -...
  15. Replies
    926
    Views
    217,207

    Kodachrome (2017)...

    Kodachrome (2017)
    https://www.imdb.com/title/tt1880399/?ref_=ext_shr_lnk
    Matt Ryder : Are you ever happy, Ben?

    Ben : Let me tell you something. Happiness is bullshit. It's the great myth of the...
  16. Replies
    392
    Views
    114,332

    Pa da bi dosao do toga da je smrt suprotnost...

    Pa da bi dosao do toga da je smrt suprotnost zivotu moras to dvoje uporediti, a ujedno kazes da nema poredjenja. Bar tako vamo u mom kvartu razmisljamo. Pazljivo za terminom “nista” jer ako o “nista”...
  17. Replies
    392
    Views
    114,332

    A ne znam al to su godine kad muke pocinju pa je...

    A ne znam al to su godine kad muke pocinju pa je individualno kolko se ko "drži" grčevito za život. Možda ću i ja bit od tih držača ali definitivno u nekim godinama se to zove više patnja no neki...
  18. Replies
    331
    Views
    157,160

    Sticky: Imaju dvije teme o AI, jedna vaskrsla iz 2014 i...

    Imaju dvije teme o AI, jedna vaskrsla iz 2014 i nova, pa da se spoje ili jedna stavi pod lock.:)
  19. Replies
    3,487
    Views
    241,523

    Ne izgleda ovo lijepo. Bilo bi interesantno...

    Ne izgleda ovo lijepo. Bilo bi interesantno poslusati neke od intervjua Frenka Zape oko mjesanja religije i politike i zasto je amerika danas ovaka. Kad su politicari poceli bijelog ko snijeg Isusa...
  20. Replies
    26
    Views
    3,319

    Mene se par puta, aj dobro možda više nego par...

    Mene se par puta, aj dobro možda više nego par puta, ranije desavalo da djeca nesto me izbace iz takta i taman krenem da im dam porciju za ponašanje kad vidim mačak ili mačka u sobi i "onako" me...
  21. Replies
    16,098
    Views
    1,646,623

    Sto ne kažete otvoreno da mrski i divlji srbi...

    Sto ne kažete otvoreno da mrski i divlji srbi bačaju bombe dok uglađene komite Božić dočekuju uz valcer u balskoj toaleti i uz prasak otvaranja šampanjca. Tako sam ja ovaj Božić to doživio.
  22. Replies
    16,098
    Views
    1,646,623

    nije to tradicija nikad bila. Kako pada nivo...

    nije to tradicija nikad bila. Kako pada nivo svijesti slušamo Priju, bacamo dinamidu… Vodimo racuna samo o svojim potrebama zanemarujuci potrebe i prava drugih ljudi, zivotinja… Nije to nista...
  23. Replies
    197
    Views
    30,964

    “Meditation begins when you understand clearly...

    “Meditation begins when you understand clearly that doing is an obstruction, and non-doing is the way to allow existence itself to possess you, to transform you, to bring a new life, a new joy, a new...
  24. Thread: Citati poznatih

    by Caesar
    Replies
    527
    Views
    155,454

    "It has yet to be proven that inteliligence has...

    "It has yet to be proven that inteliligence has any survival value" - Arthur C Clarke
  25. Replies
    319
    Views
    31,763

    I znaci necete da oprostite jedni drugima. Nice....

    I znaci necete da oprostite jedni drugima. Nice. Mozda ako necete u ljubavi mozda sledeca verzija mog prethodnog posta bude prijemcivijaza usijane glave.
    pricao sam o ovome. Suprotstaviti se jednoj...
Results 1 to 25 of 835
Page 1 of 34 1 2 3 4