Search:

Page 1 of 4 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    799
    Views
    105,929

    Da, da, old school svakako, Bois du Portugal je...

    Da, da, old school svakako, Bois du Portugal je izašao '87. Svaka čast Laliqueu što se '97. odlučio da ovo napravi jer je potpuno van konteksta vremena kad je izašao i jedinstven je primjer. No ja...
  2. Replies
    476
    Views
    22,700

    Hajde da, budući da je Ajax učesnik Lige Evrope...

    Hajde da, budući da je Ajax učesnik Lige Evrope (očekivan poraz od Brightona 2:0) , da ovđe odgovorim jer nije toliki off-topic.

    Dakle, do prije jedno godinu i po je sve je bilo savršeno dok ih je...
  3. Replies
    476
    Views
    22,700

    Kakva rapsodija Feyenoorda protiv Lazija. Na...

    Kakva rapsodija Feyenoorda protiv Lazija. Na kraju 3:1 što ne odgovara stanju stvari na utakmici, realnije je 6:0. Taj gol koji su primili kod 3:0 je bio potpuno nepotreban i glup iz bezazlene...
  4. Replies
    23,321
    Views
    2,052,200

    Koeman je arogantna neznalica koja će sahranit...

    Koeman je arogantna neznalica koja će sahranit Holandiju. Jednom mu se posrećilo da se na suvi kvalitet domogne Eura, drugi put sigurno neće. Forsira iste igrače od prije 4 godine jer ne umije sa...
  5. Replies
    799
    Views
    105,929

    Kuća hemije: Armaf CDNI man edt 47€ Cosmetics:...

    Kuća hemije: Armaf CDNI man edt 47€
    Cosmetics: Armaf CDN Milestone 45€

    Da ne bude "nijesmo znali" :)
  6. Replies
    799
    Views
    105,929

    Ima ovđe katalog. Tu je ta cijena. ...

    Ima ovđe katalog. Tu je ta cijena.

    https://www.kucahemije.me/me/katalog-detalji/1662382535-KATALOG%20SEPTEMBAR%20I.pdf/
  7. Replies
    1,777
    Views
    95,157

    @Gagarin Jedan od razloga koje su spriječile...

    @Gagarin
    Jedan od razloga koje su spriječile Holandiju do samog vrha je katastrofalan izbor selektora. Uglavnom se svaki uspjeh u prošlom vijeku vezuje za Rinusa Michelsa koji ih je i doveo do krova...
  8. Replies
    1,777
    Views
    95,157

    Uh, đe me tače za 2002. :D. Neđe sam prije 12...

    Uh, đe me tače za 2002. :D. Neđe sam prije 12 godina napisao opširan post o holandskoj reprezentaciji (nešto slično ovom koji se piše :)). Prosto je nevjerovatno kako je van Gaal uništio tu...
  9. Replies
    799
    Views
    105,929

    Nema u Crnoj Gori, koliko je meni poznato....

    Nema u Crnoj Gori, koliko je meni poznato. Kupljen u Hrvatskoj (Douglas)
  10. Replies
    1,777
    Views
    95,157

    Ne samo van der Vaart, van Basten je poslije meča...

    Ne samo van der Vaart, van Basten je poslije meča sa Ekvadorom iskritikovao van Dijka da nije dobar lider ekipe. I Afellay isto stalno kritikuje. Van Hooijdonk i Mulder su nešto umjereniji, ali...
  11. Replies
    1,777
    Views
    95,157

    Ajmo na sport, ljudi. Odsad kažnjavanje...

    Ajmo na sport, ljudi. Odsad kažnjavanje infrakcijama.
  12. Replies
    799
    Views
    105,929

    U posljednjih mjesec dana koristim ...

    U posljednjih mjesec dana koristim

    https://fv9-5.failiem.lv/thumb.php?i=bd8hgptc9&n=IMG_20221110_165137.jpg

    Ralph Lauren Polo, poznatiji kao Polo Green. Old school muževan do srži. Vjerovatno...
  13. Replies
    799
    Views
    105,929

    Jumbo. Dvije plastične bočice od oko 10 ml za...

    Jumbo. Dvije plastične bočice od oko 10 ml za 0,89 €.
  14. Replies
    799
    Views
    105,929

    Pogledaj moj prethodni post. Pretpostavljam da je...

    Pogledaj moj prethodni post. Pretpostavljam da je u pitanju Acqua di Gio od Armanija ili neki od klonova. Mene je uvijek taj miris podsjećao na more, a originalni ADG je inače najprodavaniji parfem...
  15. Replies
    799
    Views
    105,929

    Samo da javim, Cuore di pepe nero tj. Black...

    Samo da javim, Cuore di pepe nero tj. Black Pepper od "Erbario Toscano" u Cosmeticsu još śutra i prekośutra na akciji, doduše od 100 ml. Cijena je 49,90 i bilo je boljih akcija za njega, ali makar ne...
  16. Replies
    799
    Views
    105,929

    U vezi sa Pepe nero, i ovđe da postavim: Moram...

    U vezi sa Pepe nero, i ovđe da postavim:

    Moram napisat da sam pogrešno vidio (ponovo) broj tačkica na kartici koje su potrebne za popust. Naime, broj 40 označava 40% popusta, a zapravo je 100...
  17. Replies
    799
    Views
    105,929

    Cosmetics u centru PG i u TC Bazar. Tu sam...

    Cosmetics u centru PG i u TC Bazar. Tu sam provjeravao. Piše 40. Za ostale ne znam. Evo kontakti, pa se može provjerit:

    https://cosmetics-market.com/kontakt/
  18. Replies
    799
    Views
    105,929

    Fidel, prvo da ti se izvinim, nijesam obratio...

    Fidel, prvo da ti se izvinim, nijesam obratio pažnju za taj artikal do kad se mogu zamijeniti tačkice kako bismo došli do popusta. Evo o čemu se radi:

    https://i.ibb.co/F8Pv3Mp/cosmetics.jpg
    ...
  19. Replies
    799
    Views
    105,929

    Fidel, mislim da je Pepe Nero bio na 30% u drugom...

    Fidel, mislim da je Pepe Nero bio na 30% u drugom dijelu marta. Ali biće opet ta akcija, često ni ne stavljaju u akcijske kataloge da je na popustu. Prošle godine je jednom bio 35%, ali ove još...
  20. Replies
    745
    Views
    49,660

    Tri godine zaredom golman izbacuje Ajaxa iz Lige...

    Tri godine zaredom golman izbacuje Ajaxa iz Lige šampiona. Sopstveni golman, da budem precizan. Od toga Onana 2 puta. Prošle nije mogao on zbog doping skandala. Mnogo jada, a svaki put su bili jači...
  21. Replies
    799
    Views
    105,929

    Probah L'erbolario Ginepro Nero u Apoteci Tea...

    Probah L'erbolario Ginepro Nero u Apoteci Tea Medica, u sklopu Volija u City Kvartu, jer valjda ostale njihove apoteke nemaju parfeme, tako mi rekoše. Cijena je 28,80 za 50 ml što je otprilike cijena...
  22. Replies
    799
    Views
    105,929

    Ne znam koliko je intezivna nota ruma, ali osjeti...

    Ne znam koliko je intezivna nota ruma, ali osjeti se. Gotovo je bio blind buy kad sam kupio jer onaj miris na papiru u katalogu nijesam do kraja mogao osjetit. Iznenadio sam se kad sam pomirisao...
  23. Replies
    799
    Views
    105,929

    Što se tiče ostalog, prošlog ljeta uzeh za zimu...

    Što se tiče ostalog, prošlog ljeta uzeh za zimu CK Obsession i zbilja odličan parfem za malo para pogotovo kad su u pitanju performanse. Ove godine se častih sa Bvlgari Man in Black i što da vam...
  24. Replies
    799
    Views
    105,929

    Pravo da vam kažem, bio sam pripremio jedan post,...

    Pravo da vam kažem, bio sam pripremio jedan post, ali sam morao da ga korigujem. Razlog je taj što sam u posljednjih nekoliko dana shvatio koliko je moje znanje o parfemima skromno, a takođe nijesam...
  25. Replies
    55,038
    Views
    5,292,979

    Sticky: Poll: Ne zna se još sastav Holandije, ali par stvari se...

    Ne zna se još sastav Holandije, ali par stvari se zna. Na poziciji desnog beka će igrati Dumfries, a desnog krila Berghuis. Dumfries je samo trenirao u PSV-u do transfera u Inter i još uvijek nema...
Results 1 to 25 of 83
Page 1 of 4 1 2 3 4