Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    12,159
    Views
    1,009,733

    Može li pojašnjenje zašto bi Markova partija...

    Može li pojašnjenje zašto bi Markova partija stvarala jaz? Evo ja ne dijelim mnoge stavove ali ih smatram iskrenim, pa i stvar izbora ako već ima onih koji dijele njihovu priču. Prije bi Marka glasao...
  2. Sticky: Poll: A po čemu su najistureniji? Jel ti znaš da se...

    A po čemu su najistureniji? Jel ti znaš da se pozcija svuđe plaća u svijetu? Imlek jogurti imaju istu poziciju u marketima kao ostali jogurti. Evo je Bokan nabavio neko ulje, boja mu je kao voda, pa...
  3. Thread: Kladionioca

    by _posmatrac
    Replies
    117,112
    Views
    11,378,726

    Nema sto treba ih jurit u dublove sad ove tri...

    Nema sto treba ih jurit u dublove sad ove tri kola i nadati se da cemo ubost prave parove.

    Ovo je skandal i kulminacija bezobrazluka.

    Kapiram da je Italija na koljenima ali...
  4. Replies
    2,823
    Views
    424,845

    Sticky: Aahahahhhhaaahahaha ti si života mi kralj. Za...

    Aahahahhhhaaahahaha ti si života mi kralj. Za kuma bi te zva da se ženim opet. Zaebavaš da si napisao da BG nikad nije bio bolji nego dok ga je Đilas vodio. Mugi je mala maca za ovog Đilasa, znači...
  5. Replies
    12,159
    Views
    1,009,733

    Parlamentarni izbori 2020

    Bez DF-a nema dogovora jer je to najjaca opoziciona stranka i dalje. Demokratama pada rejting koji pokusavaju da dignu deefovskim ponasanjem. Definitivno najgora partija ikad osnovana, hoce da sjede...
  6. Replies
    12,159
    Views
    1,009,733

    Ovom skupu fali samo još svaštojed Čanak

    Ovom skupu fali samo još svaštojed Čanak
  7. Replies
    12,159
    Views
    1,009,733

    Ođe u osinjaku partije da branim aktiviste od...

    Ođe u osinjaku partije da branim aktiviste od napada na njih? Pa nema 5-6 ljudi ođe brate koji su protiv vlasti.
  8. Replies
    12,159
    Views
    1,009,733

    E tesko možeš porediti Mandića i Pajovića i mnoge...

    E tesko možeš porediti Mandića i Pajovića i mnoge druge koje su kupili. Da se razumijemo, ne dijelim sa Mandićem ništa, osim toga što smatram da vlast treba da se jednom više promijeni...
  9. Replies
    12,159
    Views
    1,009,733

    Mislim da nije recbok ništa pogrešno rekao. Ne...

    Mislim da nije recbok ništa pogrešno rekao. Ne vjerujem da nije svjestan kakav je vladar Vučić, autokrate su svi u regionu. Pitaj nekog u Zagrebu kako je HDZ iste marifetluke radio i radi na svim...
  10. Replies
    570
    Views
    121,808

    Lično sam mišljenja da studije ne trebaju biti...

    Lično sam mišljenja da studije ne trebaju biti besplatne osim za baš najbolje učenike srednjih škola. Fakultet mora imati kvalitetan kadar, plate ne manje od ministarskih i dati im sve privilegije...
  11. Replies
    12,159
    Views
    1,009,733

    Teško će on to pomenut. Ali valja ga podsjetit na...

    Teško će on to pomenut. Ali valja ga podsjetit na ovaj "krem" za koji ga pitaš [emoji3]

    Ili zamisli URA-u u kojoj je jedan Rakčević i Grahovac...
  12. Replies
    12,159
    Views
    1,009,733

    OK i sta posle? Izgubi opozicija i BD i BA i...

    OK i sta posle?
    Izgubi opozicija i BD i BA i mnoge druge gradove gdje bi mogla vrsiti vlast.... po tebi je to rjesenje?

    Ja bih volio samo da cujem logicno objasnjenje neizlaska na izbore (pa i...
  13. Replies
    5,313
    Views
    563,214

    Inžinjeri se veli usraše...a što je ovo...

    Inžinjeri se veli usraše...a što je ovo...
  14. Replies
    2,200
    Views
    214,329

    To je samo priča, svi koji to pominju glasaju...

    To je samo priča, svi koji to pominju glasaju dps. To je jasno
  15. Replies
    2,200
    Views
    214,329

    A zašto je to zicer za DPS? Da li ćeš ti zbog...

    A zašto je to zicer za DPS? Da li ćeš ti zbog toga glasati DPS? Da li iko, pa bio i sa onim IQ koji ti pominješ, može da glasa DPS ili ne glasa uopšte zbog nekoliko ljudi iz mase koji pjevaju neke...
  16. Replies
    2,200
    Views
    214,329

    Njemu je svaki post na nivou đeteta. I sam veli...

    Njemu je svaki post na nivou đeteta. I sam veli da ustaje u 5 ujutru na CDM da lupa minuse i pluseve komentarima...
  17. Replies
    2,200
    Views
    214,329

    Steari nema što, noćas barjak pa u kola, da...

    Steari nema što, noćas barjak pa u kola, da proslaviš kako dolikuje. O razmećanju sa prijetnjama , tipično za tebe i tvoje domete "korektnosti" . Tvoji stavovi su jasni, za njih ne treba neko posebno...
  18. Replies
    16,105
    Views
    1,675,461

    Amfilohije izjavio " ako se vlast odrekne...

    Amfilohije izjavio " ako se vlast odrekne bezumlja, bicemo za njih " hahaha

    Brzo ce panuti dogovor, naci ce se na pola puta, samo jos malo predstave
  19. Replies
    16,105
    Views
    1,675,461

    Vidjeces kome se vjeruje kad dodju izbori

    Vidjeces kome se vjeruje kad dodju izbori
  20. Replies
    15,656
    Views
    2,579,508

    Sjetili su se da nude domaćim turisistima...

    Sjetili su se da nude domaćim turisistima ljetovanja na rate. Primam mail, 780 eura za dvoje 5 noćenja sa doručkom...važi fala.
  21. Replies
    3,113
    Views
    249,069

    Damjan je probni balon, prethodnica. On...

    Damjan je probni balon, prethodnica. On "nagovještava" nešto što je već odlučeno sa pozicije trbuhozborca vlasti. I kao tipični crnogorski opozicionar predlaže neku ljestvicu od 524 eura kao pravi...
  22. Replies
    51
    Views
    10,032

    Pa sve je cirkus u CG. Mlad narod bez elite sa...

    Pa sve je cirkus u CG. Mlad narod bez elite sa endemskom siromaštinom. Kongo, Crna Gora, Kolumbija i ostali nisu ni države ni nacije nego plijen. Pa ko šta otkine sa strvine.
  23. Replies
    16,105
    Views
    1,675,461

    Pregovaraju o necem sto je od velikog interesa za...

    Pregovaraju o necem sto je od velikog interesa za drzavu, od cega moze zavisti mir i sigurnost gradjana. Naravno da se treba pregovarati sa crkvom kad postoje ovako ozbiljni problemi. U cemu je...
  24. Replies
    5,313
    Views
    563,214

    Večerašnja emisija Načisto je bila kratka i kami...

    Večerašnja emisija Načisto je bila kratka i kami sreće da je ovakvih emisija bilo više. Nažalost nije učestvovao niko iz opštine i MORT-a , neki lik reče da neće učestvovati jer misli da je zbog...
  25. Thread: Cirkus u Budvi

    by wulfy
    Replies
    2,200
    Views
    214,329

    Ne mogu da editujem predhodni post, pa da bi bilo...

    Ne mogu da editujem predhodni post, pa da bi bilo jasnije da jedan odbornik ne vredi isti broj glasača evo kako su isti podeljeni:
    DPS - 12 odbornika
    Demokrate - 7 odbornika
    DF - 7 odbornika
    CDU...
Results 1 to 25 of 33
Page 1 of 2 1 2