Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    958
    Views
    344,019

    Sticky: Sinoć provjerio i u praksi, radi. 😄

    Sinoć provjerio i u praksi, radi. 😄
  2. Replies
    513
    Views
    96,905

    Ono sto ti mogu reci je sledece: Kopanje...

    Ono sto ti mogu reci je sledece: Kopanje septicke, temelja i ostali zemljani radovi ti kosta 50 eura po satu rada bagera (zavisi od abarita koliko ce mu vremena trebati). Masinsko malterisanje ti je...
  3. Replies
    2,036
    Views
    204,227

    Znaci da ne bacam pare i ja. Vidjecu sta cu, ako...

    Znaci da ne bacam pare i ja. Vidjecu sta cu, ako prvi kupis ovu masinicu javljaj utiske.
  4. Replies
    26,810
    Views
    2,529,590

    Dje u Niksicu promijeniti istrosenu bateriju na...

    Dje u Niksicu promijeniti istrosenu bateriju na kljucu za daljinsko zakljucavanje auta?
  5. Thread: Đe za NG?

    by flex
    Replies
    151
    Views
    12,927

    Ostaje li iko kuci ili sam ja jedinstven slucaj?...

    Ostaje li iko kuci ili sam ja jedinstven slucaj? Gledam organizuju se neci doceci po iznajmljenim stanovima i slicno. Evo sad ne znam, i ja sam u iskusenju da nedje idem.
  6. Replies
    3,882
    Views
    427,143

    Sticky: Poll: Pa testirao sam se u cetvrtak jos u DZ Niksic,...

    Pa testirao sam se u cetvrtak jos u DZ Niksic, rezultate javili tek jutros. Nidje nijesam isao u medjuvremenu. U cetvrtak mi doktor nije dao nikakvu terapiju, rekao je da se sacekaju rezultati testa...
  7. Thread: Sindikat

    by flex
    Replies
    5
    Views
    719

    Poll: Posto radim u privatnoj firmi, i to manjoj,...

    Posto radim u privatnoj firmi, i to manjoj, postojanje sindikata je misaona imenica. A nasa firma ima petnaestak zaposlenih, tako da iskreno nije ni potreban neki sindikat.
  8. Replies
    12,159
    Views
    1,009,209

    Ocemo li konacno dozivjeti da se sta...

    Ocemo li konacno dozivjeti da se sta promijeni...Ako dobijemo, nema me sjutra na poslu, ima da se slavi 3 dana.
  9. Replies
    1,089
    Views
    85,628

    Bajern i Juve...dvije najodvratnije ekipe na...

    Bajern i Juve...dvije najodvratnije ekipe na svijetu. U finalu cu navijati ne za PSZ nego protiv Bajerna. Potajno sam se nadao sam se da ce Atalanta napraviti neko cudo ali eto...
  10. Replies
    21,856
    Views
    3,320,211

    Restoran Kastel. Hrana odlicna.

    Restoran Kastel. Hrana odlicna.
  11. Replies
    5,313
    Views
    562,208

    Svaki sam dan na gradilistu i mogu vam reci...

    Svaki sam dan na gradilistu i mogu vam reci sledece: Nekome ko se ne razumije u gradjevinu (a takvih je iskreno 90%) je dzaba da dolazi svaki dan i obilazi stanove...jednostavno ne znaju tehnologiju,...
  12. Thread: Presretači

    by flex
    Replies
    2,934
    Views
    546,150

    Znaci ne uzimaju ti vozacku, ali dobijes zabranu...

    Znaci ne uzimaju ti vozacku, ali dobijes zabranu za B kategoriju dva mjeseca? Pa ja sam nadrljao onda, bez vozacke sam mrtav.
Results 1 to 12 of 13