Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Poll: Tesko je to opisati. Podji na YT pa cuj,...

    Tesko je to opisati. Podji na YT pa cuj, poslednji minuti su u pitanju.
    Neki size je da je bio spreman progon svestenika, Srba i sl., ali da su spremni da se brane.

    U prevodu, najebali biste da...
  2. Replies
    14,336
    Views
    1,496,771

    Jel ova gospodja Djurovic misli da ide na...

    Jel ova gospodja Djurovic misli da ide na funkciju Predsjednika Djukanovica glasanjem u Skupstini.... ili mi samo mirise na taj shahovski potez?



    Hvala Lepo
  3. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Divim se velikodušnosti Srpske pravoslavne crkve...

    Divim se velikodušnosti Srpske pravoslavne crkve sa sjedištem u Beogradu, ne zabranjuju ulaz u crkve i manastire po Crnoj Gori homosapiensima koji nisu Srbi.
  4. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Kad se nema argumenata, jeste teško. ...

    Kad se nema argumenata, jeste teško.





    Pa recimo Adžić izjavi da je bio slučajni prolaznik, ali su ga portali baš dobro odradili i presudili.
    Priupitaj ove tvoje iz BIA i JSO đe je snimak...
  5. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Ajdeee. Što to pričaš. Sjećam se ovako si i...

    Ajdeee. Što to pričaš.
    Sjećam se ovako si i prije 20 godina pričao da se makne zastava sa 4S u Kotor sa crkve. Inače je ona daleko od crnogorske, bilo koje istorijski gledano unazad.
    To je ista ona...
  6. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Najjači su argumenti pravoslavnog življa i...

    Najjači su argumenti pravoslavnog življa i svještenih lica u odbrani crkve Srbije i svog članstva:
    Zločinci - toga ima i u drugim konfesijama;
    Extremi (chat-nici, fašisti) - to je zanemarljiva...
  7. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Ne znam ali ja ponavljam da navedes laz a ti opet...

    Ne znam ali ja ponavljam da navedes laz a ti opet neka siroka prica. Opet nazva me ti lazovom kao vjernik a ja tebe nista slicno kao neko ko ne vjeruje ali ima neka nacela zivota koja su za razliku...
  8. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Evo da ja tebe pitam sinak Pusta li se u hram...

    Evo da ja tebe pitam sinak
    Pusta li se u hram film stradanje srpskog naroda? Ne bi me cudilo kako sire ljubav da puste i daru iz jasenovca
    Ja sam za sebe dovoljan intelektualac da vjerujem u mir,...
  9. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    To što ti svoju političku orijentaciju...

    To što ti svoju političku orijentaciju prilagođavaš materijalnom interesu ne znači da i ostali imaju ništavni integritet i moralna načela poput tebe.
  10. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Tačno je da SPC ne pravi razliku između Srba i...

    Tačno je da SPC ne pravi razliku između Srba i Crnogoraca, za nju su svi oni Srbi.
  11. Replies
    7,597
    Views
    782,483

    Jes, za URU su sigurno glasali Srbi sa dna kace,...

    Jes, za URU su sigurno glasali Srbi sa dna kace, oni što su im Vučić, Vulin i popovi zvezde vodilje u životu a Crnu Goru vide kao geografski pojam u srpskom svetu.
  12. Replies
    7,597
    Views
    782,483

    99%Urinih glasača ne podržava TU pa ga lagano...

    99%Urinih glasača ne podržava TU pa ga lagano odradiše, čudni su putevi gospodnji.
    Inače za URU ne brinem, samo neka opet nađu neki klan da ih finansijski pomogne i nema zime za njih, bar glasača...
  13. Replies
    14,336
    Views
    1,496,771

    Zar si mislio da ce bit drugacije? Ljudi krecu za...

    Zar si mislio da ce bit drugacije? Ljudi krecu za prizren svako jutro koji na mapu ne znaju dje je a ne na lovcen tu 30km od podgorice…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Replies
    14,336
    Views
    1,496,771

    Kakvi rafali, ne staje se, izgleda sve što je na...

    Kakvi rafali, ne staje se, izgleda sve što je na čekanju bilo - riješeno je da se provuče u ove neđelju dana. A koliki je Joanikije pomiritelj i koliko mu je stalo da smiri situaciju, da izbjegne...
  15. Replies
    14,336
    Views
    1,496,771

    Neće on grajat više, niti će on i njegovi da...

    Neće on grajat više, niti će on i njegovi da hapse, prijete, puvaju se, i uzgred prave kombinacije u tajnosti. Veli "da krenu hapšenja"...taj gospodar ljudskih sudbina. Da mi je ko pričao prije...
  16. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Što gođ oni imali od papira, a svakako ih dosta...

    Što gođ oni imali od papira, a svakako ih dosta može bit, poenta je i dalje sasvim druga:

    Srpska pravoslavna crkva POUZDANO nema papir da je to ikad bilo njeno.
  17. Replies
    14,336
    Views
    1,496,771

    Nema on besu,ni rijech,a mozda ima rech,da ima,ne...

    Nema on besu,ni rijech,a mozda ima rech,da ima,ne bi 2 dana prije tajnog potpisivanja govorio da nije treceg da su dezinformacije,itd.,zashto,da li radi nechijih ili svojeg privatnog interesa,ne...
  18. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Redakciji Radio Cetinja obratili su se mještani...

    Redakciji Radio Cetinja obratili su se mještani ljubotinjskih sela, prenosimo saopštenje:


    “Danas, 04.08. 2022 godine, predali smo zahtjev Upravi za katastar i državnu imovinu, Područna jedinica...
  19. Replies
    14,336
    Views
    1,496,771

    Jesam al neboj se necu vise....postadoh i ja...

    Jesam al neboj se necu vise....postadoh i ja razocarani URAs.... al ne iz razloga iz kojih ga napadate vi koji podrzavate DPS/SDP/SD.
  20. Replies
    14,336
    Views
    1,496,771

    Ja mislim da je ovđe najbolje rješenje da se...

    Ja mislim da je ovđe najbolje rješenje da se uhapsi atomski mrav, da pokažemo tu vladavinu prava i onda da uđemo u EU.

    Jednostavno...

    :popcorn:
  21. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Moj komentar nije uperen na istorijski kontekst...

    Moj komentar nije uperen na istorijski kontekst nego trenutno zakonsko rjesenje po kojem i CPC ili bilo koja evidentirana vjerska zajednica ima pravo zakljuciti identican akt, a koje pravo im neka...
  22. Replies
    7,597
    Views
    782,483

    To su mu drugovi iz šah kluba i mjesne zajednice.

    To su mu drugovi iz šah kluba i mjesne zajednice.
  23. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Danas Porfirije, AV, Vulin, Raković, Dzomic,...

    Danas Porfirije, AV, Vulin, Raković, Dzomic, Perošević, Mandić zadovoljni.

    Pametnome dosta.

    Sent from my SM-S906U using Tapatalk
  24. Replies
    16,099
    Views
    1,667,501

    Srećno potpisivanje TU sa crkvom srbije, svima...

    Srećno potpisivanje TU sa crkvom srbije, svima koji slave. Način na koji je ugovor potpisan zaista veličanstven, kako i dolikuje potpisnicima. Što se grbo rodi, vrijeme ne ispravi.

    Lubrifikuj mi...
  25. Replies
    14,336
    Views
    1,496,771

    Neo ako nije bilo, čisto da vidite kako je lako...

    Neo ako nije bilo, čisto da vidite kako je lako gaziti utabanim putem DPS-a standarda. Sve je ovo po zakonu, nema se tu što prigovoriti naravno.
    ...
Results 1 to 25 of 39
Page 1 of 2 1 2