Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    14,336
    Views
    1,498,186

    Pusti medo teorije zavjere. Jasno je da Eskobar...

    Pusti medo teorije zavjere. Jasno je da Eskobar sa Vucicem i Ramom ima neku kombinaciju za Balkan, samo smo jos mi ostali da zaokruzimo pricu, a brat Abaz je izvodjac.
  2. Replies
    14,336
    Views
    1,498,186

    Ja razumijem da neko ko je apolitičan ili neko ko...

    Ja razumijem da neko ko je apolitičan ili neko ko ne izlazi na izbore može da kritikuje jednu ili drugu stranu zbog korupcije, ali da glasač DF-a ili DPS-a kritikuje drugu stranu, ne ide mi u glavu....
  3. Replies
    512
    Views
    37,317

    Pljačkanje države? Mislio si na prepisivanje...

    Pljačkanje države? Mislio si na prepisivanje crnogorskih crkava državi Srbiji?
    Destabilizacija? Sve je bilo stabilno dok pop sa krstom nije odlučio da izmanipuliše narod prosječnog iq 85 i ubijedi...
  4. Replies
    14,336
    Views
    1,498,186

    Ovo "Na ovaj ili onaj način" mi govori da je 100%...

    Ovo "Na ovaj ili onaj način" mi govori da je 100% izgovorio ono "Pa šta ako pogine 10 crnogoraca na Cetinje".
  5. Replies
    14,336
    Views
    1,498,186

    Ovo se dešavalo daily basis u školama, samo što...

    Ovo se dešavalo daily basis u školama, samo što nije bilo portala i drustvenih mreža.
  6. Replies
    14,336
    Views
    1,498,186

    Pošto ispljuvaste momke, a nijesam ni ja neki...

    Pošto ispljuvaste momke, a nijesam ni ja neki njihov fan, imam jedno pitanje: Vjerujete li u Boga i jeste li išli na litije?
    Smiješno je vjerovati u platu od 1000 eura, a nije smiješno vjerovati u...
  7. Replies
    5,480
    Views
    579,145

    Sticky: Ja izdah stan bračnom paru iz Ukrajine, prošle...

    Ja izdah stan bračnom paru iz Ukrajine, prošle godine u martu, već imam ponude za 50% više novca. Ispoštovaću ugovor, ali kad istegne, OSTROGA MI, lete napolje. Posao je posao i tu je kraj.
  8. Replies
    14,336
    Views
    1,498,186

    Ne bih ovo uporedjivao sa litijama, jer se država...

    Ne bih ovo uporedjivao sa litijama, jer se država ne može mjeriti sa Bogom u ovoj zaostaloj paganskoj sredini, jer pravoslavna nije svakako. Znam da ovoj vrsti skupova ne prisustvuju đeca, a na...
  9. Replies
    3,081
    Views
    312,432

    Poll: Svakakvih je fukara dolazilo na vlast u raznim...

    Svakakvih je fukara dolazilo na vlast u raznim zemljama. Vodili su te zemlje u ratove, degradirali ih, decenijama i godinama, pa se nijedan narod ne okrenu protiv svoje države i svog identiteta. Odje...
  10. Replies
    16,099
    Views
    1,671,208

    Ništa, onda u škole treba da se počne sa...

    Ništa, onda u škole treba da se počne sa izučavanjem marksizma. Ja oću da mi dijete izučava to.
  11. Replies
    148
    Views
    35,692

    Najveca sekta u Crnoj Gori je Srpska Pravoslavna...

    Najveca sekta u Crnoj Gori je Srpska Pravoslavna Crkva.
  12. Replies
    608
    Views
    67,547

    Narod treba da izvrši pritisak na Vladu, da se...

    Narod treba da izvrši pritisak na Vladu, da se malo upotrijebe resursi i možda dodje do ljudi koji su ovo napravili, jer sam ubijedjen da se nalaze u Crnoj Gori.
  13. Replies
    608
    Views
    67,547

    Nije neko došao nego isti taj koji je napravio...

    Nije neko došao nego isti taj koji je napravio grapefruit. Kad se registrujes, ostavljas broj telefona.
    Volio bih da vidim taj sms.
    Država ne može nikom da pomogne bez da trejsuje ip sajta, koji je...
  14. Replies
    14,637
    Views
    1,854,618

    Koliko borbi za pojas je imao GSP, a koliko...

    Koliko borbi za pojas je imao GSP, a koliko Khabib? Ne sprdajte se. Coek je osvojio pojas protiv Jakvinte, koji je bio druga zamjena nakon Tonija i Holoveja, odbranio protiv Konora, Dastina i Gećija....
  15. Replies
    12,159
    Views
    1,009,028

    Samo da pozdravim Oca Gojka i da ga obavijestim...

    Samo da pozdravim Oca Gojka i da ga obavijestim da će Milo litijaše da ostavi u male, što se veli.
  16. Replies
    5,313
    Views
    561,836

    Teška priča, i bez kraja. Nije bitan kvalitet...

    Teška priča, i bez kraja. Nije bitan kvalitet materijala, koliko kvalitet ugradnje. Sve zavisi kakav je nadzor i koliko detaljno prati majstore koji rade. Iz mog iskustva, ono što se okom ne vidi a...
  17. Replies
    9,559
    Views
    942,733

    Poll: Ljudi neće da koriste mozak, prvi ja kad se radi...

    Ljudi neće da koriste mozak, prvi ja kad se radi o politici, nego puštim da me inercija nosi. Ubijedjen sam da je ovo sa respiratorima neki spin i da je sigurno u pitanju bila neka nepravilnost zbog...
  18. Replies
    9,559
    Views
    942,733

    Poll: Ovo su sve naučnici odje. Ne znam čemu...

    Ovo su sve naučnici odje. Ne znam čemu palamuđenje. Drži distancu, stavi rukavice, stavi masku i deri...
    Izgleda da svi oće da brane doktorsku disertaciju na temu Korone. Prenosi se vrlo efikasno,...
  19. Replies
    9,559
    Views
    942,733

    Poll: Crnogorskim junacima, čast izuzecima, je ispod...

    Crnogorskim junacima, čast izuzecima, je ispod nivoa da ih neko vidi sa maskom i rukavicama. Kompleksi nas masakriraše, što se ono veli. Sad u Ideu malo ko sa opremom, čak sam naletio i na trudnicu,...
  20. Replies
    9,559
    Views
    942,733

    Poll: Ti troluješ 100%.

    Ti troluješ 100%.
  21. Replies
    9,559
    Views
    942,733

    Poll: Spašava maska, pušti ti to, pogotovo ako dišeš na...

    Spašava maska, pušti ti to, pogotovo ako dišeš na usta. Jedino ako nijesi maler da se zaraziš preko konjuktive. Ruke su najveći problem, pogotovo što diraš kvake, robu, cipele...
    Ja sam isprepadao...
  22. Replies
    7,867
    Views
    787,410

    Sticky: Peak se očekuje tek u maju/junu, tako da se ne...

    Peak se očekuje tek u maju/junu, tako da se ne treba opuštati. Što se tiče sezone, mislim da je treba preboljeti, bar do avgusta.
  23. Replies
    7,867
    Views
    787,410

    Sticky: Treba nam restriktivna mjera, kao što su...

    Treba nam restriktivna mjera, kao što su italijani napravili kad su se malo osvijestili, kafići rade do 18:00 i fajront. Naravno, kasnije su sve ugasili.
    Cashflow se mora omogućiti, ali sa mjerom.
  24. Replies
    16,099
    Views
    1,671,208

    Ne vjerujem ja da je šef ovako poludio po stare...

    Ne vjerujem ja da je šef ovako poludio po stare dane pa da nije znao kako će narod da reaguje na ovaj zakon. Malo je on iskusniji od toga. Ovo je orkestrirano spolja i sve je dio jednog scenarija,...
  25. Replies
    16,099
    Views
    1,671,208

    Ne nego treba puštiti nekog iz druge države da...

    Ne nego treba puštiti nekog iz druge države da širi vjersku i nacionalnu mržnju na štetu države u koju dolazi. $edite.
    Neka idu na Kosovo. Eno rekoše dogodine u Prizrenu, a prodjoše dvije i po...
Results 1 to 25 of 39
Page 1 of 2 1 2