Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    12,159
    Views
    1,009,568

    A vi kao pričate o ekonomiji, pa uslov Pozitivne...

    A vi kao pričate o ekonomiji, pa uslov Pozitivne za lokalnu vlast bila Srebrenica? Šta će biti uslov URA-e za koaliciju? Da predjemo u islam ili katoličanastvo?
  2. Replies
    12,159
    Views
    1,009,568

    Ova misao je za anale.

    Ova misao je za anale.
  3. Replies
    12,159
    Views
    1,009,568

    Udbaš Zoran Milanović, bivši omladinac KP,...

    Udbaš Zoran Milanović, bivši omladinac KP, otvoreno podržao DPS u odbrani države protiv nacionalista. Kojih nacionalista, jedne srpske partije?...
  4. Replies
    12,159
    Views
    1,009,568

    I ja, takodje, nijesam ništa pratio niti me...

    I ja, takodje, nijesam ništa pratio niti me interesuju izbori u Srbiji.Vidim svi prate izbore u Srbiji dok u ostalim republikama ne prate. Mandić ne radi ništa što ne rade iz BSa prema Sarajevu, HGI...
  5. Replies
    570
    Views
    121,667

    I danas imaš dzabe studiranje, domove i...

    I danas imaš dzabe studiranje, domove i stipendije i onda te uredno čeka zaposlenje preko partije. Ništa se nije promijenilo po tom pitanju. Jedino što je danas veća nezaposlenost nego u SFRJ, ali i...
  6. Replies
    12,159
    Views
    1,009,568

    Pušti ti DF i jesu li oni srpski nacionalisti....

    Pušti ti DF i jesu li oni srpski nacionalisti. Ako i jesu, manji su nacionalisti od DPSa i Bošnjačke stranke kojima se klanjaju iz EU i gradjanskih nvo.
    I pušti Mandića, no komentariši tvoje...
  7. Replies
    12,159
    Views
    1,009,568

    Sa dosta toga se slažem ali temeljno ne...

    Sa dosta toga se slažem ali temeljno ne prihavatam tvoje mišljenje da krivca treba označiti u opoziciji a ne vladajućim partijama, narodu koji ih glasa ili EU koja sve aminuje osim golog...
  8. Replies
    12,159
    Views
    1,009,568

    Ad hominem uvrede su odraz nemoći tako da mi ne...

    Ad hominem uvrede su odraz nemoći tako da mi ne smetaju. Slobodno vrijedjaj kad nemaš argumenata.


    Je li DF ušao u koaliciju sa DPSom ili su to uradile Bošnjačka stranka, manjine, SDP i...
  9. Replies
    190
    Views
    24,971

    Za ranije si u pravu, ali onda uzmi u obzir i 500...

    Za ranije si u pravu, ali onda uzmi u obzir i 500 godina koliko ste bili apsolutna vlast. U zadnjih 600 godina na Balkanu vi ste bili ugrozeni nekih 50 godina. Ostalih 450 godina ste bili gradjani...
  10. Replies
    190
    Views
    24,971

    Kako ste gradjani drugog reda a Muslimani drze...

    Kako ste gradjani drugog reda a Muslimani drze polovinu ministarstava. Pola Vlade CG su ministri muslimani. Vi ništa ispod 90% vlasti ne praktikujete, kao nekad age i begovi.
  11. Replies
    12,159
    Views
    1,009,568

    [QUOTE=LostInHollywood;5374255]Da ne citiram ...

    Evo samo sa zadnjih par stranica:

    Outline: njih(opoziciju) nije za narod briga
    Fidel Castro: Neka Milo razbije ove šarlatane koji glume neku opoziciju jer za bolje nisu, a bolje i ne žele
    Rodion...
  12. Replies
    12,159
    Views
    1,009,568

    Ne može se bojkotovati ako je EU strogo i...

    Ne može se bojkotovati ako je EU strogo i striktno protiv bojkota. Opoziciji jedino preostaje da pobijedi vlast u datim okolnostima. Nema drugog načina.
    Bojkotovano je u Albaniji, pa šta se desilo?
  13. Thread: Cirkus u Budvi

    by recbok
    Replies
    2,200
    Views
    214,187

    Jedini cirkus ste vi iz DPSa koji decenijama...

    Jedini cirkus ste vi iz DPSa koji decenijama primate platu iz budzeta, sa vašim društvenim fakultetima koji ne vrijede pišljiva boba na tržištu. Da bi očuvali neodržive plate, preostaje vas samo da...
  14. Replies
    5,228
    Views
    533,566

    Dobra dva saopštenja URAe...

    Dobra dva saopštenja URAe
    https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/443799/ura-medenica-da-dostavi-serijski-broj-sata...
  15. Replies
    570
    Views
    121,667

    Mislim da je isključivi problem sa...

    Mislim da je isključivi problem sa komunizmom(teoretski sa socijalizmom jer komunizam tek treba nastupiti), jeste neprofitabilnost. Jednostavno, nema se novca za taj projekat. Ko će to da plaća?
    Ko...
  16. Thread: Cirkus u Budvi

    by recbok
    Replies
    2,200
    Views
    214,187

    Pošto si potučen argumentima i pravnim...

    Pošto si potučen argumentima i pravnim činjenicama, jedino ti preostaje da optužuješ ljude da su neprijatelji drzave, prikriveni i otvoreni. Sramotno i neljudski sa tvoje strane.
  17. Thread: Cirkus u Budvi

    by recbok
    Replies
    2,200
    Views
    214,187

    Policija ne odbija nijedno naredjenje, ma kakvo...

    Policija ne odbija nijedno naredjenje, ma kakvo bilo. Oni bi opet išli na Konavle i deportovali da im se naredi. U Crnoj Gori treba uvesti protektorat(model BiH i Kosova) gdje bi medjunarodna...
  18. Thread: Cirkus u Budvi

    by recbok
    Replies
    2,200
    Views
    214,187

    Minimum pola policijaca koji su ih hapsili su...

    Minimum pola policijaca koji su ih hapsili su Srbi.
  19. Replies
    570
    Views
    121,667

    "Ne lomite mi bagrenje" je njegova najveća...

    "Ne lomite mi bagrenje" je njegova najveća velikosrpska pjesma. Odnosi se na Srbe sa Kosova, a pjesma je predhodila govoru na Gazimestanu. Inače, Srbi iz Vojvodine su frenetični i nepopravljivi...
  20. Replies
    5,228
    Views
    533,566

    Šalim se dakako. Evo još malo šale. Spisak...

    Šalim se dakako. Evo još malo šale. Spisak družine koja bi bukvalno umrla od gladi da im nije partije, državnog korita i zaduženja. Društvo apsolutnih dzabalebaroša nesposobnih da zarade
    jedan na...
  21. Replies
    16,099
    Views
    1,674,435

    Sa kojim Srbima da se izbore, ljudi mili, kad 50%...

    Sa kojim Srbima da se izbore, ljudi mili, kad 50% Srba koji izadju na izbore glasaju DPS.
  22. Replies
    3,113
    Views
    248,975

    Postoji li neki primjer u istoriji političkih...

    Postoji li neki primjer u istoriji političkih sistema da se jedan opozicionar javno zalaže za uvodjenje poreza na plate? Naša opozicija još samo nije javno prijetila da će izbatinati svakoga ko je...
  23. Thread: Cirkus u Budvi

    by recbok
    Replies
    2,200
    Views
    214,187

    Apropo priče da Srbi nijesu najveće ponizne sluge...

    Apropo priče da Srbi nijesu najveće ponizne sluge DPS-a.


    Pljevlja, sastav stanovništva: Srbi 60%, Crnogorci 21%, Bošnjaci 8%.
    Lokalni izbori 2018.godine: DPS/SD/BS je dobio apsolutnu većinu...
  24. Replies
    5,313
    Views
    562,978

    Ti zeleni pokreti i partije po Evropi i svijetu...

    Ti zeleni pokreti i partije po Evropi i svijetu su u suštini zamjena za nedostatak religije kod ljudi. To je pomalo način života kao nekad rock n roll. Klanjanje i idolopoklonstvo prema rijekama,...
  25. Replies
    5,313
    Views
    562,978

    Bolje i takav pogled pa imati svoj stan nego...

    Bolje i takav pogled pa imati svoj stan nego živjeti privatno.
Results 1 to 25 of 34
Page 1 of 2 1 2