Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    44
    Views
    5,306

    Bio sam na putovanju unutar države, u istočnoj...

    Bio sam na putovanju unutar države, u istočnoj Hrvatskoj u kojoj nikad prije nisam bio. Proveo sam ukupno šest dana, sad sam već doma. Bolje išta nego ništa. Krenuo sam 1.4. iz Dubrovnika za Zagreb,...
  2. Replies
    97
    Views
    26,574

    Dodik i Milomir Marić su u jednoj Ćirilici Happy...

    Dodik i Milomir Marić su u jednoj Ćirilici Happy TV prokomentirali da su u BiH svi stradali proporcionalno u odnosu na ukupno stanovništvo, nisu Srbi i Hrvati ništa manje stradali od Bošnjaka....
  3. Replies
    45
    Views
    15,217

    Maštam o putovanju u Meksiku na dva mjeseca....

    Maštam o putovanju u Meksiku na dva mjeseca. Toliko bi najmanje bilo dovoljno za tako veliku zemlju, ako sam u Kambodži proveo 28 dana. Ruta bi bila Ciudad de Mexico-Teotihuacan-Guanajuato-San Miguel...
  4. Replies
    6
    Views
    1,003

    Bio sam četiri dana na putovanju, od čega su dva...

    Bio sam četiri dana na putovanju, od čega su dva cijela prošla vozeći se autobusom. 11. kolovoza sam krenuo autobusom za Rijeku, u koju sam stigao kasno navečer. Odmah sam prešao u autobus za Pulu i...
  5. Replies
    66
    Views
    45,102

    Cartagena de Indias bio je prihvatni centar za...

    Cartagena de Indias bio je prihvatni centar za blago opljačkano od domorodaca, odakle su brodovi nosili pljačkovinu u Španjolsku.

    Najznačajniji španjolski kolonijalni gradovi, centri okupacije....
  6. Replies
    254
    Views
    82,930

    Njegoš je mrzio muslimane, ali ni o katolicima...

    Njegoš je mrzio muslimane, ali ni o katolicima nije imao puno bolje mišljenje. Kad u Gorskom vijencu vojvoda Draško na Cetinju priča dogodovštine iz Mletaka, tj. opisuje svoj boravak tamo u...
  7. Replies
    66
    Views
    45,102

    Borba ostalih naroda Tijekom 19. stoljeća...

    Borba ostalih naroda


    Tijekom 19. stoljeća opetovano su ustajale druge domorodačke skupine nastavljajući traganje Crvenih palica za autonomnom domorodačkom kulturom, propovijedajući...
  8. Replies
    66
    Views
    45,102

    Viteški ustanci domorodačkih junaka protiv...

    Viteški ustanci domorodačkih junaka protiv europske tiranije


    Godine 1712. domoroci Tuscarora iz Sjeverne Karoline bili su suočeni s napadom zločinačke britanske vojske pod zapovjedništvom...
  9. Replies
    66
    Views
    45,102

    Izvrstan pozamašan tekst o zločinačkoj prirodi...

    Izvrstan pozamašan tekst o zločinačkoj prirodi Sjedinjenih Američkih Država, genocidno-kriminalne tvorevine nastale na skoro potpunom brisanju izvornog pučanstva, koja je prvotno bogatstvo stekla...
Results 1 to 9 of 9