Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    29,483
    Views
    3,642,032

    Sticky: Pusti 'screenshot', to se danas napravi po zelji,...

    Pusti 'screenshot', to se danas napravi po zelji, u roku od 10 sekundi.

    Kao sto rece kolega, izvod iz banke izvadi gdje se vidi crno na bijelo koliko si platio.

    Poslije toga ne bi trebalo...
  2. Replies
    29,483
    Views
    3,642,032

    Sticky: Pa vjerovatno je direktor/sef i najveci cigan...

    Pa vjerovatno je direktor/sef i najveci cigan mjedju njima, koji i daje instrukcije kako da se radi.

    Naplacivanje robe po cijeni "prije popusta" nema apsolutno nikakve veze s' mozgom i to samo...
  3. Replies
    29,483
    Views
    3,642,032

    Sticky: Ako ti ne uspije kazi da ces se obratiti pismeno...

    Ako ti ne uspije kazi da ces se obratiti pismeno i da zelis da ti obrazloze sve po zakonu (na koje tacke zakona se pozivaju) sta su naplatili. Moraju ti odgovoriti u zakonskom roku.

    Sent from my...
  4. Replies
    29,483
    Views
    3,642,032

    Sticky: Posalji im izvod iz banke ukoliko je potrebno,...

    Posalji im izvod iz banke ukoliko je potrebno, kao potvrda da ti je popust obracunat i da si platio zaista toliko.
  5. Replies
    29,483
    Views
    3,642,032

    Sticky: Izvadi izvod iz banke sa detaljima transakcije,...

    Izvadi izvod iz banke sa detaljima transakcije, da si stvarno toliko platio. Faktura i dokaz o placanju su vise nego dovoljni da nemaju osnova da ti naplate dodatne dazbine, ukoliko si naravno ispod...
  6. Replies
    29,483
    Views
    3,642,032

    Sticky: 1. Da da ih doooobro mailom napušiš mailom i...

    1. Da da ih doooobro mailom napušiš mailom i zaprijetiš da ćeš u javnosti izać sa ovim, digneš frku žestoku
    2. Da odbiješ da primiš paket a prije toga kontaktiraš sajt đe si trgovao tu robu i...
  7. Replies
    21,860
    Views
    3,330,030

    Stari dobri Il Forno, juče jeo neki sendvič sa...

    Stari dobri Il Forno, juče jeo neki sendvič sa vješalicom, danas Pikante picu, skroz dobra varijanta za doručak. Minimalno su digli cijene u odnosu na "trend" a dostava im besplatna i brza iako su...
  8. Thread: Kladionioca

    by Shadow'91
    Replies
    117,113
    Views
    11,381,733

    Moram i ja da se pofalim, bilo je jos par manjih...

    Moram i ja da se pofalim, bilo je jos par manjih iznosa, ali ovo je kruna def [emoji23]
    ...
  9. Thread: Kladionioca

    by no-mercy
    Replies
    117,113
    Views
    11,381,733

    Ja ne postavljam jer sam baksuz, sto odje...

    Ja ne postavljam jer sam baksuz, sto odje postavim to padam, ovako se pomalo i cupne, vecinom uzivo, ali djuka bas jeste pokazao da zna da ih ubode dobro.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
  10. Thread: Kladionioca

    by djuka_pv
    Replies
    117,113
    Views
    11,381,733

    sad kad si se nahranio lezi odmori, ili idi...

    sad kad si se nahranio lezi odmori, ili idi nesto *ebi do sledeceg hranjenja.

    a sto se mene i nojih tiketa tice to znaju forumasi sa kojima sam na temi 10godina, al zbog sujeta tudjih se i...
Results 1 to 10 of 10